Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Į KOVĄ UŽ KŪDROS MENTALĄ!!!

      Puslapiai:   1, 2, 3, 4   5   6 ... 17   18   19  

Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 20 15:11      

Aš ne Svirskas, o bet tačiau Smile

be abejo, viską matome per savo prizmę.

tiesiog yra toks dalykas, kad kartais objektyviai prastos fotografijos, kurios susilaukia kažkodėl objektyviai neadekvataus įvertinimo. todėl ir kyla klausimų.

o dėl to "nepatinka-nežiūrėk".. visuomet atsakau taip: jeigu darbą dedi viešai apžiūrai ir net vertinimui, kitas toje pačioje erdvėje gyvuojantis individas viešai ją įvertina ir "apipliotkina" - nes nejaugi teigsite savo teisę rodyti foto, bet neigsite manąją ją komentuoti ne tik teigiamai? c'est la vie. deja, bet tokiu principu veikia tokie puslapiai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 3 20 15:14      

Gamtos Vaikis rašo:
Aš čia apie forumo pradžioje esančius post'us pasireikšt norėjau... Kiekvienam akys rodo savaip. Jeigu tamstoms negražu kažkas - juk nereiškia, kad ir kitam negražu, ar ne taip? Gal Jums kažkas yra visiškas šlamštas, o kitam - įdomus kadras? Manau, nelabai gražu taip linksniuoti žmones ir dar įdėti konkrečią konkretaus "nario" nuorodą, kurio kadrai Jums asmeniškai yra grynas š. Esu "naujoko" statuse, bet ir tiek užtenka "bendram vaizdui" susiformuoti. Yra žmonių, kuriems viskas visur (ne tik kūdroj) bus blogai, yra žmonių, kurie visur (vėlgi ne tik čia) + deda ir šypsosi visiems, ir giria visus Smile Kaip fotografija gali būti objektyvi?


As asmeniskai kalbu apie fotografijos lygi kudroj, tik tiek. Zinau, kad yra kruva autoriu, kurie gali itakoti, ar kreipti kudros mentala i ta teisinga puse. Visokiu skoniu yra, visokiu bus, klausimas kurio mentalo autoriai rulina. Jei rulina ne tavo mentalo, tada bandai suburti savo bendramincius ir kazka pakeist, jei tai nesigauna, tada iseini ir tiek. Ir nebesinervuoji.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas incognito forces    2009 3 20 15:20      

Petruška, o O kokia "sparnuotųjų supynių" konstrukcijos Wink pusė tau (ne)patiko labiau ? Statistinei anal'izei Wink tavo balsas svarbus abiejoms tos konstrukcijos dalims. Čia kad pakiltų kam iš tų dviejų pusių azartas ką kur pasitobulinti.. Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 3 20 15:24      

visiem gero savaitgalio. fotikus i rankas i vperiod. Nors ir saule nesviecia taciau spalvos niekur nedingo. Iki pasimatymo.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2009 3 20 15:25      

Tai vat gaila, kad tie autoriai, kurie gali lemti daugiausiai, man rodos, labiausiai stebi jau šiokį tokį statusą užsitarnavusius "narius". Kitu atveju juk objektyviai blogi kadrai negautų neadekvačių balų... Ar klystu? Man asmeniškai džiugu, kad kažkam gražūs mano "pirmi blynai" Smile Nors tai žmonės, neturintys daug "palkų" (ar kaip čia tas vadinasi vietiniu žargonu) Smile Tiesiog panašu, jog reikia iš karto būti genijum, kad tave pastebėtų... O laiko ir erdvės tobulėjimui patyrę nariai, atrodo, nelinkę duoti. 100 proc. sutinku su Petruškos mintimi: "jeigu darbą dedi viešai apžiūrai ir net vertinimui, <...> nejaugi teigsite savo teisę rodyti foto, bet neigsite manąją ją komentuoti ne tik teigiamai?" Bent aš tam ir dedu čia, ne kad girtų, o kad kritikuotų. Žodžiu, palaikau įdėją, kad per didelė demokratija nėra gerai, bet kai kalba eina apie skonio reikalus - nežinau nežinau... Sunku rasti aukso viduriuką.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 20 15:29      

incognito forces rašo:
O tai, kuo užsiimi Adomai ir pats žinai, kad pagirtina esti, bet tai atima ne tik laiko, bet ir žmogiškosios tavo gyvybiškumo energijos taip besierzinant.. By my meaning it's not fair Smile, kad kas for true eikvotųsi ar kitaip dziltų besibrūžinant tuda siuda obratno, o bozhe kak priatno Wink


Nesierzinu, bet tu irgi teisus Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 20 15:32      

man atrodo, objektyviau įvertinti galima tai, kas gerai, o ne tai kas blogai. kritikuoti yra kur kas sunkiau, negu girti, nes giriant paprastai leidžiama sau neįsigilinti ir manoma, kad pagiriant tas paviršutiniškas požiūris yra pateisinamas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 20 15:41      

Gamtos Vaikis rašo:
Tai vat gaila, kad tie autoriai, kurie gali lemti daugiausiai, man rodos, labiausiai stebi jau šiokį tokį statusą užsitarnavusius "narius". .... Sunku rasti aukso viduriuką.


Na va pats iskisai nosi, busi pastebetas, tai idek ka nors idomesnio ir bus judesys Wink Sekmes! Capink fotika ir ganykis per weekenda Smile Lauksim!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2009 3 20 15:44      

man patinka štai tokios, karts nuo karto išlendančios diskusijos. Reiškias tobulėjam, tobulėjam Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2009 3 20 16:05      

Adomas Svirskas rašo:
Gamtos Vaikis rašo:
Tai vat gaila, kad tie autoriai, kurie gali lemti daugiausiai, man rodos, labiausiai stebi jau šiokį tokį statusą užsitarnavusius "narius". .... Sunku rasti aukso viduriuką.


Na va pats iskisai nosi, busi pastebetas, tai idek ka nors idomesnio ir bus judesys Wink Sekmes! Capink fotika ir ganykis per weekenda Smile Lauksim!


Mažas niuansas - imti fotoaparatą į rankas ir eiti ganytis bet kada bet kur nemoku. Reikia tam tikros nuotaikos. Todėl kapstausi dabar fotoarchyvuose ir kas mano nepatyrusiai akiai atrodo įdomiai - įdedu. Gal paaiškės, kad tos "akies" išvis neturiu... Šiaip esu už tiesą ir teisybę, natūralumą ir supratimą, tiesmukai rėžiu, jei kas nepatinka, tai atsiprašau už pirmą post'ą, tokį "išsišokėlišką" galbūt Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 3 20 16:30      

Adomas Svirskas rašo:
Reiktu kada pabandyti atrasti tas skaidres, sykiu ten ir paissidirbinejimai ant kino juostos etc Smile


oba, įdomu turėtų būti Smile

grįžtant prie čia incognito pasisakiusio - siaubas, kaip nemėgstu tokių mandravonių. sunku lietuviškai ir dar į temą pasisakyti?

kitas dalykas - Gamtos Vaikiui gal labiau - objektyvumas fotografijoj kažkaip egzistuoja, ypač kalbant apie fotografijos tėvus bei motinas. kodėl dėl jų fotografijų gerumo klausimų nekyla? imi Doisneau, Avedon'ą, Newton'ą, Bresson'ą ir lydaisi. m?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 20 17:15      

[quote="Gamtos Vaikis"]
Adomas Svirskas rašo:

Mažas niuansas - imti fotoaparatą į rankas ir eiti ganytis bet kada bet kur nemoku. Reikia tam tikros nuotaikos. Todėl kapstausi dabar fotoarchyvuose ir kas mano nepatyrusiai akiai atrodo įdomiai - įdedu. Gal paaiškės, kad tos "akies" išvis neturiu... Šiaip esu už tiesą ir teisybę, natūralumą ir supratimą, tiesmukai rėžiu, jei kas nepatinka, tai atsiprašau už pirmą post'ą, tokį "išsišokėlišką" galbūt Smile


Tai normalu, visiems ne visada nuotaika Smile Ir postas tavo cool Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Patieška    2009 3 20 17:54      

revoliucionieriai...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vi.    2009 3 20 18:28      

Adomas Svirskas rašo:
Visos chebros yra cool, duokdie tu chebru viduje sveiko poziurio. Va tarkime su Petruska (ne vien zinoma su ja) as juociuosi taip chebriskai, bet jei man ji istatytu pitaka ir apdainuotu "vaje kaip grazu" kur visiskas junkas, tai gautu daug peizazu i emaila. Ta prasme KASDIEN po DAUG. Wink


ne, nu po tokių bairių šitą temą perskaitysiu Smile)) Adomai, su humoru neprasilenkęs. :DDDDD o šiaip geras kankinimo būdas, labai geras.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2009 3 20 21:52      

Perskaiciau. Supratau. Sutinku. Bet...
Truksta reziume - kas gi keiciasi? - nera rezultato - 3,14stitucijos, mafijos nariu kodekso ar pan. 5 forumo lapus pasidauzeme per krutine/papus ir?
Nuotraukos vertinimas - atsakomybe ir visiskai sutinku su Petruska, kad "man atrodo, objektyviau įvertinti galima tai, kas gerai, o ne tai kas blogai. kritikuoti yra kur kas sunkiau, negu girti, nes giriant paprastai leidžiama sau neįsigilinti ir manoma, kad pagiriant tas paviršutiniškas požiūris yra pateisinamas".
Mes vertiname nuotraukas ir mano kriterijus yra emocija/asocijacija - tai, ka si nuotrauka pazadino/primine. As perskaiciau keleta fotoaparatu instrukciju, bet nesu isitikines, kad to pakanka komentuoti klaidas (o gal atradimus) kolegos fotografijoje. Tai atsakomybe, o as nesu kompetetingas ir galintis drasiai sakyti - cia "sudas" (Adomai - " keliu i kudra ir 3,5" - tai irgi atsakomybes perkelimas arba pasidalinimas).
Mano komentaras - tai, kas sove i galva pamacius nuotrauka bei surisus su pavadinimu, aprasymu ( Adomo R.Watersas ar Kniezos citatos). Vertinimas - bandymas suvokti pati zmogu ir jo ideja -priimtina tau tai ar ne.
Buti saziningu ir deklaruoti komentaruose bei vertinimuose, kad tai "man nepatinka", "nesamone" ir t.t. galima, bet ar atsakymas i klausima - kodel?-"as taip jauciu", "pasiziurek i Top nuotraukas" yra pakankamas? - nekalbu apie elementarias daromas klaidas - tiesiog tvarkinga nuotrauka apie nieka. O daugiau kaip ir neduota.
Na va toks "slovesnyj panos" issprudo penktadieni vakare.
Gal "Kudros" reguliari perziura per 1,5 metus (~5000 nuotrauku perziureta) jau suformavo vertinimo kriterijus? Gal...
Gal tik "Kudrai"...


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3, 4   5   6 ... 17   18   19  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą