Marius

» Daugiau autoriaus fotografijų (0)    

Viešos žinutės ir komentarai autoriui

AUDrius a   2010-05-09
Jei nemėgsti fotografų, tai kodėl pats bandai juo tapti? O dėdamas užrašus ant kiekvieno darbo nemanai, kad per gerai galvoji apie savę? Sėkmės.
Tiesiog Vaida   2010-08-14
Aš tave palaikau, sėkmės tau dideliausios. :) VA.I.DA
Eglė Trepeikytė   2010-11-24
Daug gražių darbų turite.
 

Marius

murkis
Pomėgiai: Biliardas, fotografija, kompiuteriai.
Mane nusakanti mintis arba moto: Ne fotografas ;]
Mėgstamiausi fotografai: Tie, kurie nelaiko savęs dievais

Parašyti komentarai

  apie Vienisius   2012 12 11 23:28
Tiesiog ne vienas čia nuotraukas dedi - tai visų neprikomentuosi irgi. Pamatysi, ir pačiam atsibos komentuot greitai - tam tiesiog laiko reik. Tos musmirės tai išvis ... tik lietuviam ir skirta. Manau tokių dalykų neturėtų būt ir jei nuotrauka nepatinka - tiesiog ignoruoji ją ir tiek, o ne spaudai grybus, kad tik blogiau kitam padaryt. OK apie pačią foto. Iš tikrųjų žiūrint kyla klausimas, kas ten per padaras joje - tai tas gal ir būtų pliusas, tačiau pati foto vizualiai nesižiūri: snukutis jei būtų - nuotrauka pagerėtų. O ir pati aplinka tokia nelabai tinkama, bent jau man. Tačiau čia tik tokia mano asmeninė nuomonė, kuri, garantuotai, skiriasi nuo kitų asmeninių nuomonių :) Taigi musmirės nespaudžiam, bet iki gero įvertinimo irgi trūksta.
 
  apie simple   2012 12 11 23:20
Sauliau, viskas būtų gerai, tačiau kažkaip kliūva kaktos viršus - tarsi su photoshopu skin smooth padaryta. Tai keistokai atrodo kai tik vienoj vietoj taip ryškiai matos. Pats žinau neblogų būdų veido odai tvarkyti, tačiau neturiu nei vienam kantrybės. Jei tamsta turi - pasidomėk frequency separation metodu. Šiuo metodu oda suskirstoma į du sluoksnius: viename tik spalvų tonai, o kitame - detalės. Taigi galima švelninti odą, išlaikant jos detales. Youtube yra filmukas, pavadinimu, jei neklystu, "the perfect lie" (blogiausiu atveju "frequency separation" i paieškos lauką). Jame būtent apie frequency separation ir šnekama. Tai va jei domina - pasižiūrinėk - ir sekančioj nuotraukoj turėsi gražesnę odą. O šiaip portretukas gražus, liūdnokas net toks (bent jau man) - taigi spaudžiu ant vyšnios.
 
  apie ---   2012 12 08 19:00
4 / Bijau, kad tikri "menininkai" čia su tamsta nesutiktų, nors aš pats sutinku pilnai.
 
  apie ---   2012 12 07 14:26
1: Aha, čia iš to miško grybukų įtaka ;]
 
  apie Minimal village   2012 10 03 18:03
Rėžia akis, kad dirbtinis tilt-shift, bet ne kiekvienas iš mūsų lietuvių gali tikrą objektyvą nusipirkt. Visumoj gražu.