Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Canon EOS 5D Mark II ar Nikon D700 vestuvems?

     

Pranešimas Nerijus D.    2010 8 10 21:01      

ruosiuosi pirkti nauja DSLR vestuvems ir siaip visokiems ivykiams fotografuoti. Renkuosi is jau minetu canon ir nikon su 24-70mm 2.8 ir 70-200 2.8. Veliau tikriausiai dar isigyciau 14-24mm f/2.8.

Klausimas butu toks kuris geriau tiktu vestuvems su jau minetomis linzem ir kodel?

Is anksto dekui visiem uz atsakymus


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 8 10 21:18      

Nikon D700. Kodel? Todel, kad: http://www.dpreview.com/reviews/nikond700/page25.asp Daug cia nieko ir nepripasakosiu. Visa sita aprasyma reiktu perskaityti iki galo (nuo pradziu) ir manau bus viskas aisku kodel Nikonas Smile Sekmes sprendimuose

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nikonis G    2010 8 10 23:01      

Vienintelis dalykas, kas galėtų sustabdyti nuo Nikon D700, tai video nebuvimas ( užsienyje jau labai populiarėja vestuvių fotofilmai su video intarpais filmuoti fotografų, o ir įvykiams gerai, kai video po ranka ) bei planuojamas D700 modelio keitimas nauju ne už kalnų ( 2011 pradžia ), bet jei imi darbui, tai iki tol dar spėsi uždirbt daug pinigų ir su šituo. Nė kiek nesigailėsi dėl kokybės su tokiu komplektu, nes negana to, kad aparatas super, tai šitie objektyvai turi fix'ų optinę kokybę, už šitus man aštresnis pasirodė tik Nikkor 105mm VR, kuris sunkiau gal pritaikomas vestuvėse, bet paprastose sesijose lauke, tai beveik nenuimu jo.
Beje, skaičiau nemažai komentarų tiek LT tiek užsienio fotografų pabėgusių nuo 5D II prie D700, bet neradau fotografų pabėgusių nuo D700 prie 5D II Smile
Nesu pats bandęs 5D II, bet pagal atsiliepimus, Nikon tvirtesnis, geresnė apsauga nuo aplinkos, o mažiau Mp padeda lengviau apdorot nuotraukas, nesikemša kortelės taip greitai, jei aktualu, tai kadrų per sek daugiau, o dar vienas iš svarbiausių dalykų fiksuojant veiksmą, tai fokusavimas, čia D700 yra vienareikšmiškas lyderis. Pati foto kokybė puiki ir 5D II, bet Nikon prie puikios vaizdo kokybės prideda visą krūvą privalumų darančių darbą malonesnį ir greitesnį, toks įspūdis susidaro iš šių aparatų naudotojų praktikos. Tarp kitko, vienas prof vestuvių fotografas iškėlė klausimą, ar FF yre ne pervertintas prieš DX, nes jis pats turi abu ( d700 ir D300s ), bet neskaitant ekstremalių situacijų, kur reikia aukštų ISO, mieliau naudoja D300s, o kodėl, gali paskaityt čia http://fstoppersforum.com/showthread.php?14-Is-Full-Frame-over-rated , viena iš priežasčių - video, bet vėliau ir kitokių DX privalumų įvardijo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2010 8 10 23:16      

Rinkčiausi pagal tai, kuo dabar fotografuoju. Ir nesiblaškyčiau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Donatas Guzevicius    2010 8 11 0:10      

cruxman rašo:
Rinkčiausi pagal tai, kuo dabar fotografuoju. Ir nesiblaškyčiau.

Pritariu. Geriausias foto ne aparatas daro, o fotografas...
_________________
Canon EOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2010 8 11 17:18      

Tas pats autorius to paties klausia efoto. Neverta dubliuoti savo nuostatas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Nerijus D.    2010 8 11 20:36      

skirtingi zmones lankose skirtingose svetainese, todel paklausiai ir ten, ir ten ;p

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas V    2010 8 11 21:53      

tai kad dauguma temų dubliuojasi...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 8 13 19:28      

vertingi čia tik du atsakymai. nereikia klaidinti žmogaus su tokiais nepilnaverčiais pareiškimais kaip "fotkink su tuo kuo dabar fotkini". ir apskritai, jeigu neturite ką pasakyti, tuomet reikia patylėti.
man asmeniškai FF sukuria labiau trimatį piešinį nei DX, tačiau tai gali būti mažai aktualu, kur fotografijos kokybė vertinama tik pagal tai ar visur ryšku ir ar visos linijos tiesios (čia aš daugiausiai apie užsakovus).
ekskursas ne į temą: daugelis (čia apie labai protingus ir viską išmanančius mėgėjus, ypač po efoto kursų) kalba apie minkštą Canon piešiamą vaizdą ir ieško minkšto kontūro, jo nesuradę labai nustemba ir pasimeta. suprantama, net į galvą nešauna, kad Canon minkštumą išgauna per specifiškai piešiamus pustonius.
nikon pustoniai kiek kitokie. man asmeniškai Nikon labiau patinka, ypač dėl objektyvų, bet kaip sakiau-į ką kreipiamas dėmesys.
su Canon 5D II esu matęs taip baisiai nufotkintų fotkių, kad net apsakyti neįmanoma. vėliau bandėme su tuo pačiu aparatu ir objektyvu nufotkinti taip pat blogai (baltos spalvos balansas, vinjetavimas ir pan. - žodžiu techniniai niuansai) - niekaip nepavyko. tikrai neperdedu. bet šiuo atveju kaltas tikrai ne aparatas.
kai pafotkinu su canon, jis pasidaro patogus, kai pafotkinu su nikon -jis taip pat logiškas ir patogus. Pasirinkimą, mano galva, turi lemti kriterijai KAIP nori fotkinti. aštrias fotkes ir greitą fotkinimą (jei prireiks) lengvai užtikrina abu aparatai. mano durna galva, svarbiausia yra spalvos, pustoniai.
man labai gaila kad Fujifilm nutraukė veidrodinių fotikų gamybą. puikiausias aparatas man (šiuo klausimu) yra S5 Pro, bet tai jau istorija (liudna).


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2010 8 13 19:31      

kad nebūtų anoniminis atsakymas-jis mano 19:28 (laikas)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 8 13 21:09      

rašo:
vertingi čia tik du atsakymai. nereikia klaidinti žmogaus su tokiais nepilnaverčiais pareiškimais kaip "fotkink su tuo kuo dabar fotkini". ir apskritai, jeigu neturite ką pasakyti, tuomet reikia patylėti.
man asmeniškai FF sukuria labiau trimatį piešinį nei DX, tačiau tai gali būti mažai aktualu, kur fotografijos kokybė vertinama tik pagal tai ar visur ryšku ir ar visos linijos tiesios (čia aš daugiausiai apie užsakovus).
ekskursas ne į temą: daugelis (čia apie labai protingus ir viską išmanančius mėgėjus, ypač po efoto kursų) kalba apie minkštą Canon piešiamą vaizdą ir ieško minkšto kontūro, jo nesuradę labai nustemba ir pasimeta. suprantama, net į galvą nešauna, kad Canon minkštumą išgauna per specifiškai piešiamus pustonius.
nikon pustoniai kiek kitokie. man asmeniškai Nikon labiau patinka, ypač dėl objektyvų, bet kaip sakiau-į ką kreipiamas dėmesys.
su Canon 5D II esu matęs taip baisiai nufotkintų fotkių, kad net apsakyti neįmanoma. vėliau bandėme su tuo pačiu aparatu ir objektyvu nufotkinti taip pat blogai (baltos spalvos balansas, vinjetavimas ir pan. - žodžiu techniniai niuansai) - niekaip nepavyko. tikrai neperdedu. bet šiuo atveju kaltas tikrai ne aparatas.
kai pafotkinu su canon, jis pasidaro patogus, kai pafotkinu su nikon -jis taip pat logiškas ir patogus. Pasirinkimą, mano galva, turi lemti kriterijai KAIP nori fotkinti. aštrias fotkes ir greitą fotkinimą (jei prireiks) lengvai užtikrina abu aparatai. mano durna galva, svarbiausia yra spalvos, pustoniai.
man labai gaila kad Fujifilm nutraukė veidrodinių fotikų gamybą. puikiausias aparatas man (šiuo klausimu) yra S5 Pro, bet tai jau istorija (liudna).


Tiesiog superinis ir aiskus papasakojimas... Nebera ka ir pridurti. Ir del fuji gaila tikrai Sad


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2010 8 15 22:03      

rašo:

man labai gaila kad Fujifilm nutraukė veidrodinių fotikų gamybą. puikiausias aparatas man (šiuo klausimu) yra S5 Pro, bet tai jau istorija (liudna).


Neverta pernelyg liūdėt. Iš D700 raw gali ištraukt tik per plauką mažiau DD, nei davė S5. Ir kur kas geresnį detalumą.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą