Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Gal jau pakanka ?

      Puslapiai: 1   2   3   4   5   6   7   8  

Pranešimas aidas a .    2009 11 21 20:47      

Gal jau pakanka išsidirbinėjimų nuo vieno fotokudra.lt klubo nario ?

Siūlyčiau prabalsuot ar kitaip ivertint tokį elgesį ir rezultatus paviešint čia pat fotokudra.lt forume.

Manau ne as vienas po tokiu rezultatu paskelbimo pasirinkciau sau tinkama internetine erdve.

Rasau apie klubo nari Adoma Svirska.


Paskutinį kartą redagavo aidas a ., 2009 11 22 18:49 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 11 21 20:49      

Kad esme aiskesne butu, pridedu:
Mane nusakanti mintis arba moto: "Picazmogis" su "Oligofreniko snukiu", atrodantis kaip "pusdebilis". Taip pat "Storas alaus wazonas". Bliudas besitrinantis i skarbonke ir walldzemarui blenda pasukiojantis.
wazonas/bliudas dar ir smirdintis, kuriam "Недопистит хронический "


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 11 21 20:55      

O man tai labai kvailai atrodo. . . Visai nesenai rasei pats taip, baisu kai zmogus tau po nosim veidrodi pakiso, ir parode, kaip pats atrodai ir elgies???
Niekada nesielk su zmonemis taip, kaip nenori, kad su tavimi elgtusi!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2009 11 21 20:57      

noriu palausti.
o kas toki nika dave?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 11 21 21:20      

Kaaaaaaaaaaaras , kaaaar ,kaaaar ,virš aukų galima bus paskraidyti , kaaaaaaaaaaaaaaar , jaučiu ,jaučiu dvėselienos kvapą ,kaaaaar .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 11 21 21:22      

http://fotokudra.lt/img.php?img=260057
19. Adomas Svirskas (2009 11 20 19:53)
18/ nepersishovete ko nors ish lanko, netychia nukreipes i apachia? Smile

Ka bendro su fotografija ? ir kiek tema komentaru 1 - 2- 3 - %
originalus nesigincyciu ... kaip fotografas .... ne man vertint, bet taktiskumo, pagarbos ...nu noretusi siek tiek daugiau , bent jau 97 % to ka raso ir apie ka raso

blogiausia ne tai kad jis taip elgiasi o kad ji megdzioja


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 11 22 1:15      

Saulius rašo:
http://fotokudra.lt/img.php?img=260057

blogiausia ne tai kad jis taip elgiasi o kad ji megdzioja


Kaip sauksi, taip atsilieps.

Sauliau, nedopistitais PATS svaisteisi, kiek pamenu.

O kad Aleksandravicius dedavo profile foto, kuriose atrode idiotiskai, tai pats kaltas - todel ir epitetai tokie.

Minetas Aleksandravicius lenda neprasomas, o gaves nesvelniai verkslena... Nereikia prashytis ir nebus "traumu".

Tai tiek ziniu. Kaip sauksi - taip atsilieps, dar karta pasikartosiu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 11 22 1:18      

wazonas (storas alaus) rašo:
Gal jau pakanka išsidirbinėjimų nuo vieno fotokudra.lt klubo nario ?

Siūlyčiau prabalsuot ar kitaip ivertint tokį elgesį ir rezultatus paviešint čia pat fotokudra.lt forume.

Manau ne as vienas po tokiu rezultatu paskelbimo pasirinkciau sau tinkama internetine erdve.

Rasau apie klubo nari Adoma Svirska.


Nelisk man i akis su savo pamokymais ir nesakysiu tau nei kur eiti nei i ka tu panasus. Rodos paprasta, bet nesuvoki to... Na nesuvoki tai nesuvoki, pats maldauji nesvelnaus demesio. Tai ko verki?

Ir ko tokius nikus uzsidedi? Patinka matyt... Niekuo negaliu padeti.

Pats lindai i akis man su savo izvalgom, diagnozem, pamokymais ir patarimais. Tai dabar neverk ir nesiskusk. Tai apgailetina, kai pats prasaisi ir pats zliumbi.

Dar nueik pas Orlanda ir pasiskusk oficialiai Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas ventus    2009 11 22 11:40      

"Lenda čia visokie su savo pamokymais, įžvalgom, patarimais... MAN!!! Tokiam protingam ,šmaikščiam, išmintingam Adomui Svirskui?!! Ir kaip kažkas drįsta??!!! Čia tik aš galiu kitiems pamokslauti, į šuns dienas dėti. Aišku, aš tai darau subtiliai, pasitelkdamas nuostabų savo humoro jausmą. Ir patys kaimiečiai kalti, kad nesuprantat mano humoro. O už tai ir gausit, patys prisiprašėt... Ir nebandykit prieštarauti, nes dar daugiau pridėsiu" - va kaip viskas atrodo iš šono...
Iš tiesų labai negražu, kad tokie dalykai vyksta čia, kur renkasi žmonės, ieškantys ir kuriantys grožį, kur turėtų vyrauti draugiška atmosfera. Nors gal ir per daug naivi esu, tikėdamasi to...
P.S. Ačiū Tau, Aidai. Tu esi geras žmogus. Ir siūlau nekreipti dėmesio į piktų savimylų - visų - kandžiojimąsi. Tegu lieja savo tulžį, jei kitaip neišeina... O mes galim tiesiog nepriimti to. Kitaip sakant, tegu tai būna mums kaip nuo žąsies vanduo Smile
Sėkmės visiems!


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 11 22 12:15      

fotokudra.lt - fotografija kuryba bendravimas..
Adomui patinka bendraut. tai ta jis ir daro. o siurkscius nelogiskus komentarus reikia arba ignoruoti arba kirsti tuo paciu ginklu. taciau zmones cia atejo del fotografija, kuryba ir nesugeba Adomui papriestaraut arba priimti kritikos. kai kuriems patinka komentaras +/- gerai puiku. ir pan. Bet kuriuo atveju Adomui tolerancija nepamaisytu. zodziai kaip by**s ar zmogu izeidziantys epitetai galetu but pakeisti kitais.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidmantas    2009 11 22 12:20      

o Wazono kritika replikos, žmogui įdėjusiam tik nuoroda, normalu? Gal baigiam vieną kartą, ir nepamirštam kokiam forume esame... Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 11 22 12:44      

Šiap tai Aidas patriotiškai ginė fotokūdrą nuo visokių spaminių fotografijos saitų , bet pamiršo kad forumas susijęs su fotografija , galėjo parašyti kad apsilankė -- puslapis -- kaka, švelniai , ir viskas .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2009 11 22 15:15      

Nekreipkit demesio, toks charakteris susiformuoja, kai zmogui nesiseka meileje ar gyvenime aplamai.
Be to, skorpionai - aikstingos asmenybes, nepazystu nei vieno skorpiono, kuris nebutu bent 3 kartus issiskyres su sutuoktiniu.
Jie kazkodel daznai keicia ir darbovietes...
Dar skorpionams budinga isprovokuoti pykti vien tam, kad butu saldesnis susitaikymas.
Dar gali buti, kad vaikysteje grieztas tevas priverte maza berniuka Adoma ieskoti kiemo zoleje pamestu raktu, kas iki gyvenimo pabaigos uzgavo jo ego, na bet tikekimes, kad Adomas sendamas nevirs Adamsu...
su visa pagarba jo nuveiktiems dideliems darbams...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 11 22 15:16      

Mano atsakymas Vidmantui, arkanoidui:
Zmogus (beje anonimas), kuris dejo nuoroda i savo puslapi, pasielge neeteiskai, kadangi tai dare per kelias forumo temas kurios neatitiko temos (viena, jei tiksliai neatitiko). Po zinutes daugiau "promotion'o" nebebuvo.
Zmones, jei jau dedam "reklama", tai ja gal taip ir pavadinam, o ne "tersiame" bet kuria pakliuvusiu forumo tema, kad ir ne i tema ?
O gal ir pasirasom, bent jau nick'u ?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidmantas    2009 11 22 15:38      

Na kas tau ne į temą? Tema - FOTOGRAFIJA, nuoroda į naują puslapį kuriame talpinamos grazios fotografijos. Tema - NAUJIENOS, naujas puslapis, nauji vėjai fotografijoms. Viskas į temą. Aišku, gal ir vienos nuorodos būtų užtekę, bet čia žmogaus žodžio laisvė. O kas dėl niko, gal geriau jokio, nei ne kurių iš mūsų! Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4   5   6   7   8  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą