Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Profesionalios fotostudijos Lietuvoje - ?

     

Pranešimas Andrius Kavaliauskas    2009 2 18 11:25      

Sveiki,

Gal galėtumėte pavardinti, kokios profesionalios (o gal ir nelabai) fotostudijos dabar veikia Lietuvoje? Kalbu ne tik apie didžiąsias kaip "Ciklopas" ar šviežiąsias kaip creep'o fotostudija, bet galbūt ir kitokio profilio.

Kokie bendri komentarai dėl jų - kurios dirba "neblogai", kurios "labai gerai" ir pan.? Ir kas apibrėžia tą kokybę - pavyzdžiai, portfeliai? Ar visgi kaina?

Bendri pamąstymai welcome Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 2 18 11:46      

o kaip pamatuoti, kas dar neprofesionalu, o kas jau profesionalu? nes galbūt vienas žmogus su viena-dviem lempom sugeba padaryti tokių darbų, kokių niekada nepadarys netgi tas pats creep'as su visa savo "krūčiausia" ant LT (o gal ant EU?) apšvietimo sistema, m? Smile

man patinka (aha, aha, būsiu visiškai šališka ir subjektyvi ir pareklaminsiu neprašoma) http://www.rainstudija.com/.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 2 18 13:57      

anuka rašo:
o kaip pamatuoti, kas dar neprofesionalu, o kas jau profesionalu?


nu, iškilus tokiems klausimams, turėtų padėti lietuvių kalbos žodynas:
Citata:
profesionalùs, -ì adj. (4) NdŽ būdingas profesionalui; kuriamas profesionalų

beigi
Citata:
profesionãlas , -ė smob.(2) TrpŽ žmogus, kurį nors darbą pasirinkęs savo nuolatiniu, pagrindiniu užsiėmimu, pavertęs šį užsiėmimą profesija


taigi kaip ir iseina, kad profeionalu - tai kas daroma profesionalų. O profesionalai - tie žmonės, kurie pragyvena iš savo užsiėmimo. Ir nei su kokybe, nei su stilium ar žanru tai nei kiek nesusiję - lygiai taip pat profesionalas bus tas kuris turi super studiją, lygiai taip pat ir tas, kuris kokioj maximoj pasines fotkes štampuoja Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 2 18 14:00      

bet žinai, hideo, kartais pažiūri tų "profesionaliai 30 metų jūsų akimirkas fiksuojančių profesionalų" fotkes ir taip graudu graudu pasidaro Smile tik dėl to aš skeptiškai žiūriu į tokius klausimus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 2 18 14:16      

tai aš irgi į juos skeptiškai žiūriu
ir sakau, kad būtent dėl to terminijos maišyt nereikia


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 2 18 14:23      

tai kad tie mano aukščiau minėtieji sugeba pragyvent iš fotkinimo, nepaisant to, koks galutinis produktas. čia irgi savotiškas fenomenas Smile ir terminija tada tinkama jiems - profesionalai nu Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 2 18 14:26      

nu. tai apie ką aš ir rašau - "profesionalas"/"profesionalus" nėra tinkamas terminas sugebėjimams/kokybei/darbo rezultatui apibrežti

čia tik toks kreivas stereotipas pas mus susidaręs


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 2 18 14:43      

a, nu jo Smile neįsiskaičiau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Perminas    2009 2 18 16:21      

Aš galiu pabūti labai šališku- www.studija10.lt Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 2 18 17:43      

nu va, super Smile aš tai siūlau čia pasirodyt/paviešint www pačius fotostudijuoklius ar kaip čia juos pavadinti. nu, bus vienoj vietoj viskas. o tai dabar vardinti viską, ką žinom kažkaip keistai atrodytų... Smile savarankiška reklama geriau gal?

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą