Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

bishki apie ryshkinimo bakelius

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Marijus *Bružila    2008 6 06 12:52      

sveiki chemikai
kadangi jau beveik visishkai nudrozhiau savo senus rusishkuas bakelius ,ruoshiuos isigyti kitus.tik vat priesh tai darant pamaschiau,kad gal geriau uzhsieniniu pasieshkoti.
kodel? rusishki yra ne karta mane tamsoje prakaituoti priverte,kai juostele nelenda i bakeli,ypach,jei jos dalis linksta i prieshinga puse. zhodzhiu esu daug padekos rusu bakeliams rusishkai tamsoje pasakes,oj daug..
pasidalinkite patirtimi,jei kas kitokius bandete.
o gal ir zhinote ,kur isigyti?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2008 6 06 13:06      

mes šiandien arba ant dienų darysim užsakymą iš www.fotoimpex.de. pasižiūrėk, jei ten rasi tinkantį bakelį, susisiek su manim, užsakysiu ir paskui kaip nors perduosiu. jei ką nors rasi, rašyk kūdroje man AŽ, dažnai skaitau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Girmantas Bučas    2008 6 06 13:08      

imk Paterson su ilgesniu baku ir 2 x 35mm juostos kasetem ir 1 x 135 kasete. Bakas buna plastmasinis ir pakanka, o kasetes geriau metalines su sratukais. Plastmasines kasetes patersono irgi gerai, nes eina su sratais, Zodziu, be jokiu problemu suksi labai lengvai, tik plastmasinius reiks gerai isdziovinti, kad dedant sekancia juosta neliptu prie remeliu, metalu nuo emales nubega is karto praktiskai. Nuo rusisko pereinant man prie paterson, tai nesigaliu nei vieno papildomo ideoto $$, nes tikrai patogiau

jei domiesis apie kuri konkreciai kalbu, galesiu atsiusti linka, nes eshope guli




Marijus * rašo:
sveiki chemikai
kadangi jau beveik visishkai nudrozhiau savo senus rusishkuas bakelius ,ruoshiuos isigyti kitus.tik vat priesh tai darant pamaschiau,kad gal geriau uzhsieniniu pasieshkoti.
kodel? rusishki yra ne karta mane tamsoje prakaituoti priverte,kai juostele nelenda i bakeli,ypach,jei jos dalis linksta i prieshinga puse. zhodzhiu esu daug padekos rusu bakeliams rusishkai tamsoje pasakes,oj daug..
pasidalinkite patirtimi,jei kas kitokius bandete.
o gal ir zhinote ,kur isigyti?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2008 6 06 13:10      

Paterson arba Jobo siūlyčiau.

http://www.patersonphotographic.com/patersondarkroom-details3.htm

http://www.jobo.com/web/Tanksystem-2500.304.0.html


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 6 06 13:23      

turiu jobo keliu rusiu. vienas ypatingai patogus, beveik kaip skaitmena ar autofokusas - beveik nieko nereikia paciam daryti, juostos galiuka ikisai ir per 10 sek juostele susukta Smile jei megsti ekonomija, siulau imti talpesni - kokiom min 2x35mm bet gal geriau ir dar didesnis. man gana daznai privercia tas , kur 5 siauras galiu sukisti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 6 06 13:38      

o.dekuj draugai
reikia dabar zhiuretis ar ebejuje ar shiaip kur.
Kristina na neshpariu ash dojche kalboe Smile zhiurejau zhiurejau,neradau bakeliu su kainomis Wink
achiu visiems
na dar gal kas nepasidalino patirtim ,laukiu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2008 6 06 13:41      

Marijau, www.fotoimpex.de yra angliškas .pdf kalatogas.
Bakelis ar tik ne 19,90EUR kainavo. Tiksliai nepamenu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kuinuzis_garbanotas    2008 6 06 14:37      

Marijau, tiek pas tave, kiek pamenu, tiek pas KristinaP yra tie seni rusiski durni bakeliai. As turiu du rusiskus, bet ne durnus. I juos juosta suvyniojama per 10 sekundziu, be jokiu uztrigimu, t.y. pritvirtinu i koteli juostele ir ja susuku, laikant pakreipus 45 laipsniu kampu ir viskas Smile Tu bakeliu skiriamasis pozymis: apatine dalis su begeliais, o virsutine - be. O pas jus - su begeliais abi puses ir gaunasi tas cirkas su striginejimais Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 6 06 14:53      

kuinuzis_garbanotas rašo:
Marijau, tiek pas tave, kiek pamenu, tiek pas KristinaP yra tie seni rusiski durni bakeliai. As turiu du rusiskus, bet ne durnus. I juos juosta suvyniojama per 10 sekundziu, be jokiu uztrigimu, t.y. pritvirtinu i koteli juostele ir ja susuku, laikant pakreipus 45 laipsniu kampu ir viskas Smile Tu bakeliu skiriamasis pozymis: apatine dalis su begeliais, o virsutine - be. O pas jus - su begeliais abi puses ir gaunasi tas cirkas su striginejimais Wink


zinok tas 45 laipsniu pakreipimas jau yra netobuja. su Jobo nereikia nieko krepti ir nereikia nieko tvirtinti i "koteli". begiuose yra guoliukai kurie pagauna juosteles perforacija ir viska suvalgo...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 6 06 14:58      

kuinuzis_garbanotas rašo:
Marijau, tiek pas tave, kiek pamenu, tiek pas KristinaP yra tie seni rusiski durni bakeliai. As turiu du rusiskus, bet ne durnus. I juos juosta suvyniojama per 10 sekundziu, be jokiu uztrigimu, t.y. pritvirtinu i koteli juostele ir ja susuku, laikant pakreipus 45 laipsniu kampu ir viskas Smile Tu bakeliu skiriamasis pozymis: apatine dalis su begeliais, o virsutine - be. O pas jus - su begeliais abi puses ir gaunasi tas cirkas su striginejimais Wink

ash turiu toki bakeli,bet man su juom baisu ryshkinti,nes prisibijau,kad sulipti gali,o ash ir papurtau gan smarkiai perplaudamas priesh ryshkala Wink
bet reikes pameginti.ash shiaip antraip maschiau,kad tie musu jau shustresni /xm.suvelei daba mane


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 6 06 16:06      

Girmantas Bučas rašo:
jei domiesis apie kuri konkreciai kalbu, galesiu atsiusti linka, nes eshope guli


atsiųsk ir man, tik aš 120 formatui ieškausi


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Girmantas Bučas    2008 6 06 19:12      

pvz

bakelis: http://www.bhphotovideo.com/c/product/40338-REG/Paterson_PAT116_Multi_Reel_3_Tank_ONLY.html

papildomai rite visiem formatam:

http://www.bhphotovideo.com/c/product/253369-REG/Paterson_PAT120_Auto_Load_Adjustable_Reel.html

jei tik 35mm juostai, tai siulau, nes toki turiu dabar

http://www.bhphotovideo.com/c/product/40336-REG/Paterson_PAT114_35mm_Tank_with_Reel.html





hideo rašo:
Girmantas Bučas rašo:
jei domiesis apie kuri konkreciai kalbu, galesiu atsiusti linka, nes eshope guli


atsiųsk ir man, tik aš 120 formatui ieškausi


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 6 07 12:10      

o siaip is tu ka turiu, geriausias man sitas:

http://www.apphoto.es/docs/eng/tanques_espirales.htm


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 6 26 14:56      

kuinuzis_garbanotas rašo:
Marijau, tiek pas tave, kiek pamenu, tiek pas KristinaP yra tie seni rusiski durni bakeliai. As turiu du rusiskus, bet ne durnus. I juos juosta suvyniojama per 10 sekundziu, be jokiu uztrigimu, t.y. pritvirtinu i koteli juostele ir ja susuku, laikant pakreipus 45 laipsniu kampu ir viskas Smile Tu bakeliu skiriamasis pozymis: apatine dalis su begeliais, o virsutine - be. O pas jus - su begeliais abi puses ir gaunasi tas cirkas su striginejimais Wink

na va . vakar su tokiu meginau ryshkinti.sulipo juostos kadrai.liko ryshkalu plemai ,fiksazhas nepraplove ju. zhodzhiu dalis juostos sugadinta (kitaip tariant dalis juostos gavosi menishka)
domejomes apie Jobo15xx serija.jau uzhsakem,paskui forume radome,kad zhmones ir vargsta viniodami.
ieshkom toliau ka.
gal kas turi parduoti ar mate Vilniuj kokije krautuveje gera baka


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 6 26 15:10      

Vargstu su tarybiniu, juosta sunkiai susikisa, na bet sulipusiu kadru dar nebuvo

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą