Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kokia jūsų patirtis / patarimai dėl fotokrepšio ?

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Zenonas Simaitis    2008 9 19 21:18      

aš tai turiu lower pro flipside 300, man asmenišai labai patinka kad atsidaro kuprinės nugara, kai esi spustyje žmonių, pvz koncerte kokiam ar pan, visada ramus kad nieks neatitrauks ir nieko neištrauks.. aišku objektyvus kaitolioti jis nėra patogumo viršūnė Smile)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas j_l    2008 9 21 2:08      

Patogumas, talpumas - čia jau nuo tavęs individualiai priklauso. Mano pastebėjimas būtų dėl atsparumo vanediui - gerai, kai viduj viskas sausai lieka. O pats turiu ir kruprinę ir krepšį, nes ne visada su savim reikia viską tampytis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas zenza    2008 9 22 12:06      

turiu lowepro nova 3, nova 5 ir dabar nusipirkau kuprinę minitreker su skyriu laptopui. tai vat kuprinė dabar mėgstamiausia, puikiai atlaikė kelias keliones. patogu, telpa net daugiau, nei nova 5. galima keisti konfiguracija kaip širdis geidžia. vienu metu net nešiojau bronica, canon 30d, canon 300 (visi su objektyvais ne tele žinoma) ir dar blykstė. o apie smulmenas net nekalbu. ir dar daiktų skyrelyje striukė nuo lietaus, piniginė ir vėl gi smulkmenos). o apie tai, kad nugaros nebeskauda panešiojus net aiškinti nepatogu būtų. jei tau reikia iš ietos į vietą pernešti - tai galima ir tašę per petį. bet jei planuoji keliauti su įrangą - tai tik kuprinė.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą