Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Antradienio susitikimai

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 27   28   29 ... 59   60   61  

Pranešimas Nadezda    2008 7 09 21:04      

O kaip gi be nuotikiu?Smile Kitaip neidomu:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 7 10 8:44      

iš anksto norėjau pranešti, kad kitas antradienis bus pas mane rūsy:)) darysim šaltibarščius;)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2008 7 10 9:28      

kva rašo:
iš anksto norėjau pranešti, kad kitas antradienis bus pas mane rūsy:)) darysim šaltibarščius;)

Buk gera, patikslink, prasau, kur tas rusys ir kiek kefyro atsinesti Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 7 10 9:45      

kefyro tai niekad nebus per daug Smile ir as manau, kad susitiksim tradiciskai prie galeros, o paskui palipsim i boksto gatve, ten ant kampo kaip tik ir yra mano (ir dar daug daug gyventoju) rusys Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2008 7 10 9:56      

kva rašo:
kefyro tai niekad nebus per daug Smile ir as manau, kad susitiksim tradiciskai prie galeros, o paskui palipsim i boksto gatve, ten ant kampo kaip tik ir yra mano (ir dar daug daug gyventoju) rusys Very Happy

Supratau, Aciu Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2008 7 14 14:56      

o, maistas. valio Smile cepelinų balių pražioplinau, šaltibarščiais atsigriebsiu Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gid    2008 7 14 18:00      

tai muses darom ? atsinesti trylitriaka man ryt pas kva ?Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 7 14 18:21      

neee... nieko nenesti. pas mus ir taip yra gyyviu Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linas Šinkūnas    2008 7 14 20:23      

Aš organizuoju kefyrą. Bus kiek reikia ir dykai. Kva, pamečiau tavo nr Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 7 15 7:44      

Ei, koks geeras Smile aš tai iš močiutės burokėlių parsivežiau. Inga lyg ir žadėjo bliūdą didelį. Linai Linai, o gal tau bulvių yra likę, nes vakar pamačiau, kad pas mus tik kelios. Nu bet galėsim nusipirkt Smile

P.S. Dabar guli numestas mano numeris, jaučiu, net kokį vienišumo kompleksą įsivarė.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2008 7 15 10:21      

Sveiki. Esu priverstas eiti i krepsini, bet pasiruoses prisijungti po jo. Gal galima gauti kontaktini tel. numeri, kuriuo imanoma pasitikslinti buvimo vieta ir, reikalui esant, papildyti trukstamas vakarienes dalis? Galima atsiusti siuo adresu kanapeckas.r@pg.com. ACIU!!!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 7 15 10:44      

Linas Šinkūnas rašo:
Kva, pamečiau tavo nr Smile

Skambink 8 800 KVA


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Inga Jankauskaitė    2008 7 15 11:13      

Kva - bliudas jau paruoštas (isimesiu du) Smile)) gal dar kazka, pvz agurku, svogunu laiskiuku, kiausiniu (vistu)... tiesa dar rugpienio? Kva, ka prigriebti?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linas Šinkūnas    2008 7 15 11:58      

Rūgpienį ir bulves galiu laisvai, bet kokiais kiekiais Smile Su kuo nors tik reiks palėkt iki manęs..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kva    2008 7 15 12:31      

va, yra kiausiniu pas mane, jeigu jie dar nesugede. skambinau kambariokei, sake, kad isvirs is anksto Smile beje, galesit su ja susipazint. ir net su svieziu nauju kambarioku, kuris tik vakar atsikrauste Smile) taip, svogunu laiskai praverstu. ir agurko as neturiu, bet sita tai as pati galiu nupirkt Smile aha, kefyras ir bulves laukiamos labai Smile dar gal aptarsim organizaciniu reikalus prie galeros Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 27   28   29 ... 59   60   61  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą