Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 28   29   30 ... 236   237   238  

Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 4 10 3:43      

abracadabra rašo:
Inga Jankauskaitė rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Man kazkaip susidare toks ispudis, kad ne visi supranta kas yra autoportretas.
Taigi: Autoportretas yra portretas kuriame vizualinio kurinio autorius yra ir modelis/pagrindinis veikejas, o tai reikstu, kad fotografuojama save (pats paspaudi mygtuka ir pats veideniesi kadre). Budu tam yra pakankamai daug ... veidrodis ar kiti atspindintys pavirsiai, distancinis, nustatant uzvelinta fotografavimo rezima fotoaparate, fotografuojant is savo rankos, nukripus kamera i save ir panasiai.
Taip, kad gerbiamieji, to kad kadre esate jus pats neuztenka, jus turite buti ir nuotraukos autorius.


..."padejo taska Munas".
man sita fraze zurnale strigo labiausiai Smile)))

Gana saipytis Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Inga Jankauskaitė    2008 4 10 9:03      

abra, is viso zurnalo as tik sia fraze ir pamenu ...Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 4 10 9:59      

Inga Jankauskaitė rašo:
abra, is viso zurnalo as tik sia fraze ir pamenu ...Very Happy

Vitaminu pagerk - atminciai stiprinti....


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Snaržas    2008 4 10 10:44      

Ramunai ,Tu kaip parashai ,kaip ish Knygu-knygoS,
kaip Sherpu ishminchius
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
abracadabra rašo:
Inga Jankauskaitė rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Man kazkaip susidare toks ispudis, kad ne visi supranta kas yra autoportretas.
Taigi: Autoportretas yra portretas kuriame vizualinio kurinio autorius yra ir modelis/pagrindinis veikejas, o tai reikstu, kad fotografuojama save (pats paspaudi mygtuka ir pats veideniesi kadre). Budu tam yra pakankamai daug ... veidrodis ar kiti atspindintys pavirsiai, distancinis, nustatant uzvelinta fotografavimo rezima fotoaparate, fotografuojant is savo rankos, nukripus kamera i save ir panasiai.
Taip, kad gerbiamieji, to kad kadre esate jus pats neuztenka, jus turite buti ir nuotraukos autorius.


..."padejo taska Munas".
man sita fraze zurnale strigo labiausiai Smile)))

Gana saipytis Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2008 4 10 11:40      

Man toks retorinis klausimuks iskylo: kaip zmogus gali fotografuoti save ir tureti savo autoportreta nenoredamas niekam rodyti? Cia arba logikos arba galvos problemos, mano manymu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 4 10 11:41      

Algimantas Snarskis rašo:
Ramunai ,Tu kaip parashai ,kaip ish Knygu-knygoS,
kaip Sherpu ishminchius
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
abracadabra rašo:
Inga Jankauskaitė rašo:
Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Man kazkaip susidare toks ispudis, kad ne visi supranta kas yra autoportretas.
Taigi: Autoportretas yra portretas kuriame vizualinio kurinio autorius yra ir modelis/pagrindinis veikejas, o tai reikstu, kad fotografuojama save (pats paspaudi mygtuka ir pats veideniesi kadre). Budu tam yra pakankamai daug ... veidrodis ar kiti atspindintys pavirsiai, distancinis, nustatant uzvelinta fotografavimo rezima fotoaparate, fotografuojant is savo rankos, nukripus kamera i save ir panasiai.
Taip, kad gerbiamieji, to kad kadre esate jus pats neuztenka, jus turite buti ir nuotraukos autorius.


..."padejo taska Munas".
man sita fraze zurnale strigo labiausiai Smile)))

Gana saipytis Very Happy


O kai parukau tai dar taip ir jauciuosi Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilija Buivydė    2008 4 10 12:36      

smalsu ka pateiks temos autorius Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas w.    2008 4 10 13:07      

Romas Kanapeckas rašo:
Man toks retorinis klausimuks iskylo: kaip zmogus gali fotografuoti save ir tureti savo autoportreta nenoredamas niekam rodyti? Cia arba logikos arba galvos problemos, mano manymu.


fotografavau save, nes ruošiau foto kitai temai, bet čia, kūdroj niekada nebūčiau jos dėjus vertinimui Smile)..

beje, man visgi trūksta ,,nerimto" požiūrio į šią temą.. joje tikėjaus matyt ironijos gaidelę, o ne rimtus , be priekaištų darbus


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2008 4 10 13:17      

Na ir as supratau kaip nerimta - linksminkimos!!!!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2008 4 10 13:37      

westa rašo:
Romas Kanapeckas rašo:
Man toks retorinis klausimuks iskylo: kaip zmogus gali fotografuoti save ir tureti savo autoportreta nenoredamas niekam rodyti? Cia arba logikos arba galvos problemos, mano manymu.


fotografavau save, nes ruošiau foto kitai temai, bet čia, kūdroj niekada nebūčiau jos dėjus vertinimui Smile)..

beje, man visgi trūksta ,,nerimto" požiūrio į šią temą.. joje tikėjaus matyt ironijos gaidelę, o ne rimtus , be priekaištų darbus


Na priezasciu fotografuoti save ir tarkim nenoreti parodyti yra pakankamai daug. Kelios is ju. Ruosiesi pastatyminio interjerinio, mados fotografijos fotosesijai, reikia susidelioti sviesas ir viska pramastyti, paziureti kaip ir kur gula sviesa etc. Naujas grimas ar ideja, isbandai ant saves, kad nekalnkinti modelio 8 valandas negalint surasti to ko reikia ....
pagaliau gimtadieninis, kuris turetu nusesti seimos albume ir buti kaip ginklas einantiems is proto anukams pries ju tevus. (tipo kai tevai prades pasakoti kad mes buvom normalus ir tevai musu normalus - anukai paima nuotrauka is fotoalbumo ir beda pistu seneliui i nosi ir klausia "ir sitas buvo normalus, norit pasakyti?"). Kaip sakant "mylekim savo anukus, jie atkersys musu vaikams".
O galu gale tai gali buti nepasisekusios autofotosesijos nuotraukos, bet juokingos .... ir.t.t.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas w.    2008 4 10 13:54      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
westa rašo:
Romas Kanapeckas rašo:
Man toks retorinis klausimuks iskylo: kaip zmogus gali fotografuoti save ir tureti savo autoportreta nenoredamas niekam rodyti? Cia arba logikos arba galvos problemos, mano manymu.


fotografavau save, nes ruošiau foto kitai temai, bet čia, kūdroj niekada nebūčiau jos dėjus vertinimui Smile)..

beje, man visgi trūksta ,,nerimto" požiūrio į šią temą.. joje tikėjaus matyt ironijos gaidelę, o ne rimtus , be priekaištų darbus


Na priezasciu fotografuoti save ir tarkim nenoreti parodyti yra pakankamai daug. Kelios is ju. Ruosiesi pastatyminio interjerinio, mados fotografijos fotosesijai, reikia susidelioti sviesas ir viska pramastyti, paziureti kaip ir kur gula sviesa etc. Naujas grimas ar ideja, isbandai ant saves, kad nekalnkinti modelio 8 valandas negalint surasti to ko reikia ....
pagaliau gimtadieninis, kuris turetu nusesti seimos albume ir buti kaip ginklas einantiems is proto anukams pries ju tevus. (tipo kai tevai prades pasakoti kad mes buvom normalus ir tevai musu normalus - anukai paima nuotrauka is fotoalbumo ir beda pistu seneliui i nosi ir klausia "ir sitas buvo normalus, norit pasakyti?"). Kaip sakant "mylekim savo anukus, jie atkersys musu vaikams".
O galu gale tai gali buti nepasisekusios autofotosesijos nuotraukos, bet juokingos .... ir.t.t.

amen Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2008 4 10 14:35      

Ir man su Jumis gerai!!!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas L.    2008 4 10 14:46      

Kiek čia esu, pirma tokia linksma diena kūdroje, liux Smile Dėkui Herkau už temą

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 4 10 15:52      

Ramūnas L. rašo:
Kiek čia esu, pirma tokia linksma diena kūdroje, liux Smile Dėkui Herkau už temą
taip, o dar kazkas piktinosi kad "jau buvo"... O vat ir pasirode siandien kad temos esme - is principo kitokia Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2008 4 10 16:01      

ne tik linksma, ale ir dosni. tiek darbų per vieną dieną taip aukštai reitinguotų dar nebuvau matęs, nugi tikra fiesta (-:

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 28   29   30 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą