Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Kūdra tampa įžeidinėjimų pelke, ką sako Mindaugas ?

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Antanas Kučinskas    2010 8 21 11:14      

Dangau, aš žinau, kas čia parašyta. Tačiau jums nežinančiam, ką galima pasakyti ? Išsiaiškinkite temą, o tai jūsų komentaras tikrai kaip iš dangaus. Ne į temą.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2010 8 21 15:51      

Mindaugas (t.y. aš) sako, kad Jūs, gerb. p. Antanai, esate labai juokingas(-i). Aš netgi norėjau Jus pasiūlyti geriausiu 2010 metų komentarų nominantu, bet bėda tame, kad Jūs nieko neišmokinate. Taip sakyt, esate prastas pedagogas irgi eruditas fotografijoje. Bet biezdarius tai užtikrintas, žinokit:D

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 8 21 16:11      

Troliams praktikos pasisemimui.
http://www.youtube.com/watch?v=T6O4fDPZZaA&feature=fvw


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kučinskas    2010 8 21 22:35      

Mindaugai, esate jaunas žmogus. Taip norėčiau tikėti, kad ir išsilavinęs. Tačiau keistai atrodo jūsų mintys, kur pats save neigiate. kur negalite net per kelis sakinius išlaikyti pagarbaus tono kitam asmeniui. Jūs teigiate, kad norėjote, o jau sekančiu sakiniu, kad su jūsų norais bėdos atsirado. Tai niekis. Tik gal jums dėl tokio jūsų pasirinkimo nesmagu, kad negalite apsispręsti ko norite. Yra tokia mintis. aksioma, jei norite - mokytojo statusas nepriklauso nuo jo mokinių gabumų ar jų skaičiaus. Tad šioje vietoje kaip ir nelieka problemos. Jūs galite kalbėti tik apie save. Beje, jei jau kitą kartą rašysite, apsispręskite ką norite pasakyti ir pasitikslinkite savo paties ketinimus. Nes jūsų laiške liko loginis netikslumas. Tai ar kaip komentatorių, ar kaip mokytoją ? kaip bebūtų buvę - jūsų reikalas ką apie mane manote ir ką pasiūlyti norėjote, tačiau jūsų laiško pabaiga ne mane paniekina. jūs save parodėte, kaip žemos kultūros asmenį.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2010 8 21 23:03      

Su visais žmonėm reikia bendrauti jiems suprantama kalba, Antanai. Be šito - nė iš vietos;)

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kučinskas    2010 8 22 18:49      

Mindaugai, tada jau nesimokysiu jūsų kalbos. Geriau jau liksiu savo vietoje, be jūsų storžieviškumo.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 8 22 19:51      

Antanas Kučinskas rašo:
Mindaugai, tada jau nesimokysiu jūsų kalbos. Geriau jau liksiu savo vietoje, be jūsų storžieviškumo.


Savo vietoje viskas.
http://www.youtube.com/watch?v=T6O4fDPZZaA&feature=fvw


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 8 23 1:55      

Ar kučinsko įžeidinėjimams bus padėtas galas? Jau į asmeninį mano puslapį persikraustė. Jau nebejuokinga darosi... Koks tokių gamtos sutvėrimų sekantis žingsnis???? Į namus gal ateina???
............
Citata:
2010-08-22 Antanas Kučinskas: O Arkadijus jau ir kelnes savo pridirbo - išsigando.. Ne apie užsienio vartotojus kalbama. apie tavo Arkadijau, šmeižikiškus rašinius, to nepatikrinus, Esi apgailėtinas menkysta ir šmeižikas, bailus niekšelis. Gal kada vaikystėje labai užsigavęs buvai. Dabar recidyvai išlenda.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2010 8 23 9:49      

Reiktų visgi baigti su įžeidimais. Perspėjimas buvo labai aiškus, tačiau niekas nesikeičia.
Vartotojas Antanas Kučinskas yra atjungiamas, tema uždaroma.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2010 8 23 14:13      

na va... nespėjau geriausiu komentatorium pasiūlyti

Paskutinį kartą redagavo Malvydas, 2010 8 23 14:50 . Redaguota 1 kartą


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Algis aš    2010 8 23 14:41      

Diskusijos kūdroje netoleruojamos. Žinia labai aiški.
Tylėkite, nes būsite atjungti, atims statusą ir t.t.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2010 8 23 14:51      

Algirdas Pilipauskas rašo:
Diskusijos kūdroje netoleruojamos. Žinia labai aiški.
Tylėkite, nes būsite atjungti, atims statusą ir t.t.


Nevisai sutikčiau. Diskusijos (ir gana liberalios) toleruojamos, tik kartais netoleruojamos jų tam tikros išraiškos formos. Tylėti nereikia, niekas nieko neatims, tiesiog nereikėtų pereiti link asmeniškumų. Aš pvz. pezu kiek noriu ir ką noriu, bet ligoniais nieko nevadinu, nesiunčiu gydytis, neaiškinu, kam kokia trauma vaikystėje nutikus arba koks kiekis tulžies iš kito žmogus ištrykšta į kvadratinį centimetrą, todėl manęs, tikiu, niekada neatjungs..Smile bent jau ne už tai..Wink


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2010 8 23 15:36      

Algirdas Pilipauskas rašo:
Diskusijos kūdroje netoleruojamos. Žinia labai aiški.
Tylėkite, nes būsite atjungti, atims statusą ir t.t.


Algirdai, manau sliekų asfalte ieškai. pvz efoto tinklapiui iki kūdros liberalizmo kaip man iki Besono. Skirk anarchiją nuo demokratijos, kaip istorikas turėtum tame reikale puikiai gaudytis (-;


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas VaRom    2010 8 23 15:37      

manau yra didele geda Kudrai, kad atjungti Svirskas ir Kucinskas, siaip jau menuose pasakymai "tavo kurinys yra shudas", arba "autoriau, esi durnius", turi kiek kitoki atspalvi negu realiam gyvenime, turetume rasti liberalesnius sprendimus, negu atjungimas Wink

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Флагвамвчaйку    2010 8 23 18:39      

Dieve! Ir kaip zmonija iki siol gyveno be Arkanoido bei Kucinsko?! Tai yra misle...

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą