Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Bėda iš tikro...

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Kafkis    2010 9 26 12:18      

Mindaugas E. rašo:
tei tei rašo:
Arkadijus itariu pasizymejo? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Vakaro žvaigždė buvo Smile Praktiškai po lazerių, tai jau jis švietė Smile


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Nu tas musu Arkadijus. Kita vertus po 1,5 dzukishkos bet kas sviestu Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 9 26 12:39      

tei tei rašo:


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Nu tas musu Arkadijus. Kita vertus po 1,5 dzukishkos bet kas sviestu Very Happy


Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Nebegeriu, fsioooooo.
Žinau kodėl pats neatėjai - kitaip tu būtum žvaigždė, su dainom namo grįžinėtum.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 9 26 12:43      

arkanoidas rašo:
tei tei rašo:


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Nu tas musu Arkadijus. Kita vertus po 1,5 dzukishkos bet kas sviestu Very Happy


Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Nebegeriu, fsioooooo.
Žinau kodėl pats neatėjai - kitaip tu būtum žvaigždė, su dainom namo grįžinėtum.


As atostogu pasiemiau ir esu kitame LT gale. O dainave tai butumem abudu Very Happy Ir dvieju "lazeriu" net kudrai butu per daug buve :


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 9 26 12:51      

arkadijau, širdingas dėkui už atspindėtą mano asmenybę. aš apie tą knopkę..Smile jei dar pasakysi, kur tokių daugiau gaut - nepamiršiu Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2010 9 26 13:14      

Ale vat smagu buvo ir yra ka prisiminti Wink
A kas per knopke ? Suintrigavai Petrushka many.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 9 26 13:19      

Petruška rašo:
arkadijau, širdingas dėkui už atspindėtą mano asmenybę. aš apie tą knopkę..Smile jei dar pasakysi, kur tokių daugiau gaut - nepamiršiu Very Happy


Kažkas suintriguotas ta knopke :d, juk dažnai yra sakoma: išjunk durnių - tai čia būtent ta knopkė ir yra, plius dar kalbanti ir šviečianti - kitaip sakant - melo detektorius Very Happy, darbe Petruškai turėtų padėti Very Happy.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 9 26 17:17      

aidas a., ten tokia randona knopkė, nu tokia panašį į tą, kurios baisiai sovietai kurį laiką bijojo Smile ant jos parašyta bullshit Smile) ir ją paspaudus keli bullshit'inimo atskleidimo variantai pasigirsta.. mano darbe - kaip tik tokią turėt Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilija Buivydė    2010 9 27 12:57      

aš tai maniau, kad fotografai yra tikri o ne virtualūs Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 9 27 13:14      

Vilija Buivydė rašo:
aš tai maniau, kad fotografai yra tikri o ne virtualūs Very Happy


aš kur nors tuo suabejojau? Smile)
jei manęs akys neapgavo ir sąmonė triukų nedarė, tai bent jau arkadijus labai realus atrodė Very Happy t.y. realiai nerealus Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2010 9 27 13:40      

aidas a . rašo:
... kai didžioji dauguma nominuotojų net nedalyvauja šventėje.
Ką reik keist ?


nominuot kas ryškiausiai švenčia? Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 9 27 17:17      

Petruška rašo:


Embarassed Embarassed Embarassed


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą