Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

trinti .

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Donatas Guzevicius    2009 12 23 13:27      

RK rašo:


Smile)) Nezinau kaip tu ten naudojai ji, bet IS dirba tragiskai - lieja vaizda vienareiksmiskai, nes PIRMOS KARTOS STABILIZACIJA! Isjungus nuotrauku ryskumas pastebimai pagereja. As cia apie Canon EF 28-135.


Man teko turėti ant aparato ir 70-200 f/2.8 IS USM, kuris liejo vaizdą išsijuosęs. Čia jau kaip pasiseka


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romasito    2009 12 23 13:35      

Donatas Guzevicius rašo:
RK rašo:


Smile)) Nezinau kaip tu ten naudojai ji, bet IS dirba tragiskai - lieja vaizda vienareiksmiskai, nes PIRMOS KARTOS STABILIZACIJA! Isjungus nuotrauku ryskumas pastebimai pagereja. As cia apie Canon EF 28-135.


Man teko turėti ant aparato ir 70-200 f/2.8 IS USM, kuris liejo vaizdą išsijuosęs. Čia jau kaip pasiseka


Na reiktų atskirti du dalykus: prastas objektyvo egzempliorius ir pasenusi stabilizacijos technologija, tai aš apie antrąjį variantą kalbu Smile Bet taip, manau net ir antros ar trečios kartos IS versija kažkiek lieja, jei ranka nedreba (pradeda ieškoti judesio). Kažkur skaičiau, kad naujausia IS versija jau gerai veikia:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 12 23 13:41      

Eik dar kur nors ar paskaityk , ar pasm...kyk , nes čia ne forumas , ar aiškiai dėstau --čia yra skelbimas .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romasito    2009 12 23 13:48      

arkanoidas rašo:
Eik dar kur nors ar paskaityk , ar pasm...kyk , nes čia ne forumas , ar aiškiai dėstau --čia yra skelbimas .


Man vienodai, čia - transformacija iš skelbimo į diskusiją ir vėl į skelbimą, kai grįžta piktas lietuviš akranoidš.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 12 23 14:00      

Galutinė kaina 1000 litų .

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą