Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Meetas Panevėžyje

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 17   18   19 ... 130   131   132  

Pranešimas Giedrius_In    2008 8 03 20:55      

Admin rašo:
Kreipimasis į Panevežiečius - atvarykite į žygįSmile Gi visai organizuoti pas jus meetai būna, o žygyje nė vieno nėra užsiregistravusio.


Dėkui už kvietimąSmile, tikrai my rebiata ne gordyje. Šiandien su kaikuriais derinomės, manau išderinsim:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius_In    2008 8 03 20:57      

Admin rašo:
Kreipimasis į Panevežiečius - atvarykite į žygįSmile Gi visai organizuoti pas jus meetai būna, o žygyje nė vieno nėra užsiregistravusio.


Dėkui už kvietimą, kaip tik šiandien derinomės su kaikuo. Tikiuosi susiderinsime.Smile) My ne gordyje:))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva Iev    2008 8 04 19:08      

Laba visiems.Aš norėjau paklaust vieno klausimuko,gal kas žino,kur panevėžyje būtų kokių fotografijos kursų ar pan,nes fotografuot noro turiu,fotoaparatas-tai bene vienintelis daiktas kuris manes nesunervina ir nesinori jo trenkt į sieną,nors gan prastą turiu,bet mano fotografijos tokios tuščios,neišeina užfiksuot jokio woooww kadro... ;//

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 8 04 20:15      

Tiktai darbu pasieksi gerų rezultatų. Jokie kursai nepadės - negaišk laiko. Geriau knygas paskaityk ir pati savo matymą formuok.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Masiokas    2008 8 04 20:18      

Tai va as ir kasko panasaus ieskau y fotgrafijos kursus ar bureli koky.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius_In    2008 8 04 20:37      

pritariu Cruxman, praktika yr gers dalyks, ved i pažinimo. Galie bandyti ateiti į susirinkimus Kūdriečių Pnv.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vytautas Masiokas    2008 8 04 20:42      

O kada dabar bus tas susitikimas?Bet jai nueisiu tai nebusiu pasiruoses nes nezinau nei kokia filmute nusipirkt nei nuo kokio fotiko pradet,nes ju turiu nemazai.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius_In    2008 8 04 20:47      

turi būti pirmą rugsėjo sekmadienį 12 val. Provincijoje

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva Iev    2008 8 04 21:16      

Na ačiū už info. Knygų apie fotografiją nemažai perskaičius,o eit į tą susitikimą kažkaip nejauku,nieko nepažįstu,visi jau ne tokie ,,žali"kaip aš,beto,gero fotoaparato neturiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Remigijus Žilinskas    2008 8 04 22:28      

as irgi neturiu fotkinu su Nokia 6300i bet ateit tikrai verta, visi atejome gi pirma karta, ir patys (didzioji dalis) esam megejai taip kad neversk cia itikinet o vienas du vienas du ir kad si savaitgali prisitatytum


kaip supratau meet'as turetu but 9 arba 10 d prasom gerbemieji pasiderint Smile

P.S. gal i kupiski Razz


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva Iev    2008 8 04 22:33      

Tai kada tas meetas? Ir koks velnias ten mane neš? ;D būsiu jauniausia turbūt,ir su ,,lieviausiu" fotiku už 400lt .Dohh...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Remigijus Žilinskas    2008 8 04 23:20      

del meet;o tai paaiskes iki 5adienio manau o muiline ne muiline viskas gerai fotikas gi as tada su degtuku dezute atisiu Smile pinhole pasidares Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ieva Iev    2008 8 05 7:46      

Man gėda ten eit su šituo grabu http://img.quebarato.com.br/photos/big/E/1/FB3E1_2.jpg ,jis nieko netraukia. ;D

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius_In    2008 8 05 8:06      

Remigijus Žilinskas rašo:
as irgi neturiu fotkinu su Nokia 6300i bet ateit tikrai verta, visi atejome gi pirma karta, ir patys (didzioji dalis) esam megejai taip kad neversk cia itikinet o vienas du vienas du ir kad si savaitgali prisitatytum


kaip supratau meet'as turetu but 9 arba 10 d prasom gerbemieji pasiderint Smile

P.S. gal i kupiski Razz


Jo pritariu dėl Kupiškio, kažkaip anąkart UTOPIJAI nesuteikėm progos svetelius priimt:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius_In    2008 8 05 8:10      

Ieva Guraitė rašo:
Man gėda ten eit su šituo grabu http://img.quebarato.com.br/photos/big/E/1/FB3E1_2.jpg ,jis nieko netraukia. ;D


Būsių nuobodžiai banalus, bet pasikartosiu "ne fotikas nuotraukas daro" ir su "grabu" (nor kiek matau jis nėra primityvus) galima padaryti puikių kadrų, juo labiau pasipraktikuoti.
O dėl nedrąsos eiti į į meetą pritariu, tamstai reiktų pasitarti su tėveliais, gal su kuriuo iš jų ateiti.:


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 17   18   19 ... 130   131   132  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą