Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

nebepatinka man chia

      Puslapiai: 1, 2, 3 ... 11   12   13  

Pranešimas Marijus *Bružila    2006 10 17 8:20      

per saldu. panasheja i koki pigu uzhsienini fotosaita nors ir ant Lietuveles yr.Great shot,Patinka,Perfect,Klassno,Oj kak krasivo,bla bla bla. susidariau ispudi,kad didele chia esanchiu zhmoniu dalis arba neturi skonio arba pataikauja.pasakykit kaip gali patikti praktishkai viskas?? mano galva,vadinasi skonio neturi.parashius neigiama atsiliepima apie nuotrauka ,autoriui dazhnai pasistoja klausimas ,o kuom nepatiko? (naturalu turbut tarp pagyrimu pamachius tai nustebti).nezhinau ko tuom pasieksit. malsites ant vieno, su vielute prie nugaros pritvirtinta aureole.
tikiuosi,kad tai vieno mano nuomone.
achiu uzh demesi;)
tema galetu but retorine.(nors nemanau,kad tokia liks)
linkejimai ,tiems ,kurie ishtikimi sau ir savo nuomonei !
chiuz;)


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas SW    2006 10 17 8:29      

marijus rašo:
tikiuosi,kad tai vieno mano nuomone.


Ne, ne tavo vieno....


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2006 10 17 8:33      

Stiksas rašo:
marijus rašo:
tikiuosi,kad tai vieno mano nuomone.


Ne, ne tavo vieno....

dzhiugu\
nesinoretu,kad naujai uzhgimes fotosaitas,taptu skaichiuku ir medaus pasidalinimo (apsikeitimo) saitu. uzhsiduokit sau klausima,kam fotografuojat ,kiek ten idedadat saves.ir patys blaiviai ivertinkit savo padaryta kurini.
protinga man ta ishmintis kazhkieno pasakyta 'jei gali nefotografuoti,tai nefotografuok'


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas M    2006 10 17 9:09      

taikliai čia tu Marijau, taikliai...

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2006 10 17 9:12      

...teisybės tame yr...bet...imkim kitą pusę...kiek tokių "negalinčių nefotografuoti" surasim čia?...manyčia,vienos rankos pirštų pakaktų su kaupu...tai vat...daugiau gal tiesiog mėgstančių foto...arba labai mėgstantiems...kaip aš...Wink...a kaip skelbia įvadinis..."Tai yra puslapis skirtas žmonėms mėgstantiems fotografiją"...tai gal tiesiog būkim sąžiningi...ir bendraukim... Razz

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas SW    2006 10 17 9:36      

marijus rašo:
uzhsiduokit sau klausima,kam fotografuojat ,kiek ten idedadat saves.ir patys blaiviai ivertinkit savo padaryta kurini.

supranti, nera cia jokio jus, mes... Yra teisiog atskiru zmoniu srautas, kuris iskelia arba nustumia zemyn vienas ar kitas nuotraukas. Ir pvz. siuo metu mano, kaip ir tavo, kaip ir visu itaka i fotkes yra vienas balsas ir komentarai po nuotrauka.

Yra kelios idejos ir matyt jau pats laikas jas realizuoti.
Pirma tai "klubas" (nezinau dar kaip pavadinti fotografu, varliu ar kaip Smile. Tai butu vartotojai, kurie aktyviau formuotu puslapio veida ir ju balsai turetu dviguba svarba(daugintusi is dvieju). Pirmi nariai butu tiesiog atrinkti, o kitiems galima butu isijungti i kluba per jau egzistuojanciu nariu rekomendacijas.

O antra ideja, tai tiesiog duoti vartotojams tam tikra atgalini rysi apie ju darbus.. Manau taip: papildomai nuotraukas galima bus ivertinti trim aspektais: "meniskumas" (nezinau dar kaip pavadinti) t.y. vaizdas, kompozicija, jausmas ir t.t. , originalumas ir technika.
Tai neitakotu patekimo tarp geriausiu, bet butu bent kazkiek aisku uz ka megsta arba nemegsta jo darbu. Idealu aisku butu parasyti keliu eiluciu komentara, bet zinau, kad to niekada nebus...

Na va.. bet viskam igyvendinti reikia laiko, o man jau po truputi stogas pradeda vaziuot nuo tos darbu apimties... Bet turbut per sia savaite ir tai atsiras.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas M    2006 10 17 9:38      

Stiksas rašo:
marijus rašo:
uzhsiduokit sau klausima,kam fotografuojat ,kiek ten idedadat saves.ir patys blaiviai ivertinkit savo padaryta kurini.

supranti, nera cia jokio jus, mes... Yra teisiog atskiru zmoniu srautas, kuris iskelia arba nustumia zemyn vienas ar kitas nuotraukas. Ir pvz. siuo metu mano, kaip ir tavo, kaip ir visu itaka i fotkes yra vienas balsas ir komentarai po nuotrauka.

Yra kelios idejos ir matyt jau pats laikas jas realizuoti.
Pirma tai "klubas" (nezinau dar kaip pavadinti fotografu, varliu ar kaip Smile. Tai butu vartotojai, kurie aktyviau formuotu puslapio veida ir ju balsai turetu dviguba svarba(daugintusi is dvieju). Pirmi nariai butu tiesiog atrinkti, o kitiems galima butu isijungti i kluba per jau egzistuojanciu nariu rekomendacijas.

O antra ideja, tai tiesiog duoti vartotojams tam tikra atgalini rysi apie ju darbus.. Manau taip: papildomai nuotraukas galima bus ivertinti trim aspektais: "meniskumas" (nezinau dar kaip pavadinti) t.y. vaizdas, kompozicija, jausmas ir t.t. , originalumas ir technika.
Tai neitakotu patekimo tarp geriausiu, bet butu bent kazkiek aisku uz ka megsta arba nemegsta jo darbu. Idealu aisku butu parasyti keliu eiluciu komentara, bet zinau, kad to niekada nebus...

Na va.. bet viskam igyvendinti reikia laiko, o man jau po truputi stogas pradeda vaziuot nuo tos darbu apimties... Bet turbut per sia savaite ir tai atsiras.


na antrą įdėją tai berods aš ir pasiūliau, tad džiaugiuos, jei ji pasirodė verta įgyvendinimo.
o štai dėl pirmosios... velnias žino, bijau už borto likt Very Happy


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Robis    2006 10 17 12:29      

To Marijus> Per saldu? o gal tai tik teigiamas mastymas? kuomet pabrezi teigiamas savybes nuotraukos, o nekalbi apie trukumus ? Trukumus tylom ivertini ir susumaves "pastatai" bala. Manau, kad kaip tik didele zmoniu dalis yra "nepriklausomi", "dirbantys" savo darba su fotoaparatu, todel sudetinga, arba neimanoma jais manipuliuoti..... suburti "savo" rata.... Smile)) Tad kazkaip keistai sneki, vat images, tai po tamstos nuotraukom tik fanafros girdisi..."saviaku"... Wink

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Robis    2006 10 17 12:44      

To Stiksas> viskas genialu , kas paprasta. Per daug "navarotu" gali atbaidyti zmones. Nei pritariu, nei ne pritariu detalesniam balo ivedimui (Kompozicija, technika ir etc. ) Juk vien tik bala parasant, jau mintyse susumuoji visus nuotraukos kriterijus: originalumas, technika, rakursas ir etc. A vot klubo nariu ivedimui (turintiems svaresni bala), tai cia jau "kryzium guluos", na, nebent pastarieji pateiktu fotomeniniku sajungos nariu isduoptus "pateptuju pazymejimus"... Smile Pati "naturali atranka" geriausiai ivestu balu svori..... kad ir pagal tokia formule: koeficientas = skaitiklis: (suma "nuotrauku balai") padauginta is savaiciu skaiciaus (klube buvimo laikas). Vardiklis: nuotrauku kiekis padaugintas is dvieju. Savaiciu skaiciu ivesti tam, kad nepasilikes vienos geriausios nuotraukos, nepradetu kaip su vezdu mosikuotis dvigubais balais. Jei jau "krutas", tai tegul pastoviai islaiko toki svori..... na rastu buvo sudetinga isdestyti savo mintis, pats nelabaui daba suprantu.... Smile

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas SW    2006 10 17 13:12      

Robis rašo:
To Stiksas> viskas genialu , kas paprasta. Per daug "navarotu" gali atbaidyti zmones.

pilnai tam pritariu.

Citata:

Nei pritariu, nei ne pritariu detalesniam balo ivedimui (Kompozicija, technika ir etc. ) Juk vien tik bala parasant, jau mintyse susumuoji visus nuotraukos kriterijus: originalumas, technika, rakursas ir etc.

Tai čia tik papildoma informacija. Balų rašymas liks ir tik pagal jį bus išrenkamos geriausios, reitingavimas ir t.t. Jeigu nori patikslinti parašai tiksliau, kad vartotojas pamatytų ir mažiau klausimų jam būtų kodėl ir už ką. Ir šiaip visai idomu ką kiti vertina tavo fotografijose.

Citata:

A vot klubo nariu ivedimui (turintiems svaresni bala), tai cia jau "kryzium guluos", na, nebent pastarieji pateiktu fotomeniniku sajungos nariu isduoptus "pateptuju pazymejimus"... Smile

a žinok čia ir tokiu yra Smile Nedaug tiesa.. dar buna, kad jie atstitiktinai po fotke imeta, bet ju vistiek jų neįvertina. Buna, kad kokioj parodoj fotkes parodo, bet tai irgi nebutinai daug sauksmu susilaukia Smile

Citata:

Pati "naturali atranka" geriausiai ivestu balu svori..... kad ir pagal tokia formule: koeficientas = skaitiklis: (suma "nuotrauku balai") padauginta is savaiciu skaiciaus (klube buvimo laikas). Vardiklis: nuotrauku kiekis padaugintas is dvieju. Savaiciu skaiciu ivesti tam, kad nepasilikes vienos geriausios nuotraukos, nepradetu kaip su vezdu mosikuotis dvigubais balais. Jei jau "krutas", tai tegul pastoviai islaiko toki svori..... na rastu buvo sudetinga isdestyti savo mintis, pats nelabaui daba suprantu.... Smile

Nieko nesupratau Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas SW    2006 10 17 21:02      

marijus rašo:

uzhsiduokit sau klausima,kam fotografuojat ,kiek ten idedadat saves.ir patys blaiviai ivertinkit savo padaryta kurini.
protinga man ta ishmintis kazhkieno pasakyta 'jei gali nefotografuoti,tai nefotografuok'

jei jau tema blyvyzgose... Smile
As tai manau, kad visi fotografuoja dėl to paties dėl ko ir tu... Sunku dabar įvardinti, bet tai būtų kažkas link saviraiškos ir noro būti gerai įvertintam. Tik, kad vieniems tai geriau išeina, kitiems prasčiau.

Ir manau, kad jeigu tik gali fotografuoti tai fotografuok. Niekas neateina iš karto. Kuo daugiau fotografuoji, tuo geresnį rezultatą gausi. Macijauskas Nidoj visai idomiai pasakojo apie fotografavima akim. Jeigu neturi aparato, kadruok ir fotografuok tiesiog akim Smile


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Robis    2006 10 18 7:09      

Stiksas rašo:
marijus rašo:

uzhsiduokit sau klausima,kam fotografuojat ,kiek ten idedadat saves.ir patys blaiviai ivertinkit savo padaryta kurini.
protinga man ta ishmintis kazhkieno pasakyta 'jei gali nefotografuoti,tai nefotografuok'

jei jau tema blyvyzgose... Smile
As tai manau, kad visi fotografuoja dėl to paties dėl ko ir tu... Sunku dabar įvardinti, bet tai būtų kažkas link saviraiškos ir noro būti gerai įvertintam. Tik, kad vieniems tai geriau išeina, kitiems prasčiau.

Ir manau, kad jeigu tik gali fotografuoti tai fotografuok. Niekas neateina iš karto. Kuo daugiau fotografuoji, tuo geresnį rezultatą gausi. Macijauskas Nidoj visai idomiai pasakojo apie fotografavima akim. Jeigu neturi aparato, kadruok ir fotografuok tiesiog akim Smile


Bingo. Pritariu. Viena iš dominačių pas žmogų yra būti įvertintam. Gal tik šventieji tą sugeba eliminuoti. Bet klausimas - kiek čia jų yra šiame saite ? Laughing


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas SW    2006 10 18 8:16      

Robis rašo:
Bingo. Pritariu. Viena iš dominačių pas žmogų yra būti įvertintam. Gal tik šventieji tą sugeba eliminuoti. Bet klausimas - kiek čia jų yra šiame saite ? Laughing

Manau nera tokiu... kuris nenori būti įvertintas. bet tai kitaip gal ir būt negali.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Miau    2006 10 18 9:42      

kad po tu su 'zvaigzdutem' ivertinimu kiti jau bijo kitaip vertint...
baisu kazka kritikuoti, nes savo akyse buvau pati numinusuota po tokios kritikos...


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Robis    2006 10 18 10:25      

regliet rašo:
kad po tu su 'zvaigzdutem' ivertinimu kiti jau bijo kitaip vertint...
baisu kazka kritikuoti, nes savo akyse buvau pati numinusuota po tokios kritikos...


Smile be reikalo "bijai". Kuomet nieko nesitikesi, tuomet ir nieko "neprarasi".. Wink


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai: 1, 2, 3 ... 11   12   13  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą