Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Reikia pora stiklu, ruosiuos i kelione.

     

Pranešimas Mantas PNV    2008 11 14 21:34      

Sveiki, greitai planuoju pakeliauti, taigi reikia objektyvo. Manau reiktu placiakampes optikos, koki pasiulytumet ? O gal koki kita ? Esu dar naujokas sioje srityje. Naudosiu su Sony Alpha 300. Pastebejau kad nemazai naudoja 50mm optika, kam ji daugiau skirta ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2008 11 15 0:35      

pats ka tik grizau is keliones..tai buvau pasiemes pora objektyvu..50mm ir 75-300mm tai zinok 50mm visur naudojau ir visai neblogai buvo..zinoma reikejo kartais pabegeti normaliai kad galeciau nufotkinti norima objekta, bet visiskai nesigailiu tokio savo sprendimo i kelione imti 50mm. Na o su 75-300mm padariau keleta portretu, keleta pauksciu nufotkinau ir manau viskas.taip kad isvada-jei nenori tampyti sunkios kuprines, pilnai uztenka 50mm, o vietoj visokiu kitokiu objektyvu geriau isidek nesiojama DVD grotuva, kad nebutu nuobodu lektuve Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius Kublickas    2008 11 15 7:10      

Sveiki,
turiu atliekama Sigma 28-300 Minoltai, sony. Naujas, piesia graziai, ryskumas l.geras.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mantas PNV    2008 11 16 19:56      

Kokie geresni 50mm "stikliukai" ? Ir dar koki placiakampi ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2008 11 16 22:26      

pas mane f1.8..na nzn-as kaip per daug mianininko nevaidinu, tai man sociai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą