Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

nebepatinka man chia

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... , 11   12   13  

Pranešimas Ramūnas L.    2008 2 12 8:06      

lashiuke rašo:
Man atrodo be reikalo kaltinat kitus.
Nes esu jau ne kartą pastebėjus, kad balų, kurie priklauso mėlynų pagaliukų kiekiui, kartelė pakyla. Wink Juk tai gan aiškiai aprašyta prie taisyklių.
Įsiskaitykit į jas. Mano pačios yra ne viena foto, kuri būtent dėl tos kartelės pakėlimo prarado pagaliukus, bet ne balus. Wink Ir ką, jokios panikos.

Šitas tai taip, ir tas gerai. Bet kai iš pvz. 105 tšk. lieka 95, tai gi ne pagaliukai persiskaičiuoja Wink


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Algimantas Tirlikas    2008 2 12 10:29      

Ramūnas L. rašo:
lashiuke rašo:
Man atrodo be reikalo kaltinat kitus.
Nes esu jau ne kartą pastebėjus, kad balų, kurie priklauso mėlynų pagaliukų kiekiui, kartelė pakyla. Wink Juk tai gan aiškiai aprašyta prie taisyklių.
Įsiskaitykit į jas. Mano pačios yra ne viena foto, kuri būtent dėl tos kartelės pakėlimo prarado pagaliukus, bet ne balus. Wink Ir ką, jokios panikos.

Šitas tai taip, ir tas gerai. Bet kai iš pvz. 105 tšk. lieka 95, tai gi ne pagaliukai persiskaičiuoja Wink

Dar kartą kartoju,kad po 20 dienų darbų vertinimą atlieka tik trejetų rašytojai,todėl anksčiau buvę darbai atsiduria nevienodose sąlygose su dabartiniais(nėra bendro vardiklio-matematika 3klasės).
Paaiškinu;jei prieš pusmetį buvo įmanoma gauti max.500 pažymių,tai dabar jau 700.
Patiko reitingavimo sistema Photoforum.ru tinklapio.(anglų ir rusų kalbomis).Ten darbas ANONIMIŠKAS 10 dienų ir tuo laikotarpiu vertinamas.Vėliau nuotraukai paskiriamas pastovus reitingas,po nuotrauka pasimato autoriaus pavardė.Nežinau kiek tai įmanoma šiame tinklapyje,bet švogerių ir draugų kultas(jokiu būdu ne korupcija)sumažėtų.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas L.    2008 2 12 10:35      

Algimantas Tirlikas rašo:
Dar kartą kartoju,kad po 20 dienų darbų vertinimą atlieka tik trejetų rašytojai,todėl anksčiau buvę darbai atsiduria nevienodose sąlygose su dabartiniais(nėra bendro vardiklio-matematika 3klasės).
Paaiškinu;jei prieš pusmetį buvo įmanoma gauti max.500 pažymių,tai dabar jau 700.
Patiko reitingavimo sistema Photoforum.ru tinklapio.(anglų ir rusų kalbomis).Ten darbas ANONIMIŠKAS 10 dienų ir tuo laikotarpiu vertinamas.Vėliau nuotraukai paskiriamas pastovus reitingas,po nuotrauka pasimato autoriaus pavardė.Nežinau kiek tai įmanoma šiame tinklapyje,bet švogerių ir draugų kultas(jokiu būdu ne korupcija)sumažėtų.

Visiškai pritariu


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 2 12 11:14      

Ramūnas L. rašo:
Algimantas Tirlikas rašo:
Dar kartą kartoju,kad po 20 dienų darbų vertinimą atlieka tik trejetų rašytojai,todėl anksčiau buvę darbai atsiduria nevienodose sąlygose su dabartiniais(nėra bendro vardiklio-matematika 3klasės).
Paaiškinu;jei prieš pusmetį buvo įmanoma gauti max.500 pažymių,tai dabar jau 700.
Patiko reitingavimo sistema Photoforum.ru tinklapio.(anglų ir rusų kalbomis).Ten darbas ANONIMIŠKAS 10 dienų ir tuo laikotarpiu vertinamas.Vėliau nuotraukai paskiriamas pastovus reitingas,po nuotrauka pasimato autoriaus pavardė.Nežinau kiek tai įmanoma šiame tinklapyje,bet švogerių ir draugų kultas(jokiu būdu ne korupcija)sumažėtų.

Visiškai pritariu

Visiskai nepritariu
nemegdziokim kitu turim savo stiliu sistema ir dziaukimes tuo Smile
kitas dalykas kodel bandot atimti balsavimo teise kuria suteike man jau nuo 18 m Wink nemanau ir netikiu kad senus darbus vertina tik kenkejai, bent jau as pats ne viena autoriu sena darba ivertines 4-4,5-5 ir dar kodel as negaliu vertint po niolikos dienu, o jei manes nebuvo civilizacijos apimtame kraste sedejau kur nors siltai su pingvinais ir valgiau bananus baltuju mesku draugijoj, o gryzes pasilsejas noriu vertint Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Jonas Balandis    2008 2 12 13:09      

Algimantas Tirlikas rašo:

pritariu,nes net po kelių mėnesių kažkas praėjo per mano nuotraukas ir nuoširdžiai iš širdies išdaužė kelis pagaliukus nuo geresnių nuotraukų,o kad kas papildomai dadėtų po 20 dienų neteko niekad pastebėti.Iš tikrųjų išties tiesiog tai būtų gera priemonė prieš tokius slalomo mėgėjus.


taisyklse manau yra vienas blogis
Dalyviai. Dalyviams pagal jų darbus yra priskiriami reitingai. Visi puslapio dalyviai surūšiuojami ir pirmi 20% geriausių patenka į . Kiti 20% į , o likę 60% į . Reitingas nusako kaip dažnai autorius gali dėti darbus. Reitingas automatiškai perskaičiuojamas kiekvieną naktį. Reitingas nėra pastovus ir gali kisti atsiradus naujiems darbams arba keičiantis jau esamų darbų įvertinimams.

tai ir man buvo kai pradėjau aiškintis kodėl prie autoriaus buvo 3 padalos , o paskui liko 2 padalos. taigi taigi kas nori pakilti taip oir prasieina per darbus numušinėdami pagaliukus.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas solitary    2008 2 12 13:28      

Very Happy Dzin man tie visi reitingai, darbai patys uz save kalba. Tik viena pikta, kai kažkas prie tikrai gerai įvertintų kaikurių autorių darbų prikergia trejetus. Tai tas pat kaip nematant prispjauti į kavą. Save gerbiantis žmogus neturi taip elgtis.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 2 12 14:14      

Jonas Balandis rašo:
tai ir man buvo kai pradėjau aiškintis kodėl prie autoriaus buvo 3 padalos , o paskui liko 2 padalos. taigi taigi kas nori pakilti taip oir prasieina per darbus numušinėdami pagaliukus.


raganų medžiokle užsiimat. darbu pastoviai daugėja, o taip pat ir gerai įvertintų. Kai prisijungiau prie šio puslapio, minimalus balų skaičius aukščiausiam įvertinimui buvo 74.... o dabar - jau 98. Nereikia jokių numušinėjimų - seni darbai praranda vertę (lyginant su naujais) dėl entropijos


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2008 2 12 14:29      

kaip cia pasakius...pasitelkusi savo dedukcinius sugebejimus, pastebejau, kad minusiuku padaugeja, kai kazkas isventinamas i dalyvius, be to daug kas juk turi draugus, bendradarbius, o ir darbe kompe galima susikurti antrą save...Tai, kad nukrenta senesnes foto reitingas, tai lyg ir aisku, jei padarei geresne - sumazeja juosteliu prie senos foto, jeigu nepadarei geresnes, vistiek sumazeja...Bet reikia pripazint, kad jei pateiki tikrai kazka idomesnio, foto vistiek iskeliama, neziurint etatiniu minusuotoju pastangu.
_________________
Simona R.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Ernesta Vala    2008 2 15 0:37      

nors esu cia gan neseniai bet tikrai daug kas pataikauja. artscenej vieni ant kitu dedao kudroj visi vieni kitiems lenda i saldzia vieta:)) dar draugeliai kokie balsuoja. as pasiuziuriu kai kuriuos topus , nu tai atleisk ir padek. Bet skustis galima visada, siuo atveju perestroikos nepadarysi. o jos ir nereikia. Per mazai laiko galvoti apie tokius nereiksmingus dalykus.

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius A.    2008 2 15 8:13      

Algimantas Tirlikas rašo:

Patiko reitingavimo sistema Photoforum.ru tinklapio.(anglų ir rusų kalbomis).Ten darbas ANONIMIŠKAS 10 dienų ir tuo laikotarpiu vertinamas.Vėliau nuotraukai paskiriamas pastovus reitingas,po nuotrauka pasimato autoriaus pavardė.Nežinau kiek tai įmanoma šiame tinklapyje,bet švogerių ir draugų kultas(jokiu būdu ne korupcija)sumažėtų.


Visiskai pritariu!!! anonimiskumas tikrai pakoreguotu vertinima i objektyvesne puse...


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 2 15 10:42      

Giedrius A. rašo:
Algimantas Tirlikas rašo:

Patiko reitingavimo sistema Photoforum.ru tinklapio.(anglų ir rusų kalbomis).Ten darbas ANONIMIŠKAS 10 dienų ir tuo laikotarpiu vertinamas.Vėliau nuotraukai paskiriamas pastovus reitingas,po nuotrauka pasimato autoriaus pavardė.Nežinau kiek tai įmanoma šiame tinklapyje,bet švogerių ir draugų kultas(jokiu būdu ne korupcija)sumažėtų.


Visiskai pritariu!!! anonimiskumas tikrai pakoreguotu vertinima i objektyvesne puse...

nori anonimiskumo tai kas trukdo ten ir deti i Photoforum, cia kitaip ir reikia su tuo taikytis. Ir negali but kalbu apie visuotine anonizacija, baikit tuos kliedesius. Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Algimantas Tirlikas    2008 2 15 11:28      

Saulius rašo:
Giedrius A. rašo:
Algimantas Tirlikas rašo:

Patiko reitingavimo sistema Photoforum.ru tinklapio.(anglų ir rusų kalbomis).Ten darbas ANONIMIŠKAS 10 dienų ir tuo laikotarpiu vertinamas.Vėliau nuotraukai paskiriamas pastovus reitingas,po nuotrauka pasimato autoriaus pavardė.Nežinau kiek tai įmanoma šiame tinklapyje,bet švogerių ir draugų kultas(jokiu būdu ne korupcija)sumažėtų.


Visiskai pritariu!!! anonimiskumas tikrai pakoreguotu vertinima i objektyvesne puse...

nori anonimiskumo tai kas trukdo ten ir deti i Photoforum, cia kitaip ir reikia su tuo taikytis. Ir negali but kalbu apie visuotine anonizacija, baikit tuos kliedesius. Smile

reikėjo taisyklėse parašyti,kad čia Tamstų saitas ir tik Jūs turite teisę į reikšti savo nuomonę


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 2 15 11:43      

Ponas Algimantai, Jūs kažkaip keistai reaguojate į įvairius dalykus įžiūrėdamas švogerius, Tamstas ir pan. dalykus. Kartais net skaityti nesmagu.

Na patikėkite niekas nei prieš Jus, nei prieš bet kurį kitą fotografą čia nėra nusistatęs. O dauguma net neturi tokios galimybės nusiteikti, nes šiaip visas portalo kūrimas ir programavimas, taisyklių keitimas atliekamas vieno žmogaus (na, ir tas žmogus esu aš :), tik aišku atsižvelgiant visus pasiūlymus, kuriuos visi mato forumuose. Ir tai daroma jau nuo pat FotoKūdros įkūrimo laikų. Manau jokiame kitame Lietuvos portale bendruomenė neturi tokios įtakos pačiam portalui ir jo formavimui.

P.S. tik kadangi portalas yra visai nekomercinis, tai visas jo tobulinimas, kūrimas ir administravimas yra atliekamas mano laisvalaikio metu, tad daugumai norų manau teks palaukti, tiesiog dėl laiko trūkumo.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas vaitieka    2008 2 15 14:02      

admin rašo:

P.S. tik kadangi portalas yra visai nekomercinis, tai visas jo tobulinimas, kūrimas ir administravimas yra atliekamas mano laisvalaikio metu, tad daugumai norų manau teks palaukti, tiesiog dėl laiko trūkumo.


OT klausimas. o ar jau buvo svarstyta mintis apie VŠI steigimą? gal tadais atsirastų kiek nors skiriančių savo 2 proc. būtent šiai įstaigai:)


Paskutinį kartą redagavo vaitieka, 2008 2 15 14:08 . Redaguota 1 kartą


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Algimantas Tirlikas    2008 2 15 14:02      

mano nuomone pasiūlymai ir lieka tik pasiūlymais,o kai įjuos reaguojama necenzūriniais žodžiais(Saulius),tai belieka susimąstyti...

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... , 11   12   13  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą