Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kaip neapsigauti per savo žioplumą .

      Puslapiai:   1, 2, 3, 4   5 ... 9   10   11  

Pranešimas Andrius Z    2010 1 07 15:22      

as visgi sutikciau su Gytis Turčinskas nuomone..pirkti deveta daikta jo nepatikrinus normaliai mazu maziausiai kvaila..
visai kita kalba jei butu pirkta parduotuvej..nusipirkai brokuota - nunesiai pakeite arba atidave pinigus ir viskas..
o ci nenauja pirkai tai reikejo ziuret atidziau uz ka pinigus duodi..


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Perminas    2010 1 07 15:34      

Nu tik nebūkit bobos - "oi, stoties rajonas, oi rankytės kojytės drebėjo, oi negalėjau patikrinti". Bijai vilko - neik į mišką. Ne maži vaikai jau berods, kad bijoti. Čia kas, fobijos iš vaikystės, nes mokykloj nuolat mušė?
Pirkau iš Arkanoido net nematęs prekės išvis - atsiuntė jau kitą dieną nuo pervedimo, viskas švaru, tvarkinga ir nebrokuota. Jei reikės, ir toliau pirksiu.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas saukstas    2010 1 07 15:55      

Dar kartą perskaityk, kaip įvykiai rutuliojosi, kaip buvo atidėliojamas prekės išsiuntimas, kol galų gale pardavėjas pareiškia, kad bičas, iš kurio jis pats perka daiktą, dingo su pinigais kažinkokioj laiptinėj.

Pasirinkimo, ką daryti, nebuvo.

Jei mentalitetas leidžia pateisinti apgavystę, tai derėtų šiek tiek peržvelgti savo vertybes.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Z    2010 1 07 15:58      

saukstai po pietu..

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2010 1 07 16:14      

kai mane prispiria reikalas isigyt kazka brangoko tai darau 3 budais.

1. perki is nepazistamo zmogaus o daikta patikrina/paima patikimas zmogus.
2. perki is nepazistamo zmogaus. pats patikrini pats paimi.
3. perki is patikimo zmogaus.

jei iskyla konfliktine situacija kaltas tas kas neteisingai ivertino daikto bukle arba pardavejas jei nepasake apie tam tikrus nepastebimus defektus.
pirmuoju atveju viskas aisku. antruoju manau pardavejas/tarpininkas turetu kompensuoti patirta zala. jei jis nesutinka to daryti, ivykio paviesinimas pati maziausia bausme. pirkejas tam turi teise. o tai reiskia tik viena. pasitikejimo praradima. pardavejas prarades pasitikejima ypac nedideliame kudros rate greitai jo nesusigrazins.

geros dienos.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 1 07 17:06      

Parduodamas fotoaparatą -- paminėjau visus man žinomus defektus . Bučiau kažkuo kaltas -- kompensuočiau , jau aukščiau šioje tėmoje-- žmonėms rašiau variantą dėl Pylimo g. , jeigu jiems kažkas netinka . Atskirai tą stiklą ,po valymo, jeigu jam reikia kažkokio valymo - galės parduoti už 750 - 850 litų .
Apie stoties rajono baimes išvis iš juoko mirštu -- tokiems maminukams ir reikia būtinosios privalomosios karinės prievolės , gaila kad jau nėr tokių dalykų . Mergaitės studentės į tą rajoną irgi vakarais ateina pirkti fotoaparatų ir nebijo . Tai kaip tokie kaip šaukštas ir jam prijaučiantys -- kaip jie galės apginti savo merginą ,ar žmoną reikiamu atveju .
Dangus -- o jeigu pardavėjas jau turi gan platų ratą patenkintų klientų ?


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas saukstas    2010 1 07 17:37      

arkanoidas rašo:
Apie stoties rajono baimes išvis iš juoko mirštu -- tokiems maminukams ir reikia būtinosios privalomosios karinės prievolės , gaila kad jau nėr tokių dalykų . Mergaitės studentės į tą rajoną irgi vakarais ateina pirkti fotoaparatų ir nebijo.


Poniatkės čia. Gal tokie kaip tu ir nesuvokia, jog geriau konflikto išvengti arba jei tas nepavyksta, spręsti teisėsaugos institucijų pagalba, nei problemas spręst jėga, "ryšiais", "ausimis". Labai norisi tuo įsitikinti?

arkanoidas rašo:
Tai kaip tokie kaip šaukštas ir jam prijaučiantys -- kaip jie galės apginti savo merginą ,ar žmoną reikiamu atveju .

Ir apsiginti, ir apginti sugebu, nepergyvenk - ne tavo rūpestis.

arkanoidas rašo:
Parduodamas fotoaparatą -- paminėjau visus man žinomus defektus . Bučiau kažkuo kaltas -- kompensuočiau , jau aukščiau šioje tėmoje-- žmonėms rašiau variantą dėl Pylimo g. , jeigu jiems kažkas netinka . Atskirai tą stiklą ,po valymo, jeigu jam reikia kažkokio valymo - galės parduoti už 750 - 850 litų .

Kad nežinojai ("jei nežinojai"), nuo atsakomybės neatleidžia ir mūsų padėties nekeičia.

Tu savo telefono numerį, kuriuo atsiliepsi, duok. Kažkodėl eilinį kartą praleidai mano klausimą apie įrodymą, jog dar į mano rankas neperėjęs daiktas turėjo defektą. Ir man absoliučiai neįdomu, kad tu apie jį galėjai ir nežinoti. Neapsimetinėk, kad nesupranti, jog pardavei defektuotą daiktą - kiekvienas asilas tą suprastų.

KUR NUMERIS?


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Vaidotas    2010 1 07 18:15      

Klausyk arkanoidai, negalvok kad tu esi nuo istatymo apsaugotas siuo metu ir negalvok kad tu vienas zinai visus istatymus ir turi kazkokius rysius...dabar iseik i gatve ir paklausk pirmo sutikto zmogaus ar jis neturi rysiu ir kaip baudziami aferistai? as tai zinau atsakyma, o tu kai isgirsi ji pasidaryk isvadas,,, negaliu pakest tokiu zmoniu, as vien is pagarbos atiduociau pinigus ir pasiimciau preke su defektu...jei esi toks švarus, teisingas ir nieko nebijai, tai ko nekeli ragelio ir kodel neatsakai i sauksto jau koki penkta karta uzduota klausima kuris irodo kad tu parduodamas laikei preke kuri neveikia taip kaip priklauso ?????

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Perminas    2010 1 07 21:53      

Siaip manau gana suprantama situacija ir jos sprendimo budas.

Pagal LR istatymus, pardavejas turi ispeti pirkeja apie perkamo produkto/paslaugos defektus. TACIAU, Arkanoidas matomai to defekto nezinojo - pats pirko is menkai pazistamo zmogaus ir nieko nepatikrines/neisbandes. Suzinojo tiktai po va sitoje temoje isgirstu komentaru. Priesingu atveju (jei butu zinojes apie ta stambu defekta) - nebutu kures sitos temos ir lindes i viesuma, butu dziaugesis pelningai (kaip speju) perpardaves ir tyliai sedejes. LR istatymai atleidzia nuo atsakomybes zmogu, kuris pardavinedamas preke pats nezinojo apie jos defektus, nes kaip ir sitoje situacijoje - pats buvo apgautas kito zmogaus su tuo paciu daiktu.

Dabar Arkanoidas vengia su jumis susisiekti, nes matomai isaiskejus sitam brokui pats skambino tam pardavejui. Taciau arba pardavejas nekele, arba atsisake grazinti pinigus. Taigi Arkanoidas liko ant ledo - pats to nenoredamas pardave bloga preke ir dabar jus visi is jo reikalaujate grazinti pinigus, o toliau jau paciam aiskintis su pirminiu pardaveju. Taciau Arkanoidas jau zino, kad pirminis pardavejas pinigu negrazins ir taip jis ses i gilu minusa, nes gaus atidavineti is savo pinigu ir pasiimti sau brokuota fotoaparata.

Mano pasiulymas butu Arkanoidui pripazinti, jog pats buvo apgautas (na, nes jei nezinojai apie defekta, tai dabar jau zinai - jis akivaizdziai jau buvo pries tau parduodant Saukstui). O Saukstui ir jo draugui patarciau suprasti Arkanoida ir ant jo nepulti - tiesiog abi puses buvote apgautos(ir istatymo nebaudziamos), taip kad kartu susikibkite uz rankuciu - ir pirmyn i policija su kaltinimais pirmajam pardavejui, kuris jau tikrai zinojo apie prekes defekta. O vienas kito geriau nekaltinkit - nukentejote abu.

Stai tokia mano nuomone, tikiuosi ji teisinga Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas saukstas    2010 1 07 22:21      

Tomas Perminas rašo:
Pagal LR istatymus, pardavejas turi ispeti pirkeja apie perkamo produkto/paslaugos defektus. TACIAU, Arkanoidas matomai to defekto nezinojo - pats pirko is menkai pazistamo zmogaus ir nieko nepatikrines/neisbandes. Suzinojo tiktai po va sitoje temoje isgirstu komentaru. Priesingu atveju (jei butu zinojes apie ta stambu defekta) - nebutu kures sitos temos ir lindes i viesuma, butu dziaugesis pelningai (kaip speju) perpardaves ir tyliai sedejes. LR istatymai atleidzia nuo atsakomybes zmogu, kuris pardavinedamas preke pats nezinojo apie jos defektus, nes kaip ir sitoje situacijoje - pats buvo apgautas kito zmogaus su tuo paciu daiktu.


Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymas:
14 straipsnis,
2. Jeigu neįrodoma kitaip, prekės ar paslaugos trūkumai, išaiškėję per 6 mėnesius nuo prekės perdavimo ar paslaugos suteikimo, laikomi buvusiais perdavimo ar suteikimo vartotojui metu, išskyrus atvejus, kai tai yra nesuderinama su prekės, paslaugos ar jos trūkumo pobūdžiu.


Tavo minimos pardavėjo teisės būt atleistam nuo atsakomybės dėl nežinojimo aš tame įstatyme neradau, tačiau radau straipsnį, pagal kurį net nebūtų reikėję tos nuotraukos, įrodančios, kad pardavėjas pardavė jau turėjusią defektą prekę.

Toliau - tavo teiginys (?), kad arkanoidas apie defektą nežinojo, tėra prielaida. Kaip ir tai, kad mano pamąstymas "arkanoidas čia rašė, nes nesitikėjo, jog bus viešai pričiuptas".

Galima patikrinti tavo interpretaciją praktiškai, tik arkanoidas aiškintis dėl 1) nekokybiškos prekės 2) vykdytos ūkinės veiklos (prekybos) 3) pajamų nedokumentavimo (čekio neišdavimo) 4) galimai nedeklaruotų pajamų gaus važinėt į Klaipėdą. O kaip žmonės atsiduria teisėsaugos institucijose, kai patys nepanori atvykti, irgi žinome.

Mano profesija nėra teisė, bet šitoj srity nesu toks jau žalias, kaip gali pasirodyt dėl mano amžiaus.

Tomas Perminas rašo:
O vienas kito geriau nekaltinkit - nukentejote abu.


Kaip minimum arkanoidas išlošė (pats darai prielaidą, jog perparduodamas išėjo į pliusą), o vat pirkėjas - pralošė.

Tai kur čia dabar gali būti abipusė meilė ir supratimas? Wink


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Perminas    2010 1 07 22:27      

Jeigu Arkanoidas is tiesu pats buvo apgautas, joks teismas jo nebaus uz tai, kad pardave nekokybiska preke.

Kas del "vykdomos ukines veiklos", pajamu deklaravimo ir t.t. - tai yra butina, kai preke yra parduodama pirma karta, kai ji yra nauja. Priesingu atveju skelbiu.lt butu nelegalus tinklapis, nes nei vienas ten pardavinejantis naudotus daiktus jokiu mokesciu nemoka Smile

As tik pasiuliau. Taigi tu gali arba toliau sedeti ir birbinti geni be pinigu, arba bandyti draugiskai su Arkanoidu kartu aiskintis su pirmuoju pardaveju.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas saukstas    2010 1 07 22:36      

Tomas Perminas rašo:
Jeigu Arkanoidas is tiesu pats buvo apgautas, joks teismas jo nebaus uz tai, kad pardave nekokybiska preke.


Tai jis, kaip ir aš, turėtų įrodinėti, jog nusipirko nekokybišką daiktą iš jo pirmojo (?) savininko. Vienok manau, kad MES analogišką faktą JAU įrodėm.

Toliau - kaip mums su juo bandyti tartis, kai jis, perduodamas daiktą, pareikalauja iš manęs pasirašyt, jog jį paėmiau (tai būtų natūralu jei pinigų jis neturėtų), jau beveik visą dieną turėdamas pinigus sąskaitoje bei vėluodamas atlikti savo sandėrio dalį? Kuo jis rizikavo? O štai už pusvalandžio pastebėjus defektą ir paskambinus apie jį pasakyt, tuoj pat išmeta to raštelio egzistavimo faktą bei apsimeta arkliu (ignoruoja įrodymus)?

Aš nesuvokiu, iš kokio akmens amžiaus reikia būt, kad nesuprastum, kokį čia biznį prasuko stoties rajono viarslininkas.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas ramoons    2010 1 07 22:37      

Tai blyn Smile, man tas bičas primena tokius sūtraukas pirk parduok (kažkada šiauliuose buvo toks jaunuolis prieš kokį 10 metų, tik jis perpardavinėdavo mobiliuosius telefonus). Nu tikrai. Nu tipiškas sukčius. waska pinigų neatgausi, arkanoidai - man tik kyla klausimas kodėl čia forumuose nesivaidena tikrasis fotiko savininkas iš kurio šis buvo papraščiausiai nupi.s.dintas?

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas saukstas    2010 1 07 22:51      

Laughing jei atvirai, geras penkias minutes kvatojau, net į klaviatūrą nepataikiau pirštais Very Happy

Ką tik pasižiūrėjau į tą pačią nuotrauką pro fotiko ekranėlį - matosi tas defektas. Reiškia arkanoidas turėjo jį pastebėt. O kai fotiką į rankas gavau aš, jis stebuklingai išsikrovė - ironiška, a?

Kuo toliau, tuo aiškiau, koks nuoširdus yra ponas Arkadijus.

Įdomu, o ką jis kaltintų, jei būtų išsiuntęs prekę autobusu?


Paskutinį kartą redagavo saukstas, 2010 1 08 0:10 . Redaguota 1 kartą


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Andrius Elsbergas    2010 1 07 22:58      

arkanoidai, o koks navaras tau buvo is sito biznelio? jei butu pasiseke. litais. nu labai idomu

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3, 4   5 ... 9   10   11  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą