Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

padekit del zenit

      Puslapiai: 1   2   3  

Pranešimas Tomas    2009 4 17 14:28      

nezinau koki? bet manau E esu jau turejes, savo rankoje ir esu fotkines, ir apratas tikrai reikalaujentis mokslo,va kas man patiko is jo bet dabar nebeturiu ir noriu nusipirk tik nezinau kuris yra geriau ,ebay zejau yra daug pasirinkimo is zenit 12xp , zenit EM ir is zenit TTL tai noreciau paklaust kuri rinktis is siu triju patartumet

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 4 17 14:44      

12xp arba 12sd...iš šių...tik reikt žiūrėt,kad būt Krasnogorsko gamybos...ten santykinai kokybiškesni anie buvo gaminami...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2009 4 17 16:39      

o gerai kaip zinot is kokiu numeriu ar kur yra uzrasita kad Krosnagorskio,nes nelabi tikiu, kad anglai ten ka supranta tik zino kas is ussr ir cia ziauru,dar modeli uzraso,

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 4 17 17:51      

...pagal logotipą gali atskirt...
http://www.commiecameras.com/sov/index.htm
...geriau būt KMZ...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Zigmass    2009 4 17 18:21      

Baikit svaigti su tais Zenitais. Argi nėra normalių aparatų?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2009 4 17 20:08      

na pvz as esu nusizejes sita
http://cgi.ebay.co.uk/Zenit-Camera-Helios-Telephoto-Lens-70s-80s_W0QQitemZ110374960611QQihZ001QQcategoryZ98923QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

ir sita
http://cgi.ebay.co.uk/Zenit-12XP-SLR-Camera-with-Lenses-and-Accessories_W0QQitemZ170318386433QQihZ007QQcategoryZ73448QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

ir del tu zenklu kaskaip as ju nepastebiu,kuriuos pasiuliai,Arvydai o Zigmas kas blogai su tais zenitais? kuom jie tavo manimu yra tokie prasti,ir Arvydai matau tu nusimanai apie juos gal patartum ka ,kaip pradedanciam, gal net neapsimoka man ju jimt,kaska kita gal patartum? as turiu Finepix s6500fd su situo ir pafotkinu bet noreciau ant juostinio ismokt,nes manau su jeis idomiau,ir dar tada koki reiketu pirkt spausdintuva ar ka kad galeciau juostutes nukopint iskart ir i kompa susimesciau foto? aciu uz patarimus


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 4 17 20:54      

...a kame esi?... viskas nuo kainos priklauso...zenitus perka vien dėl pigumo...na...dar kažkiek sukelto ažiotažo ir nostalgijos... jei Lietuvoj,galima nupirkt 100 Lt ribose visai padorų...
...o taip tai pilna visokiausių nebrangių mechaninių...pradedant M42 Praktika...baigiant Nikon visokiais...
...M42 dažnai renkamasi dėl santykinai pigių rusiškų objektyvų...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2009 4 17 22:01      

M42 tu turi omeny cia objektyvus? tai del kainos pastebejau nera tie zenitai labai brangus, bet tai tada tu duodi suprast kad cia ssss nieko gero,neapsimoka man pirkt? tu klausi manes o kame esi? nezinau manau labiau prie antro nes didesnis objetyvas ,daugiau manau galeciau islaust ar klistu,o ir beto pirmo ir didelis, bet as labiau prie antro, ir dar kaskada turge maciau kaskoki gera ten su filmute bet ten jau geras ir batartke buvo ir kai zejau per akute, mates per viduri toks rutuliukas ir puse jo buvo riskus o kita nelabai ,net nezinau pavadinimo to fotiko,maniau pirk, bet isvariau i kita pasidairyt dar ir kai grizau jis jau buvo parduotas,dar beto jis ant galo turejo toki kaip ir ekraniuka ,aisku ne skaitmeniniai bet visvien, tai Tamsta Arvydas kuri liabaiu patartumet? o gal net zinot is mano apibudinimo ta fotika? as kaskaip manau kad cia gal buvo Pentax MX bet jis neturi kur batarkes idet o tas tikrai pamenu turejo

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2009 4 18 20:20      

...viskas priklauso nuo to,kiek pinigų tam gali skirt...jei nedaug-zenitas,praktika ir panašiai... jei lėšos neribotos - Nikon FM2...ir optika atatinkamai...
o šie abu parodyti gi vienodi...reik žiūrėt koks stovis...na ir objektyvai... pirmas su berods 135mm nerusišku Helios (portretinis,bet nekažiką apie jį galiu pasakyt)...antras su standartiniu helios plius telezoom'as,ir dar telekonverteris...nu daugiau žaisliukų...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2009 4 19 1:51      

aisku,na taip jie vienodi,tik del abjiektyvu as cia juos rinkaus ir jus pataret sita modeli labiau, o kuom tas nikon toks ipatingas? jei jau turi kaina kaip juostinis tai brangokas,, jau uz tokia kaina ir skaitmenini gali pasimt,o siaip ka apie sita dar mastot , Canon eos 1000f SLR 35mm film camera turiu bet jis manau yra su defect nes kartais kai fotkini jis pakimba o kartais neleidzia fotkint ir nezinau del ko?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas myntonas    2009 4 19 15:10      

Nusipirksi Zenit'ą, kažkas neveiks, reiks perrinkti, neveiks kas nors kitas, kartais pataikysi fokusą, kartais ne, kartais šoninė šviesa peršvies kadrą (Helios svybė) kartais ne, visai gali būti kokiame kadre pamatysi šviesos blyną, o gal ir ne (čia aš daugiau apie savo Zenitinius įspūdžius kalbu). Bet kuriuo atveju liūdna nebus Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 19 20:02      

Zigmas rašo:
Baikit svaigti su tais Zenitais. Argi nėra normalių aparatų?


Butent. Kazkokia perversija tu Zenitu dabar ieskoti Smile

Zaporozieciais dar pradekit vazinet Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 19 20:07      

Tomas rašo:
jei jau turi kaina kaip juostinis tai brangokas,, jau uz tokia kaina ir skaitmenini gali pasimt


Na ir pasakei Smile Geras juostinis tikrai neturi buti pigiau nei skaitmeninis Smile Aparato kaina is viso ne faktorius renkantis tarp juostos ir skaitmenos.

Stai tau juostinio kaina: http://www.amazon.co.uk/Nikon-35Mm-Slr-Camera-Body/dp/B0009M1UZ8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=electronics&qid=1240164667&sr=8-1

Enjoy Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas    2009 4 19 20:54      

Nu nu tai Adomai jei nori as tau galiu ir brangesni surast,bet as ne ta turejau omeny, as cia nezadu milijonais svaistytis as tiesiog klausiu jusu patarimo, pradedanciam zmonui,juk rasiau, kad esu jau turejes zenit rankose,ir patiko tai ir klausiau kuris is ju yar siektiek geresnis,

myntonas,zinoma kad gali neveikt nes cia ne naujes dalikas,ir as pilnai tai pripazistu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 4 19 21:28      

Tomai, tiesiog tavo teiginys buvo nelogiskas. "uz brangiau va jau skaitmena" Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą