Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

paterson tank system 4 (nebėra)

     

Pranešimas skarbonke    2009 10 19 21:06      

yr či tokis pas many bakelis Paterson tank system 4, būtų bais geras daiktas , ale ans yr be ritės, iš ko seka kad aną man reikėtų iškeist į pvz kokį bokalą alaus kaboke arba perku jam tinkančią ritę.



Paskutinį kartą redagavo skarbonke, 2010 5 06 12:37 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 10 19 21:14      

pala, nekeisk ir nepardavinėk. sulauk, kol aš ing Panevėžį atvažiuosiu, atsivešiu dvi nenaudojamas rites, jei tiks, galėsi pasjamt Smile nes man rodos tos, kurias turiu, tinka šiai sistemai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 10 19 21:23      

ooooo, zėba

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 10 19 21:24      

taigi, slėpk, trink ar dar kaip nors meluok dabar, kad ne tą paspaudei Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 10 19 21:29      

ok, trint netrinsiu, ale laikinai įšaldau temą kol reikals su Petruška išsiriš (-:

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Juozapas    2009 10 19 22:03      

Čia vienos tereikia, aš turiu Patersona kur dvi telpa, bet antros nėra, gali man antrą? (:

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 10 20 7:25      

Juozapai, turiu dvi atliekamas, bet viena iš jų stringa ir glamžo juostas. kita tvarkoj. tai štai ta, kuri tvarkoje, pažadėta bandymams šioje temoje, o kita.. na reik man kada prisiruošt ir sutikrint jas visas ten..Smile)
jei kas, turiu galvoje du laukiančius vyrus Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas YuryS    2009 10 21 9:39      

Turiu is nerūdijančio plieno http://fotokudra.lt/forumas/viewtopic.php?p=27399#27399

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą