Ona

 

  abandoned.  Fotografijos reitingas
   

  Rooftops  Fotografijos reitingas
 
           
 

  Užupis  Fotografijos reitingas (12)
   

  Skersgatvis.Atradimai.  Fotografijos reitingas (2)
 
           
 

  Tyla  Fotografijos reitingas (3)
   

  Reikia skristi.  Fotografijos reitingas (2)
 
» Daugiau autoriaus fotografijų (24)    
 

  Helsinki - Lahti  Fotografijos reitingas
   

  Ekspozicija  Fotografijos reitingas
 
» Daugiau darbų (2)    

Viešos žinutės ir komentarai autoriui

RE   2011-03-30
Paziurejom dar kart jusu "quick as a flash"...puiki foto, bent jau mums su sunum velniskai patiko! Kazkaip keista, kad kudroje tokie darbai lieka neivertinti...Tikrai nusipelne geresnio ivertinimo! Keisti kartais cia tie prioritetai ir vertinimo kriterijai :-)
Ona    2011-03-31
O labai ačiū:)tikrai smagu, kad jums patiko, na čia kūdroje galbūt labiau vertinamos netradicinės, originalesnės nuotraukos, na bet aš nebijau ir prastesnių įvertinimų, nes tik pradedu mokytis fotografuoti, tad laukiu ir kritikos:)
RE   2011-04-07
Apie paskutine Jusu fotografija toliai...Nu velniskai grazus tie kalnu siluetai, kaip mes juokaujam su Emiliu..Kinietiski ar Japoniski paveikslai tiesiog :-) Mes gyvenam prie kalnu, na visos salygos juose fotografuoti, 15min. kelio, bet..pastoviai susiduriam su dangaus problema! Jeigu su kalnais viskas OK,- dangus neisraiskingas, kazko truksta visa laika. Svarbiausia, kad pas mus cia retai buna visiskai giedru dienu..visada yra kazkoks rukas arba pilki vienspalviai debesys.. (Jura irgi uz 5km., nuo jos ir visos bedos musu :-D.) Kodel tai rasau? Manau, kad si jusu foto atspindi ir musu problema :-) manau ir jus noretumet kazko daugiau is dangaus (neturiu mintyje religinio aspekto :-D.) Taigi, kai rasit sprendima, atskleiskit paslapti ir mums!!! Sekmes Jums kuryboje..sauniu foto parodot!
Ona    2011-04-07
Jūsų abiejų darbai taip pat puikūs:)..tokius japoniškus vaizdelius galima pamatyti ir Austrijos Alpėse;) na o kai šią foto kėliau nemaniau,kad ji sulauks gerų ivertinimų, nes mano nuomone jai tikrai reikėtų daugiau išraiškingumo, gal čia ir dangaus problema( per daug apsiniaukę) gal fotoaparato,nes fotografuota su paprasta muiline..o iš tiesų apsiniaukusią dieną daug sunkiau išgauti efektingą nuotrauką..na bet jei išsiaiškinsiu "dangaus paslaptis":D būtinai pasidalinsiu! O Jums giedrų dienų ir sėkmės bandant "pažaboti" kalnus:)
Martynas Meidus Medutis   2011-04-07
ačiū uz apsilankyma, geru ideju jums:) MM. Puiki galerija, grazus darbai.
 


Ona

onabrich
Miestas: Klaipėda

Parašyti komentarai

  apie Užupis   2013 03 21 21:12
Ačiū. Nenorėjo moteris atskleisti savo tapatybės.. :)
 
  apie Lemonade business is over   2011 07 03 13:37
pirkejų nebuvo...:]
 
  apie ,,,   2011 07 02 19:31
labai žaisminga +++
 
  apie vasara eina..   2011 07 02 19:29
labai vasariška:)_5_
 
  apie Footballer   2011 07 01 20:47
be galo geras kadras!!!