Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 7   8   9 ... 236   237   238  

Pranešimas lashiuke    2008 1 03 23:26      

Nežinau, bet aš kažkaip jau persirgau liga kraut viską kas papuola. Tiesiog gerai pamąstau ar verta, ar bus įdomu kitiems, ar tikrai kadras geras, kitoks, ypatingas kažkuom... Čia tema kaip ir namų darbai, kuriuos tarsi privalu atlikt nepriekaištingai. Wink
Beje, vėl kai užmačiau šio ketvirtadienio foto, tai pažiūrėjus saviškį archyvėlį atrodo jog yra į temą, bet tuo pačiu ir nėra. Tai vat taip ir nebesivarginau dėt kažko, nes jei jau dėt, tai dėt.
Šįkart „temoje“, tai akis maloniai paganiau. Wink Tikrai labai gražių yra.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas R.    2008 1 04 8:39      

o kokia nauja tema, aaaaaa???

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2008 1 04 9:42      

Rūta Lebionkaitė rašo:
o kokia nauja tema, aaaaaa???


aga ir man smalsu... nutariau isbandyt nauja fotika Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius Gečas    2008 1 04 10:03      

Na kagi baigėsi dar vienas teminis ketvitradienis, kiek nerimavau kad gali sunkiai sektis su šia tema, tračiau Jūs paditbėjot puikiai,..... bent jau aš pasisėmiau tikrai fainų idėjų ateičiai. Man kiek sunkoka išrinkti šio ketvirtadienio nugalėtoją nes yra keletas darbelių kurie man labai simpatiški tik gal kiek mažiau buvo pastebėti kitų Kūdristų. Susidarius šiai situacijai mielai pasitelksiu jūsų pagalbą ir paskelbsiu, kad Foto Kudros daugumos nuomone šio ketvirtadienio nugalėtojas yra Audrius Bagdonas , jis su sao darbeliu http://fotokudra.lt/img.php?img=53904&nav=topw&page=1 puikiai atsakęs į temą ir išsikovojo teisę skelbti sekančios savaitės ketvirtadienio TEMĄ!! VALIO

Tačiau tai dar ne pabaiga Very Happy

Po atkaklios kovos Antrosios VICE MISS titulą iškovojo darbelis: "Kiekvienam savo" http://fotokudra.lt/img.php?img=53892&nav=topw&page=1
Nuoširdžiai sveikinu autorę Rūtą Lebionkaitę .

Trečioji VICE MISS tapo paišalas "Garlekys pagal SnarzA" .
http://fotokudra.lt/img.php?img=53697&nav=topw&page=1
Stebiuosi ir žaviuosi Algimantai jūsų išmone, fantazija ir puikiu jumoro jausmu. Nuoširdžiai sveikinu.

Galvojat jau viskas Very Happy .... ne dar ne viskas

MISS Interpretacija be konkurencijos tapo Jono Tučkaus darbelis "Vandens autobusas..."
http://fotokudra.lt/img.php?img=53844&nav=topw&page=2
Puikus pastebėjimas sveikinu autorių ....

Na ir pagaliau MISS Komisija Twisted Evil skelbiamas darbelis "...nuo...iki...
".

http://fotokudra.lt/img.php?img=53854&nav=topw&page=5
Spaudžiu jums penkis Arvydai.

Tuo savo improvizuotą "grožio konkursą" ir pabaigsiu, sėkmės visiems sekančios savaitės ketvirtadienį .....

URA


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2008 1 04 10:50      

niu Juliau smagiai Tu cia titulavai Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Juozuxas    2008 1 04 15:35      

Arba jau nebesuprantu arba dar nera paskelpos naujos temos? Confused Embarassed Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 1 04 18:32      

Audrius Bagdonas paskelbs Smile Juk.. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Juozuxas    2008 1 04 19:27      

aj dar nepaskelbe... Smile as maniau kad jau praziopsojau ir niekur nerandu kur yra ta tema... Embarassed Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Julius Gečas    2008 1 04 20:16      

Exclamation Audrius sakė man, kad yra priblokštas šios netikėtai malonios žinios todėl turi labai smarkiai susikaupti, pagalvoti ir naują temą paskelbs ryt iš ryto .... taigi kantrybės ir stiprybės visiem belaukiant naujų namų darbų Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abphoto    2008 1 05 3:05      

labai persiprašau visų, kurie taip smarkiai laukia naujo stemos. Aš ne tik priblokštas, nes niekada dar nevykdžiau tokių atsakingų pareigų, bet ir neturėjau galimybės to padaryti, kadangi 10h praleidau miškuose, laukuose ir velniai dar žino kur:)) Taigi, vienintelis dalykas apie kurį dabar galiu galvoti tai "šiluma ir ramybė". O gal tai visai nebloga tema. Ne tokia materiali, bet gal tai ir įdomiau. Tai štai, temą, kaip ir paskelbiau ir ankščiau, nei buvau žadėjęsSmile

"ŠILUMA IR RAMYBĖ"


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Daiva Kalinauskaitė    2008 1 05 9:39      

Audrius Bagdonas rašo:
labai persiprašau visų, kurie taip smarkiai laukia naujo stemos. Aš ne tik priblokštas, nes niekada dar nevykdžiau tokių atsakingų pareigų, bet ir neturėjau galimybės to padaryti, kadangi 10h praleidau miškuose, laukuose ir velniai dar žino kur:)) Taigi, vienintelis dalykas apie kurį dabar galiu galvoti tai "šiluma ir ramybė". O gal tai visai nebloga tema. Ne tokia materiali, bet gal tai ir įdomiau. Tai štai, temą, kaip ir paskelbiau ir ankščiau, nei buvau žadėjęsSmile

"ŠILUMA IR RAMYBĖ"


wa jeee... na tikrai idomu... Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas R.    2008 1 05 10:49      

kokia tema Smile man visai patinka.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 1 05 12:13      

Audrius Bagdonas rašo:
labai persiprašau visų, kurie taip smarkiai laukia naujo stemos. Aš ne tik priblokštas, nes niekada dar nevykdžiau tokių atsakingų pareigų, bet ir neturėjau galimybės to padaryti, kadangi 10h praleidau miškuose, laukuose ir velniai dar žino kur:)) Taigi, vienintelis dalykas apie kurį dabar galiu galvoti tai "šiluma ir ramybė". O gal tai visai nebloga tema. Ne tokia materiali, bet gal tai ir įdomiau. Tai štai, temą, kaip ir paskelbiau ir ankščiau, nei buvau žadėjęsSmile

"ŠILUMA IR RAMYBĖ"


Ką vartojai per Naujus? Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abphoto    2008 1 05 12:23      

per naujus tai šampanąSmile bet tai niekaip nesusijęSmile nebent tik tuo, kad po viso šito švenčių maratono, jau reikia ir ramiai pabūt. O jei klausi apie tai, ką pajuodinai, tai čia ir buvo mano tikriausi nauji metai su bendradarbiais, gamtoje, laikas neprailgo:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abphoto    2008 1 11 0:38      

kagi, baigėsi dar vienas sakyčiau produktyvus ketvirtadienis, kuriame labiausiai pasižymėjo Žaneta ir jos darbas: http://fotokudra.lt/img.php?img=55600&nav=new&page=11. Algimantas Snarskis Žanetai lipo ant kulnų. Bet Algimantui galima dar pripaišyt "nuobaudą" už laiko reglamento pažeidimąWink tad rezultatai pasikeist nebeturėtų. Didžiausi sveikinimai Žanetai ir aišku suteikiamas išskirtinis žodis paskelbiant ateinančio ketvirtadienio temą.

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 7   8   9 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą