Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Padekit isryskint Svema CO32D

     

Pranešimas Marius Grigutis    2009 5 22 15:09      

Sveiki,
gal netycia yra zmoniu galinciu isryskint '83m Svema CO32D ?
Arba bentjau tinkamos chemijos turinciu ir zinanciu kaip ja ryskint Smile

Cia kaip suprantu kokiatais senovine skaidre, nzn tiksliai kokiu procesu ji ryskinama, bet netinka nei E-6 nei C-41

Procentre liepe man ja mest lauk, bet labai norisi pamegint kaskaip ishgaut is jos skaidriu Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 5 22 17:25      

Marius Grigutis rašo:
Sveiki,
gal netycia yra zmoniu galinciu isryskint '83m Svema CO32D ?
Arba bentjau tinkamos chemijos turinciu ir zinanciu kaip ja ryskint Smile

Cia kaip suprantu kokiatais senovine skaidre, nzn tiksliai kokiu procesu ji ryskinama, bet netinka nei E-6 nei C-41

Procentre liepe man ja mest lauk, bet labai norisi pamegint kaskaip ishgaut is jos skaidriu Smile


esu ryskines E6 namuose, kazkas gavosi, bet buvo gerokai sviezesne - 86m, ne 83 Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 5 22 20:08      

o fotkinta ne 83iais?
orwochroma skaidre esu ryshkines rankiniu E6, kaip pas MP.ten ir kita procesa siulo.ta senaji, kur shviesti reikia balinti ir t.t. gavosi neblogas hardkoras. bet irgi shviezhesne iki 91u berods


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Grigutis    2009 5 22 21:11      

fotkinta tai dabar svieziai, ir siektiek pamazintu jautrumu
galiojima dabar dar pasitikslinau: obrabotat do 05 85

Marijau, gal gali daugiau papasakot, kas per senasis procesas? Ar tiesiog rankiniu E6 kaip normalia skaidre bandyt ryskint?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 5 22 22:10      

deja negaliu. neteko tame laikotarpyje skaidriu ryshkinti. tuomet jas reikdavo ilgu procesu ryshkinti. vieno metu , reikedavo apshviesti juosta. dabar neisivaizduoju ar beimanoma rasti tokios chemijos ir shiaip negirdejau, kad kas taip beryshkintu. E6 'naminis' tas jau retenybe ant LT padanges, o senasis . na nezhimau. jei rasi , manau bus pasene tiek, kad jau neberyshkins. ryshkalai greit genda, tai ne juostos emulsija.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2009 5 23 10:32      

senas procesas tiek skyresi nuo naujo, kad "apvertimas" (reversal) vyko apsvieciant juosta tam tikro stiprumo lempa. su dabartiniais ryskalais tai vyksta chemiskai vietoj apsvietimo...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Grigutis    2009 5 25 20:52      

Na viskas aisku, turbut reik pamirst ta juosta kolkas,
gal kada pameginsiu E6 pasidaryt namie, jei pavyks chemijos susiorganizuot.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą