Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Kodėl fotografas - brangiausia vestuvių dalis?

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas arkanoidas    2010 7 23 14:32      

SMS'ei Very Happy - ar bandei nors kartą fotografuoti vestuves nuo paryčių iki nakties ir nepraleisti nei vieno svarbaus momento - visada būti įvykių sukury, kiaurą dieną ištampyti kuprine su aparatūra - kai pabandysi - tai neuždavinėsi tokių vaikiškų klausimų.

P.S. Sėkmės tau šeimyniniame gyvenime,tikiuosi kad tai ilgai svarstytas sprendimas, o ne spontaniškas jausmų protrūkis, kuris gali užsibaigti taip, kaip ir prasidėjo, tikiuosi kad jau išsilakstei ir tikrai nori šeimos santykių, nori su tuo žmogumi būti visą gyvenimą - ir nesvarbu, ar turte, ar skurde-kaip dauguma dabar, ir tikiuosi kad jis bus ilgas , o ne 2-3m. kaip pas daugumą dabartinio jaunimo.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Antanas Kučinskas    2010 7 23 19:08      

dangus kaip visuomet net į temą nepataiko . Jam, kad tik išsišokti ir pateršti.... Ši tema kodėl fotografas brangiausias ... dangus kaip ir visada liko už borto nesupratęs. Net arkanoido teksto nepaskaitęs - jam ima moralizuoti. Berneli, kur radai, šiame kontekste arkanoidą už kitus kalbant ?
Esi kažkoks gerokai nesusipratęs. Kad tik įsiterpti ne į temą - nesvarbu, kad tik pribjauroti... Berneli, bent temą retsykiais pasiskaityk.


ir dar ponaičiui - dangus - cit. Senieji lakotai buvo išmintingi. Jie žinojo, kad atitolusio nuo gamtos žmogaus širdis pasi­daro kieta; jie žinojo, kad liovusis didžiai gerbti visa, kas gyva, visa, kas auga, netrukus sunyksta ir pagarba žmogui. Todėl gamtos vaidmuo auklėjant jaunuolį, ugdant jo jautrumą, buvo labai svarbus.

Liuteris Stovintis Lokys


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2010 7 23 20:16      

Smile

Paskutinį kartą redagavo knyvfc, 2012 2 21 20:51 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2010 7 23 20:18      

Antanai netersiu eterio ilgais moralizuojanciais pasisakymais kuriuos jus taip megstate. uzteks sito linko... kur visai kitam asmeniui kuris mano nuomone visiskai teisus sakote ta pati ka ir man.

http://fotokudra.lt/aut_dienorasciai.php?aut=12577&d=15654

P.S. baikit ginti savo nuomone skambiais zodziais kurie yra ne jusu.
beje jei dar turite ka parasyti (savais zodziais), nerasykit cia. neterskim musu diskusija sios temos. nerasykit niekur nes man neidomus oro pripusti zmones-burbulai. su stereotipiskai mastanciais senoliais man nepakeliui. iki kitos kryzkeles Antanai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2010 7 23 20:19      

Smile

Paskutinį kartą redagavo knyvfc, 2012 2 21 20:51 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2010 7 23 20:20      

arkanoidas rašo:
Dangus rašo:
pats klausimas is saves nera teisingas. arba reikia pabranginti vestuviu kitas islaidas arba paklausti Herkaus del antru vestuviu uz lita Smile.

Arkanoidai tavieji komentarai bent jau man nera priimtini. kas tu toks kad kalbi ar sprendi uz kitus zmones? A. Kucinskas buna irgi taip daro. bet jis tai priekabus senelis, o tu jaunas dar.


Ne už ilgo irgi galiu būti seneliu Very Happy Daknysa kartais tiesiog neteisingai suformuluotas klausimas ir primityvus nesuvokimas - jog vestuvių kadrai lieka ilgam- o degtinę išlaka, salotas suvalgo - na ką dar tokiai galima parašyti???


Arkanoidai... sis klausimas turejo gilesne potekste nei islaidos vestuvems Smile.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2010 7 23 20:25      

Smile

Paskutinį kartą redagavo knyvfc, 2012 2 21 20:52 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2010 7 23 20:29      

Smile

Paskutinį kartą redagavo knyvfc, 2012 2 21 20:52 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2010 7 23 20:40      

Arkanoidas ir Antanas Kucinskas tai vienas ir tas pats Smile. tik vienas vaidina daug apsiskaiciusi filosofa mokytoja kalbanti aukstomis frazemis, kitas tuo metu viska rezia tiesiai i akis netasytu stoties slengu. tik va arkanoidas mano galva pranasesnis... jis vienu sakiniu pasako daugiau nei A.K. desimcia.


Searchin' My Soul rašo:
Antanas Kučinskas rašo:
Yra dar vienas aspektas. Už visas paslaugas reikia susimokėti iš anksto. O fotografui sumoka tik avansą - dažniausiai simbolinį. Tad kai jau akyse daugiau gyvenimo prozos į trečią ar dvidešimtą dieną - tai jis - fotografas lieka vienintelis, ant kurio dar galima sutaupyti. Man visoje toje istorijoje liūdniausia tai, kai būsimieji jaunavedžiai kaip paskutinį argumentą pateikia patį svariausią - a kaip su nuolaidomis ?
Sakyčiau turėtų valstybė patikrinti kiek subrendęs žmogus norintis sukurti šeimą ? Kai toks brandus mąstymas ir apskritai gyvenimiškos nuostatos - tai tokios ilgos vedybos po to būna.
Kaip yra pasakęs belgų psichologas P. Dakas - vaikus reikia pradėti auklėti 20 metų iki jų gimimo.


zmogaus branda pagal jus - tai pinigu davimas tiek, kiek papraso? o klausimas del nuolaidos parodo arba tai, kiek paslauga is tiesu verta, o kas tebuvo antkainis, arba tai, kad fotografas yra ziauriai fainas zmogus ir supranta, kad ne visi gali moketi vienodai.

apskritai tikejausi visai kitokios diskusijos, bet ziuriu cia tokie "intelektualai" reiskiasi, kad yomayo Smile net normaliai padiskutuot neimanoma be varymu, tyciojimusi ir mano viso gyvenimo zinojimo pateikimo (kaip tatai daro siknazoidas arkanoidas)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2010 7 23 20:59      

as tai turiu dideli nora su arkanoidu akis i aki pabendrauti. tokie uzekraniniai ereliai man kelia juoka. cia kietu kieciausi visaziniai, o realia - skystablauzdziai, zodzio nesurandantys.... apgailetini tokie Wink ir dar vadinas vyyyrai Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2010 7 23 22:01      

as tai manau, kad kaip cia bevartytume apie isliekamaja verte ir misraines, viska (deja) nulemia pasiulos ir paklausos santykis... sucks, ar ne?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2010 7 23 22:24      

be abejo ir "deja" nereik. yra kam negaila moket kruvos, yra, kas nieko nevertas, o skelbiasi esas fotodievas. tik va, buna, kad akys skirtingai rodo, ir tas, kuris karta gavo tarkim 3000, kita karta gali isgirsti, kad ir lito negautu. tai argi nepikta jam? paskui ir skeryciojasi cia...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 7 23 22:45      

Searchin' My Soul rašo:
arkanoidas rašo:
Dangus rašo:
pats klausimas is saves nera teisingas. arba reikia pabranginti vestuviu kitas islaidas arba paklausti Herkaus del antru vestuviu uz lita Smile.

Arkanoidai tavieji komentarai bent jau man nera priimtini. kas tu toks kad kalbi ar sprendi uz kitus zmones? A. Kucinskas buna irgi taip daro. bet jis tai priekabus senelis, o tu jaunas dar.


Ne už ilgo irgi galiu būti seneliu Very Happy Daknysa kartais tiesiog neteisingai suformuluotas klausimas ir primityvus nesuvokimas - jog vestuvių kadrai lieka ilgam- o degtinę išlaka, salotas suvalgo - na ką dar tokiai galima parašyti???


idiot you idiot Smile ateik, kvieciu, pamatysi, kiek snabes ir salotu bus. ateik, isdrisk, you idiot.


Šiaip tamsta nesate daktare - nustatinėti kas kokiomis ligomis serga ir kažką diagnozuoti, kadangi adminas yra toks teisingas -tai prašyčiau už tokius idijotinimus irgi imtis priemonių.
To SMS - taip ir supratau - kad kažkam arielka yra svarbesnė už viską, na paskum belieka didelė lėkštė su mišrainėmis.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 7 23 22:58      

Searchin' My Soul rašo:
as tai turiu dideli nora su arkanoidu akis i aki pabendrauti. tokie uzekraniniai ereliai man kelia juoka. cia kietu kieciausi visaziniai, o realia - skystablauzdziai, zodzio nesurandantys.... apgailetini tokie Wink ir dar vadinas vyyyrai Very Happy


Galima susitikti - tik ar nebus paskui kad pati žodžio neištarsi, ar knygučių įvairiom temos paskaitei - galime išgerti kavutės, sužaisti šachmatais, nardais, preferansą, padiskutuoti politikos, žiniaskalidos, pasaulinės literatūros temomis - tik ar verta su tavimi diskutuoti - žurnalo "panelė" neskaitau - tai mažai ką bendro rasime - geriau ruoškis vestuvėms, sėkmės tavo povestuviniame gyvenime.


Paskutinį kartą redagavo arkanoidas , 2010 7 23 23:31 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2010 7 23 23:06      

arkanoidas rašo:


Šiaip tamsta nesate daktare - nustatinėti kas kokiomis ligomis serga ir kažką diagnozuoti, kadangi adminas yra toks teisingas -tai prašyčiau už tokius idijotinimus irgi imtis priemonių.


manyč, adminas jau nustatė savo diagnozę per statusą. Apgailėtina...
Geras tas adminas, aš būčiau griežtesnis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą