Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

PAVOGE

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas ms    2008 1 14 14:01      

2cruxman - Mindaugai, tavo poziuris ne filosofiskas, o vaikiskas. Pagal tavo "filosofiska" poziuri gaunasi taip: vagys - gudrus, megstantys rizikuoti, asmenys, kurie dirba savo darba, o as - durnas, kad pirkau ir kad laikiau "ne vietoje", t.y. bute Smile O as manau, kad as - neuztikrinau 100 proc saugumo savo technikai, o vagys - tai lochai, valkatos, p..derai, padugnes ir t.t. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 1 14 14:04      

cruxman rašo:
Esu domėjęsis fototechnikos ir kitokios aparatūros draudimu AB Lietuvos Draudimas ir galiu pasakyti, kad net didžiausi blatai nepadeda jų apdrausti. Taigi, kol kas tokios technikos saugumas - kiekvieno asmeninis reikalas. O į vagių pasaulį aš žiūriu nepopuliariai, bet filosofiškai: toks jų darbas. Vieni durni nusipirkt ir padėt kur nereikia, kiti - gudrūs visa tai pasiimt, rizikuodami būt sučiupti. Skauda, bet tokia yra tiesa.


7. Nevok.
10.Negeisk svetimo turto.

prie ko cia darbas?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 1 14 14:41      

cruxman rašo:
Esu domėjęsis fototechnikos ir kitokios aparatūros draudimu AB Lietuvos Draudimas ir galiu pasakyti, kad net didžiausi blatai nepadeda jų apdrausti. Taigi, kol kas tokios technikos saugumas - kiekvieno asmeninis reikalas. O į vagių pasaulį aš žiūriu nepopuliariai, bet filosofiškai: toks jų darbas. Vieni durni nusipirkt ir padėt kur nereikia, kiti - gudrūs visa tai pasiimt, rizikuodami būt sučiupti. Skauda, bet tokia yra tiesa.


Na jei draudi butą nuo vagystės, apdraust galima ir fototechniką lygiai taip pat kaip ir televizorių, kompiuterį ir t.t. aišku 100% neatgausi, bet vistiek geriau nei ledas...
O šiaip, vagims reikia nagus iki alkūnių nukapot...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 1 14 17:06      

cruxman rašo:
O į vagių pasaulį aš žiūriu nepopuliariai, bet filosofiškai: toks jų darbas. Vieni durni nusipirkt ir padėt kur nereikia, kiti - gudrūs visa tai pasiimt, rizikuodami būt sučiupti. Skauda, bet tokia yra tiesa.


nu čia pavarei... įdomu jei (neduokdie) nuo kokio tokio gudručio peiliu į pašonę gautum, ar irgi taip pat šnekėtum? arba a.a. V. Kapočiui irgi ta patį pasakytum?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 1 14 19:40      

Nu vat, kokie Jūs visi moralūs, bl, esat, iš tiesų sakau Jums.


Mariau, nuvaryk i draudimą ir paprašyk, kad apdraustų tavo kompą, fotiką ar magę. Tai pirma.

Forumo autoriau, o tu signalizacija turėjai xatoj? Firma gera vedžiojo? Pradekim nuo to dalyko. Tada pradėk galvot kodėl nepadarei visko, kad apsaugotum savo turtą. Pyksti tu, o ne vagys, taigi apipistas šitoj vietoj - tu, o ne jie. Nepagautas - ne vagis. Atrodo, taip liaudyje sako.

hideo, peilį į šoną gauti gali kiekvienas: Kapočius, Lapėnas arba tu, arba aš. Esmė tame, kad protinga yra elgtis taip, kad nelaimė neatsitiktų, o ne atsitiktų. Kapočius turėjo bobą pijokę, tai ir gavo atporą, Lapėnas mėgo rizikuot - vat Jums ir gyvenimo pabaiga greitesnė. Sakysi ne?

Vagis niekada nepasakys, kad jis vogė. Jis sakys, kad pasiskolino. Visada yra ambivalentiškumas. Čia kaip ing/jang.

Negalvokit, kad aš vagių pusėje, bet toks jų darbas. Jie vagia tam, kad gyventų, o ne gyvena tam, kad vogtų. Jei daiktai neturėtų vertės, ir jų niekam nereiktų, jų niekas ir nevogtų. Mes visi norime naujesnio, geresnio, galingesnio, funkcionalesnio ar kitokio teigiamesnio daikto už turimą. Gal kad vagys plėšikauja mūsų visų mentalitetas kaltas, gal naivumas, gal Pasaulio suvokimas ar tai, kad nesam pakankamai pavalgę ir neįsisavinam visų mums reikalingų vitaminų ir medžiagų, gal oras, gal politikai ar ką tik gatvėje pastebėta mergina?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 1 14 21:07      

cruxman rašo:


Mariau, nuvaryk i draudimą ir paprašyk, kad apdraustų tavo kompą, fotiką ar magę. Tai pirma.



Tai, kad man varyt nereikia, jie patys atėjo ir nufotografavo Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 1 14 21:14      

Čia kokiam draudime?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ms    2008 1 14 21:27      

Na cruxmanai, labai jau norejai cia sublizgeti savo "gyvenimiska ismintimi", bet vel nieko nesigavo. Ne nuo to galo mastai, jei jau pradejai ta procesa savo galvoje bandyt. P..zdukas esi, ir tiek.


cruxman rašo:
Nu vat, kokie Jūs visi moralūs, bl, esat, iš tiesų sakau Jums.


Mariau, nuvaryk i draudimą ir paprašyk, kad apdraustų tavo kompą, fotiką ar magę. Tai pirma.

Forumo autoriau, o tu signalizacija turėjai xatoj? Firma gera vedžiojo? Pradekim nuo to dalyko. Tada pradėk galvot kodėl nepadarei visko, kad apsaugotum savo turtą. Pyksti tu, o ne vagys, taigi apipistas šitoj vietoj - tu, o ne jie. Nepagautas - ne vagis. Atrodo, taip liaudyje sako.

hideo, peilį į šoną gauti gali kiekvienas: Kapočius, Lapėnas arba tu, arba aš. Esmė tame, kad protinga yra elgtis taip, kad nelaimė neatsitiktų, o ne atsitiktų. Kapočius turėjo bobą pijokę, tai ir gavo atporą, Lapėnas mėgo rizikuot - vat Jums ir gyvenimo pabaiga greitesnė. Sakysi ne?

Vagis niekada nepasakys, kad jis vogė. Jis sakys, kad pasiskolino. Visada yra ambivalentiškumas. Čia kaip ing/jang.

Negalvokit, kad aš vagių pusėje, bet toks jų darbas. Jie vagia tam, kad gyventų, o ne gyvena tam, kad vogtų. Jei daiktai neturėtų vertės, ir jų niekam nereiktų, jų niekas ir nevogtų. Mes visi norime naujesnio, geresnio, galingesnio, funkcionalesnio ar kitokio teigiamesnio daikto už turimą. Gal kad vagys plėšikauja mūsų visų mentalitetas kaltas, gal naivumas, gal Pasaulio suvokimas ar tai, kad nesam pakankamai pavalgę ir neįsisavinam visų mums reikalingų vitaminų ir medžiagų, gal oras, gal politikai ar ką tik gatvėje pastebėta mergina?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 1 14 21:34      

gal cruxmanas pats yra sauleno bedradarbis, t.y. dirba magnetolu ismontuotoju is ne vietoje paliktu automobiliu?

cruxmanai, jei kada supyke kudrieciai tave primus, nepyk labai, ziurek i tai filosofiskai...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Axas    2008 1 14 21:42      

Marius Axas rašo:
cruxman rašo:


Mariau, nuvaryk i draudimą ir paprašyk, kad apdraustų tavo kompą, fotiką ar magę. Tai pirma.



Tai, kad man varyt nereikia, jie patys atėjo ir nufotografavo Smile


Tas pats LD


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 1 14 21:52      

Fantastika, klausyk. O tai kodėl man to padaryt negali, nesuprantu? Aš gi jiems pinigus už tai sumokesiu:)

O kitiems: vienas lauke ne karys, todėl pasuoju. Jūsų teisybė, iš tiesų sakau Jums. Gal ir tikrai gausiu į bliuską nuo piktų kūdriečių, jei kada vėl susibėgsim, tai geriau nesipykt, pikti kūdriečiai...Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dainius Krivičius    2008 1 15 9:43      

LD kuo pikiausiai draudzia, tik iki siol nezinojau, kad as kaltas jei is manes vagia Rolling Eyes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2008 1 15 10:25      

Dainius Krivičius rašo:
LD kuo pikiausiai draudzia, tik iki siol nezinojau, kad as kaltas jei is manes vagia Rolling Eyes


pasirodo, kaltas Smile reiketu ir teismams nauja praktika pritaikyti, t.y. daiktas buvo blogai padetas, vadinasi kaltas nukentejes, ji ir bausti, kad ne vietoje daiktus palieka Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Mills    2008 1 15 15:03      

Yra Lietuvos radijuje tokia laida "Kaip žmonės gyvena". Ten laidos vedėjas vaikšto pas žmones kaime ir kalbina. Tai vienos senolės vedėjas paklausė, ar nebijo gyvulių lauke laikyti (o ne uždarytų tvarte). "O kam?", - perklausė senolė. "Na, kad niekas nepasisavintų". "O kaip jie gali imti? Tai juk ne jų." - atsakė jam. Tai ir palinkėkime vieni kitiems, kad mūsų esybė būtų persunkta senolės filosofijos, o ne "cruxman'o".

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dainius Krivičius    2008 1 17 0:23      

gera laida, tokia raminati ir vedejas berods Benas Rupeika , toks smetoniskas vyrukas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą