Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

...

     

Pranešimas Algirdas Z.    2010 5 10 7:04      

http://www.siauliaiplius.lt/article/archive/249#article_5027

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kafkis    2010 5 10 12:23      

"Praėjusiais metais aš nesinaudojau jokiomis sveikatos įstaigų paslaugomis, tačiau šiemet vis vien turiu už jas susimokėti. Nėjau ieškoti bet kokio darbo už minimalų atlygį vien tam, kad pragyvenčiau. Man bet koks darbas neįdomus. Man įdomi kūryba, fotografija... Esu sąmoningai pasirinkęs tą sunkų kelią realizuoti save tik kūryboje, ir laiko kitur švaistyti nenoriu. Nesiregistravau darbo biržoje, nes man nereikia pašalpų, jų siūlomų apmokamų buhalterių ar batsiuvių kursų... Dėl nedidelių pajamų niekam nesiskundžiau ir kaip iš to pragyvename – mano šeimos reikalas. Tačiau valstybei vis tiek užkliuvau. Valstybei reikia, kad aš būčiau bedarbis, kad ji už mane mokėtų, nes jai taip geriau, negu leisti man gyventi savo gyvenimą!" – apmaudžiai kalbėjo A. Ostašenkovas.

Tokia pati situacija pas daugeli kureju. Ziauru is esmes. Bet valdzia zino, kad menininkai neis protestuoti, todel jiems ir daro tokias nesamones. Apskritai tiem kam uzkdejo ta PSD, jie zinojo, kad tokie langu nedauzys.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą