Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kuo geresnis aukštesnio lygio už pradinio lygio DSLR ?

      Puslapiai: 1   2   3   4   5   6  

Pranešimas Hermis Preikštas    2009 11 06 16:18      

Niekaip nesulaukiu kas man pateiktų tikrai svarius argumentus. Keliskart vos per plauką nenusipirkau brangaus dslr body, vis tik suabejojau daikto verte. Dirbu su pradinio lygio veidrodinuku ir vis dairausi kažko "krūtesnio". Taip, į objektyvus investuoti verta, šitą suprantu. Bet kuo pranašesni tie profesionalūs ar pusiau prof fotoaparatai už, taip vadinamus, pradinio lygio ?
Veidrodinis nuo muilinės akivaizdžiai skiriasi, o veidrodinis nuo veidrodinio ? Išstudijavau viską : knopkių gausa.., pikseliai.., pilno kadro matrica.., ergonomika.. . Ir visvien nesuprantu, juk kuo didesnis fotikas, tuo rečiau turėsi jį prie savęs, vadinasi ir gerų kadrų tikimybė mažesnė.
Per kūdros gimtadienį kažkas taikliai pasakė, kad body valdymas, tai pripratimo reikalas. Tikrai, sutinku. Todėl man ir kyla abejonės ar taip jau verti tie "lėktuvo" lygio fotoaparatai.
Noriu įžiebti rimtą diskusiją. Būsiu dėkingas, arba ne - geriau STATAU BUTELĮ tam, kuris tikrai įrodys aukštesnio lygio DSLR pranašumą Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 11 06 16:31      

jei norėjai paklaust ar pagerės nuotraukos pakeitus body, tai atsakymas NE Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2009 11 06 16:36      

Va - va Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 11 06 16:45      

Na bet juk maloniau žiūrėti per 7D 100% vaizdo ieškiklį, nei per 350D "durų akutę"

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramus    2009 11 06 17:57      

arba per 5D vaizdo ieškiklį .... ir ne tik del to ... pilnas kadras jega ...ir uzrakto greitis ..ir taip t.t.....
nei sekundei nesigailiu palikes entry level Smile))))))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2009 11 06 18:03      

Malvydai, aš nesu canon gerbėjas (nors ir nešioju prie savęs ixus'ą), gal ten ir maža akis, bet nikon man visiškai užtenka, Zenit'o akutė juk dar mažasnė buvo Smile (jei neklystu)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2009 11 06 18:04      

Ramus, neįtikinai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramus    2009 11 06 18:38      

fono suliejimas grazesnis !!!! aisku su geresniais stiklais
cia Canon ne prie ko tas pats manau tinka ir Nikon Smile)))))
zodziu cia nieks neitikins as pats buvau pries kol naturoje nepabandziau ... aisku ne penkias minutes ...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 11 06 19:16      

Ramus rašo:
fono suliejimas grazesnis !!!!


Surprised Shocked Surprised
lūžau


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2009 11 06 19:51      

Kvaila diskusija, manau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2009 11 06 20:10      

Skarbonke, man irgi patiko....

Paskutinį kartą redagavo Hermis Preikštas, 2009 11 06 20:27 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2009 11 06 20:11      

cruxman, kodėl ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Leonardas Rimkus    2009 11 06 21:40      

Malvydas rašo:
jei norėjai paklaust ar pagerės nuotraukos pakeitus body, tai atsakymas NE Smile


Kažkiek gali pagerėti - priklausomai nuo dabartinio ir "gerojo" modelio.
Bet tikrai padidės mėgavimasis procesu.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 11 06 21:42      

Siek tiek labiau advanced (canon xxd, nikon 80, 90) uz pradinukus - ergonomika. Jos kadre nesimato, bet gali lemt ar kadras bus padarytas, ar ne Smile

O toliau tai manau eina pilnas kadras vs. crop - pilnas kadras su ta pacia optika "pagaus" daugiau detaliu.
Santyki lengvai galima isivaizduot palyginus pvz 20" ir 30" monitorius, salia sustatytus - crop santykis toks pat kaip nikono gausis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Hermis Preikštas    2009 11 06 22:06      

Zoom, patiko frazė "mėgavimasis procesu", gal būt...., bet tokia didžiulė "balvankė" t.y. body, na nesinešiosi visur..

Hideo, ačiū už nuomonę, bet ne, čia ne privalumas, nuotraukas mačiau ir su tokiu fociku ir su anokiu.., gali būt visaip


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2   3   4   5   6  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą