Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

apšvieskit, jei galit dėl d7000...

     

Pranešimas Tadas P    2013 9 12 17:25      

Noriu fotiko, bet sako jis ale kažkoks būna brokuotas... su tais fokusais kas ten būna? Norėjau pirkt jau jį ir objektyvą ryškų, tai bandėm su pardavėju įvarius ir kažkaip nefokusuoja... tai čia rimta problema skaitosi? Blecha atrodo sukiši 3500lt ir dar kažkas nefokusuoja, tai baisu ir pirkt...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Samlivas    2013 9 14 16:48      

Pas mane yra D7000 apie 10k shotu padaryta pirkau sia ziema .. Jokio ibrezimo.... Nera jokiu problem del fokuso. Ir tik 2k lituku (kunelis ). o uz 2800 dadeciau ir Sigma 18-200 HSM II F3.5-6.3

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tadas P    2013 9 14 20:17      

O tai kam parduodi tada, jei geras?Smile aš tik nauja pirkčiau, todėl gali tik patart ar verta man lįst į nikon ar geriau canon?Smile ačiū

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Samlivas    2013 9 14 23:22      

Parduodu nesn Full Frame jamsiu.D600 ar 800 . Del canon tai palyginus su Nikon dazniausiai ,jei kaina tapati pas viena geriau vienas pas kita geriau kitas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julka    2013 9 16 11:53      

Prastas palyginimas Very Happy pasimėgink vieną ir kitą su identiškais vaizdeliais ir žiūrėk katras labiau patinka Smile Aš kadangi Nikonistas tai nepatarsiu dėl canon Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą