Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Šiuolaikinė fotografijos realybė

     

Pranešimas Kafkis    2012 2 10 16:58      

Sveiki!
Neseniai nusipirkau Canon 400D. Per trumpą laiko tarpą "prikepiau" daug nuotraukų, kas man buvo labai įdomu ir čia man šovė mintis - o kodėl nepabandžius suderinti pomėgio su nauda? Jeigu konkrečiau, noriu užsiimti profesionaliu fotografavimu, o pradėti galėčiau, kad ir nuo vestuvių fotografo darbo. Su fotografavimo praktika pas mane viskas normaliai - prieš tai turėjau kelias kokybiškas "...muilines", su kuriomis "pleškindavau" foto atostogose ir vakarėliuose. Todėl turiu bendrą suvokimą, ko reikia fotografo darbui. Objektyvas pas mane, kol kas, tik vienas - "kitinis" (pastaba - tas, kuris parduodamas kartu su fotoaparatu). Suprantu, kad turbūt reiktų dar ir antro, su zoom'u, bet kol kas, pinigai "netempia" ant naujo objektyvo. Ar realu normaliai fotografuoti vestuves vien su "kitiniu" ?
Žinau, kad reikia ir dar "blico", tam ruošiuosi skirti iki 200 litų. Parekomenduokit - kokį geriausiai imti?
Atminties kortelę ir atsarginius akumuliatorius nusipirksiu. Ko dar reikia?
Ar būtinas štatyvas? Man atrodo, kad nebūtinas, ane?

Atsakymas:

Sveiki!
Neseniai nusipirkau skalpeilį. Per trumpą laiko tarpą supjausčiau visą odinę tėvų sofą ir vos nepripjoviau kaimynų katino. Tai man buvo ganėtinai įdomi patirtis ir čia man šovė mintis - o kodėl nepabandžius suderinti pomėgio su nauda? O jeigu konkrečiau - noriu tapti chirurgu, o pradėti galėčiau kad ir nuo kardiochirurgijos. Su chirurgijos praktika pas mane viskas normaliai - turėjau apsčiai praktikos atidarinėdamas konservų dėžutes atidarytuvu. Todėl turiu bendrą suvokimą, ko reikia chirurgo darbui. Tiesa, skalpeilis tik vienas ir atšipęs, tad suprantu, kad reikia ir kito, bet, kol kas, pinigai "netempia" ant naujo. Kaip manote ar užteks vieno skalpeilio atlikti aortos šuntavimui?
Žinau, kad dar reikės kraują sustabdančių spaustukų ir tam planuoju skirti iki 200 LTL. Parekomenduokit - kokius geriausiai imti?
Vatą ir tamponus nusipirksiu. Ko dar reikia?
Ar reikia operacinio stalo ir pincetų? Man atrodo, kad nebūtini, ane


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas eire    2012 2 10 17:46      

Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2012 2 10 22:20      

Cia palyginot pirsta su kitu dalyku.Nelabai itikinamai atrodo,nors parasyta smagiai.
Visgi geriau bukit blogas fotografas su kitiniu stiklu negu blogas chirurgas ,aorta suntuojantis skalpeliu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gediminas M.    2012 2 11 0:09      

Geras Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2012 2 12 23:24      

ginti bet kurios srities profesionalumą būtina, bet šiuo atveju nelabai skanu, nors ir juokinga

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Haroldas Radaitis    2012 2 21 19:27      

ziauriai patiko:)))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Renatas Astrauskas    2012 3 03 22:04      

seniai taip smagiai nesijuokiau.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą