Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Monitorius fotografijai ir ne tik... ką rinktis?

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 7 12 16:34      

Sveiki, susidūriau su tokia problema- mano senasis philips monitorius tiesiog neišgauna reikiamos kokybes fotografijose, netiksliai perteikia spalvas... Taigi, pasidomėjau naujausiais monitoriais ir man akys užkliuvo už dviejų konkurentų: LG w2600HP-BF (26 coliai) ir Dell 2209WA. Man šie abu monitoriai tinka idealiai, bet reikia pasirinkti tik vieną. Labai man apmaudu, kad negaliu išvysti jų parduotuvėse (jie labai reti), todėl klausiu ar kas nors esate susidūrę su šiais ekranais, gal kas turite? Gal galėtumėte pasakyti kaip jie tinka fotografijai, filmams ir kitai multimedijai? Aš pats kolkas teikiu pirmenybę LG monitoriui

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 12 16:46      

na ir imk lg Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 7 12 16:49      

POnaSS rašo:
na ir imk lg Smile


prašau pagrįsti kodėl...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 12 17:12      

na vien palyginus duomenis lg pranasesnis pas ji ryskumas 400 cd/m² o dell 300 cd/m2 reakcijos laikas ir geresnis pas lg 5 (GTG) ms pas dell 6 (GTG) ms
na ir dar keliais pagrindiniais duomenim pranasesnis lg paieskok per google atsiliepimu is vartotoju dar manau tai pades apsispresti


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 12 17:26      

ant manes vel pyks visi kudros buduliai uz mano "grubuma", bet atsymas cia VIENAS - google that, stupid.

tokiu review tau ko gero niekas is kudros chebros neparasys - http://www.prad.de/en/monitore/review/2008/review-lg-w2600hp.html - mazai sansu, retesnius produktus naudojantys vietiniai zmones pastebetu, turetu laiko ir noro rasyti issamius review.

guglink, lygink, ieskok - geriausias budas. siaip summary apie si monitoriu cia http://www.prad.de/en/monitore/review/2008/review-lg-w2600hp-part18.html#Conclusion

LG ne visai foto monitoriai, bet paciam universalaus reikia kaip suprantu Smile sekmes Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 7 12 18:21      

http://www.apple.com/uk/displays/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 7 12 18:36      

skarbonke ♂ rašo:
http://www.apple.com/uk/displays/

Geriau imk 30'' Wink
http://www.apple.lt/kainos/?page=3.1


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 12 20:12      

Jo kas liecia apple tai tie jauciu be konkurencijos Smile sita kur aidas siulo gyvai teko pardej matyti vaizdas nerealus bet ir kaina nereali musuose (airijoj ) kiek pamenu 1995 euru

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 7 12 20:37      

Adomas Svirskas rašo:
ant manes vel pyks visi kudros buduliai uz mano "grubuma", bet atsymas cia VIENAS - google that, stupid.

tokiu review tau ko gero niekas is kudros chebros neparasys - http://www.prad.de/en/monitore/review/2008/review-lg-w2600hp.html - mazai sansu, retesnius produktus naudojantys vietiniai zmones pastebetu, turetu laiko ir noro rasyti issamius review.

guglink, lygink, ieskok - geriausias budas. siaip summary apie si monitoriu cia http://www.prad.de/en/monitore/review/2008/review-lg-w2600hp-part18.html#Conclusion

LG ne visai foto monitoriai, bet paciam universalaus reikia kaip suprantu Smile sekmes Smile

P.S. Mano senolis (apie 7 metai) LGiukas irgis prasosi pakeiciamas ypac vasara nesmagiai sildo kambary tai ir man aktuali si tema
Adomai o tu kadanors pamastai pries rasydamas ? nevisi gali laisvai skaityt zamorskom snektom o cia dar tecnokratine Wink review prewievai kai kam skamba kaip eilinis keiksmazodis ,galima ir is savo patirties si bei ta parasyt . Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 12 20:51      

Saulius rašo:
Adomai o tu kadanors pamastai pries rasydamas ? nevisi gali laisvai skaityt zamorskom snektom o cia dar tecnokratine Wink review prewievai kai kam skamba kaip eilinis keiksmazodis ,galima ir is savo patirties si bei ta parasyt . Wink


Sauliau, mastau ir kitus skatinu mastyti o ne issiziojus laukti, kol keptas karvelis i nasrus idribs.

Kostas jaunas gabus jaunuolis, jei dar ir nemoka gerai angliskai, tai turedamas papildoma motyva pasitobulins ir bus tik nauda. O del technokratines kalbos - klausimas buvo ne apie bulviu maishus, karpinius is popieriaus ar lipdyma is molio - norint susigaudyti pravartu "isikirsti".

Pardon, manes nedomina anglu kalba laikantis "zamorskom snektom" tautos segmentas. Turiu lygiai nuli tolerancijos "kovingam bukumui" - a la "nemoku ir tuo didziuojuos".

Pasaulis yra vienas, informacija plinta "be sienu", ivairios kalbos yra informacijos apsikeitimo saltinis. Kuo daugiau mokesi - tuo naudingiau bus. Priesingu atveju sedesi ir lauksi. Na, kiekvienas pasirenkame pats/i Smile

O Kostui norejau pasakyti, be viso kito, kad irenginiu testais uzsiima profesionalios komandos, niekas cia is megeju savo veblenimais ju "neperspjaus".

Zinoma, pasidalinti info apie tai, ka kasdien naudoji yra galima ir tai darau, esant progai, taciau pravartu yra iprasti susirasti adekvacia ir maksimaliai ivairiapuse informacija.

Stai sita as tikrai rasau is savo patirties, nes tai (ieskau "adatu sieno kupetose" naudodamas paieskos irankius) darau kasdien. Ir man tikrai giliais pofig siaurakaktiskas mentalitetas, visada siulau meskere o ne zhuvi Smile Jei pats tingi pakrutet (imho anksti paciam dar tinget), tai nors jaunimo neskatink budulizuotis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 7 12 21:00      

Adomas Svirskas rašo:
Saulius rašo:
Adomai o tu kadanors pamastai pries rasydamas ? nevisi gali laisvai skaityt zamorskom snektom o cia dar tecnokratine Wink review prewievai kai kam skamba kaip eilinis keiksmazodis ,galima ir is savo patirties si bei ta parasyt . Wink


Sauliau, mastau ir kitus skatinu mastyti o ne issiziojus laukti, kol keptas karvelis i nasrus idribs.

Kostas jaunas gabus jaunuolis, jei dar ir nemoka gerai angliskai, tai turedamas papildoma motyva pasitobulins ir bus tik nauda. O del technokratines kalbos - klausimas buvo ne apie bulviu maishus, karpinius is popieriaus ar lipdyma is molio - norint susigaudyti pravartu "isikirsti".

Pardon, manes nedomina anglu kalba laikantis "zamorskom snektom" tautos segmentas. Turiu lygiai nuli tolerancijos "kovingam bukumui" - a la "nemoku ir tuo didziuojuos".

Pasaulis yra vienas, informacija plinta "be sienu", ivairios kalbos yra informacijos apsikeitimo saltinis. Kuo daugiau mokesi - tuo naudingiau bus. Priesingu atveju sedesi ir lauksi. Na, kiekvienas pasirenkame pats/i Smile

O Kostui norejau pasakyti, be viso kito, kad irenginiu testais uzsiima profesionalios komandos, niekas cia is megeju savo veblenimais ju "neperspjaus".

Zinoma, pasidalinti info apie tai, ka kasdien naudoji yra galima ir tai darau, esant progai, taciau pravartu yra iprasti susirasti adekvacia ir maksimaliai ivairiapuse informacija.

Stai sita as tikrai rasau is savo patirties, nes tai (ieskau "adatu sieno kupetose" naudodamas paieskos irankius) darau kasdien. Ir man tikrai giliais pofig siaurakaktiskas mentalitetas, visada siulau meskere o ne zhuvi Smile Jei pats tingi pakrutet (imho anksti paciam dar tinget), tai nors jaunimo neskatink budulizuotis Smile

Adomai netingiu pakrutet ir megstu paieskot ir ta zamorska sneka nera visai svetima Smile)))), bet zinau kad testai skaiciai nevisada parodo tiesa geriausias patarejas yra patirtis Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 12 21:08      

Saulius rašo:
Adomai netingiu pakrutet ir megstu paieskot ir ta zamorska sneka nera visai svetima Smile)))), bet zinau kad testai skaiciai nevisada parodo tiesa geriausias patarejas yra patirtis Wink


Kas be ko, viskas priklauso nuo to, kiek laiko nori/gali laukti, ka tau kas patars ir pan. As tikrai ne pries pasidalinima asmenine patirtim, bet cia gi ne Nikon D300 vs Canon 5D, kuriuos puse kudros pazista kaip nuluptus Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kostas.lisajevičius    2009 7 13 8:57      

na, dėl apple, tai jie man netinka dėl ne IPS matricu ir blizgaus paviršiaus, o ir matymo kampas manęs nesužavėjo Sad

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 7 13 9:09      

kam tas matymo kampas? tu gal didziausiu kampu ziuri i savo monitortiu?
Kam tie afigieni reakcijos laikai? Gal jos 1 asmens skerdykles dar zaidziat? full HD action filmus vepsot per monitorius ? Man cia keista SmileSmile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 13 10:33      

katinas_menesienoj rašo:
kam tas matymo kampas? tu gal didziausiu kampu ziuri i savo monitortiu?
Kam tie afigieni reakcijos laikai? Gal jos 1 asmens skerdykles dar zaidziat? full HD action filmus vepsot per monitorius ? Man cia keista SmileSmile
ne laikas reakcijos tai svarbus monitoriaus ir teliko rodiklis nes tai atspindi kaip greitai kinta vaizdas isivaizduok tu kaska dirbi su photo shopu o tau vaizdas truputi veluoja Very Happy aisq ten ms bet .....Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą