Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Cituotas tekstas

     

Pranešimas medinis    2009 8 01 20:17      

Pasviręs

Paskutinį kartą redagavo medinis, 2009 8 02 22:12 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas paulius si    2009 8 02 11:34      

verta susimastyt ar toliau užsiiminėti pomėgiu FOTOGRAFIJA, jeigu pradėsi skaičiuot kadrus, tai geriau parduok db fotoaparatą Smile o dėl susimąstymo, tai nusipirk juostinį ir treniruokis

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 8 02 15:00      

Tiesiog Egidijus elgiasi kaip dauguma lietuvių -- pats nenori laukti , kol teks remontuoti aparatą , nori susirasti kokį durnelį , kuriam galėtų jį parduoti .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas SW    2009 8 02 20:03      

15k yra nedaug, D70 irgi. Be to, man atrodo, tau nesunkiai rastų "donorą".

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas medinis    2009 8 02 21:10      

durneliai, mano nuomone yra tie - kurie skaitydami posta ji komentuoja neatsakydami i esmini klausima, ash net nezadu jo parduoti jei ka, tiesiog domiuosi kada gali ateiti galas, ziuriu cia Lt priimta kazkam kazka pasakyt, visi tokie gudrus, kad nera ka nx pasiust..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 8 02 21:18      

Egidijus Kriksciunas rašo:
durneliai, mano nuomone yra tie - kurie skaitydami posta ji komentuoja neatsakydami i esmini klausima, ash net nezadu jo parduoti jei ka, tiesiog domiuosi kada gali ateiti galas, ziuriu cia Lt priimta kazkam kazka pasakyt, visi tokie gudrus, kad nera ka nx pasiust..


nu ple, panevežioks ale jautrus kėp mergikė, manau šits tavo komentars reik atsiimt atgal, bo nekėp žiūris, bukvalei nu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 8 02 21:53      

agirdz bachurs ko cia parinies iseis uzrakts pareis islaidos ,kokios problemos, visks sukas ratu nu tu supratai minti Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą