Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Nenaudoju fotošopo!

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas Balko    2010 10 01 14:50      

Nesi tu balta varna Smile
Tikrai yra tokių daug, ir mano pražystamų tarpe taip pat.

O visgi,
Reikalas tame, vieni geriau, kiti blogiau, bet nei vienas ar veidrodinis ar ne, fotoaparatas nemoka apdoroti gaunamos vaizdo informacijos, jis tiesiog per mažas, o ir nėra tokios automatikos kuri padarytų viską teisingai. Photoshopą reikia naudoti, kad vaizdą pritemtum prie tokio kurį matei (naturalaus) ar prie norimo kokio pats nori.

Tai tiek.


Rimgaudas rašo:
Nenaudoju iš principo. Turiu BEVEIK VISAS MINĖTAS PROGRAMAS. man jų paprasčiausiai nereikia..Ko gero, būsiu balta varna Laughing
Kam darkyti tai ,ką Dievas sukūrė..http://www.panoramio.com/user/5033253 Kaip kurie mano darbai čia


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 10 01 15:13      

nenaudojimas skiriasi nuo nemokejimo ar nesugebejimo ismokti naudotis. Todel ir kyla po to tokie klausimai. Pabandyk, kad ir mados ar vestuviu foto be ps. Nemanau, kad daug kam patiks. Cia tas pats klausimas kaip: geriau vaziuosiu zaporozieciu negu ferarri, nes pastarajame per daug mygtuku.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rimgaudas    2010 10 01 15:35      

esu priverstas atsakyti, jai jau taip užpuolėt.. naudotis moku< bet nemėgstu paprasčiausiai.. ne tik fotoshopu..nemėgstu ir tiek.Šiaip man labiausiai prie dušios buvo juostiniai fotoaparatai( prisiminsi zapą...)tai tiek..Blyn gal jau sent pradedu...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 10 01 15:40      

Rimgaudas rašo:
esu priverstas atsakyti, jai jau taip užpuolėt.. naudotis moku< bet nemėgstu paprasčiausiai.. ne tik fotoshopu..nemėgstu ir tiek.Šiaip man labiausiai prie dušios buvo juostiniai fotoaparatai( prisiminsi zapą...)tai tiek..Blyn gal jau sent pradedu...


Gal jau ir senatve. Bendraminciu tikrai turetum rasti. Bet cia jie bus bendraminciai tik todel, kad "Don' know how to Ps".


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VaRom    2010 10 01 16:13      

Sakai, Rimvydai, juostiniais fotikais fotkinant nieko nereik daryti Smile neseniai buvau Avedon'o parodoj, kur buvo exponuoti Kenedziu seimos kontaktiniai printai (6x6) ir galutinis portretas po dark room apdirbimo, tiesiog kartais stebuklus darydavo dark room,e, dabar su ph lengviau
http://www.pem.org/exhibitions/115-the_kennedys_portrait_of_a_family_photographs_by_richard_avedon


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Wylius    2010 10 01 16:27      

Dangus rašo:
Wyliau o tu visus savo kadrus be fotoaparato vien su photoshopu padarai ane? Very Happy


Nea, prašau Dievo R. pagelbos, ir jie atsiranda kampiutery Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 10 01 16:32      

Manipuliacija yra fotografijos prigimtis, be jos fotografija apskritai neegzistuotu. Manau daugiau cia nera ka aiskintis. Galima, kad ir su shik...skyle fotografuoti, svarbu, kad kadras geras gautusi. O jeigu jam reikia korekcijos - tai daromos korekcijos. Nuo pirmu dienu fotografijoje naudojamas retushavimas ir korekcijos ir nesugebejimas ju pritaikyti yra ne privalumas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romanas Naryškin    2010 10 01 16:37      

Na, ne nuo pirmų dienų, jei pasiknist istorijoje, bet beabejo, išplito ir įsitvirtino gan greit. A. Adamso darbai - valandų valandos juodame kambaryje šviesinimo ir tamsinimo. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Balko    2010 10 01 23:08      

Teisingas pastebėjimas, manau kad jei darytum su juostiniu ir koreguot netektu. O photoshopas padeda manipuliuot. Neatmenu, kad bet kažkas yra pasakęs, fotografija visų pirma turi būti meniška. Tad čia yra du keliai, vienam tu, bet jis bus teisingas tik su juosta, o antras skaitmeninis iki galo.

Rimgaudas rašo:
esu priverstas atsakyti, jai jau taip užpuolėt.. naudotis moku< bet nemėgstu paprasčiausiai.. ne tik fotoshopu..nemėgstu ir tiek.Šiaip man labiausiai prie dušios buvo juostiniai fotoaparatai( prisiminsi zapą...)tai tiek..Blyn gal jau sent pradedu...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ms    2010 10 02 8:28      

ir su juosta ir su skaicium reikia koreguot. priklauso nuo sugebejimu tinkamai tiek juosta, tiek matrica eksponuot.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Justina Pelikšaitė    2010 10 02 8:53      

o tai juostos procesingas, foto spaudimas tikrai "nėra" tas pats, kas photoshopas.
nu nu


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Balko    2010 10 02 20:17      

Nu tada matomai, kad reikia visas Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Thomas Andrijauskas    2010 10 27 19:28      

juokingiausia yra tai, kad del minetos adobe programos naudojimo verkia butent tie, kurie nemoka ja naudotis.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 10 27 22:05      

Thomas Andrijauskas rašo:
juokingiausia yra tai, kad del minetos adobe programos naudojimo verkia butent tie, kurie nemoka ja naudotis.


Sia minti ir as buvau issakes, taciau zmogus sakosi mokas naudoti. Siaip sita liga greit praeina, kai realiai susiduri su darbas/pinigai situacija. Tada ir Ps ir dar velnias zino ka tenka ismokti. Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2010 10 28 16:25      

Rimgaudai jei poziuris nepasikeis ir po metu tada nukelsiu pries tave skrybele bet bijau kad tapsi Sv. Petru kuris triskart issizadejo Dievo per viena nakti.

P.S. naudos is sio principo visiskai jokios.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą