Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Teminis ketvirtadienis

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 176   177   178 ... 236   237   238  

Pranešimas arkanoidas    2012 3 16 20:39      

Sveikinimai nugalėtojui. Ir mano mažoji dėkinga visiems įvertinusiems jos pastangas pabėgti nuo tamsių jėgų.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2012 3 16 21:29      

labryt... slidi buvo tema su ta kompozicija... kur riba tarp tipinės ir ne... kada riba peržengta... na...tiek jau tos...
kitam ketvirtadieniui: "DEKALOGAS" ... versiją ir punktą pasirenkat patys... pagal sugedimo laipsnį... arba, jei panorės, nustato arkanoidas... jo kadras puikus... vertas pergalės...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2012 3 16 21:44      

Dėkingas, Tamstos serija labiau verta pergalės, kadangi daugiau darbo įdėta. Hmmmm, dėl sugedimo laipsnio - tai kad visiškai kitoks pas mane sugedimo laipsnis - kaip ir nebėra jo jau - šventa vieta perleista kitiems, pensijuoju jau Very Happy Tik klausimėlį leiskite užduoti - temoje reikės pateikti kuo morališkesnį kadrą ar kuo labiau amoralų ???

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2012 3 16 21:52      

arkanoidas rašo:
Dėkingas, Tamstos serija labiau verta pergalės, kadangi daugiau darbo įdėta. Hmmmm, dėl sugedimo laipsnio - tai kad visiškai kitoks pas mane sugedimo laipsnis - kaip ir nebėra jo jau - šventa vieta perleista kitiems, pensijuoju jau Very Happy Tik klausimėlį leiskite užduoti - temoje reikės pateikti kuo morališkesnį kadrą ar kuo labiau amoralų ???

che...nereik... dėl sugedimo, tai čia tik posakis toks... nors "Tegul tas, kas nenusidėjęs, mes akmenį į..." berods taip buvo sakyta...
ar tokį ar anokį kadrą, sprendžia pateikiantis... taipogi pasirenka pagal kurią versiją ir kurį punktą interpretuoja...

Prizas bus...simbolinis, iš senobės... bet bus... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2012 3 21 16:59      

...ryt ketvirtadienis..."Dekalogas"... O AR TU JAU UŽFIKSAVAI NUODĖMINGĄJĮ PASAULĮ?!...
gi čia žadėtasis simbolinis prizas... truputis vaizdo iš senobės:


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Arvydas Venclovas    2012 3 23 8:11      

hm... negausiai... per plačią temą užkūriau, matomai... kažiko, už širdies, ir kitų organų, griebiančio neradau...
laimėjusia laikysim šią:
http://fotokudra.lt/img.php?img=449606&nav=aut
sveikijimai... prizas laukia Vilniuje... atsiimt galima sutarus asmeniškai... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2012 3 23 9:41      

Arvydas Venclovas rašo:
hm... negausiai... per plačią temą užkūriau, matomai... kažiko, už širdies, ir kitų organų, griebiančio neradau...
laimėjusia laikysim šią:
http://fotokudra.lt/img.php?img=449606&nav=aut
sveikijimai... prizas laukia Vilniuje... atsiimt galima sutarus asmeniškai... Smile

Ačiū, taip - už širdies negriebia, bet bando "pasiekti" vieną iš įsakymų.
Nedaug buvo dalyvių ,tikrai nedaug - o gal daug kas iš viso negirdėjo apie 10 Dievo įsakymų. Very Happy, iš vienos pusės - tema labai plati - galima padaryti tikrai daugiau nei 10 interpretacijų, iš kitos pusės - bet kad nėra lengvi padarymui kadrai.

Artėja Melų diena ir gyvenimas verda toliau, iškeldamas stipresnius į viršų, ir nuleisdamas silpnesnius žemyn. Daug kas naudojasi melu, bet....... yra vienas dalykas, kuris stipriausią gali padaryti silpniausiu - tai Kompromatas. Daug tariamų "grietinėlės" veikėjų nėra šventi, ir tai įrodo KOMPROMATAS. Taigi, pasidalinkime turimais kompromatais.
Naują tema: "Kompromatas" - pateikite jį mums, parodykite užfiksuoto kadro galią. Tai gali būti ir žinomas veikėjas, geriantis alų ir žiūrintis į kažką nepadoraus, ir kontrabandos "taškas" kur nors, ir leidžiantis save "palepinti" valdininkas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2012 3 29 4:01      

Jau ketvirtadienis, nekantriai laukiami Jūsų kompromatai. Dėkingas Arvydui už žurnalus, bet perleisiu juos šio ketvirtadienio nugalėtojui . Taigi, pagrindinio kompromato turėtojas privalės susisiekti su Arvydu ir gauti 2 žurnalus.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2012 3 30 0:31      

Nežinau kas streikuoja pas mane, ar naršyklė ar pats puslapis - bet nerodė to darbo, kurį norėjau paskelbti laimėtoju
http://fotokudra.lt/img.php?img=450414&nav=aut&page=
- galvojau kad ištrintas - taip šis darbas yra nugalėtojas - norėjau kompromato gi..... Hmmmmmm Smile
bet po kitu kadru paskelbiau laimėtoją, (kadangi man nerodė favoritinės serijos nei tarp kūdros fotografijų, nei tarp ketvirtadienio temos)- ir laimėtoju paskelbiau:
http://fotokudra.lt/img.php?img=450411&nav=aut&page=
Aš atsiprašau autorių - iškilo šiokia tokia problemą su finalistu. Gal Adminas padės susitvarkyti su kėblia situacija (Nes iš tikrųjų, norint pasižiūrėti tą seriją sekantį kartą, man nerodė tos serijos tarp nuotraukų)??? O gal galima būtų šiuos du autorius paskelbti laimėtojais - juk ir 2 žurnalai yra pas Arvydą,dviese ir tema sugalvotų - gal duetas gali būti laimėtoju??? Bet jeigu bus nuspręsta kad laimi tas, kuris pirmas yra paskelbtas nugalėtoju -tada serijos autorius gautų iš manęs simpatijos paguodos prizą.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jurevičius    2012 3 30 15:59      

Arkanoidai, tau reik skelbti laimetoją, o, jei nematai pilnos serijos, bandyki kitą naršyklę.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2012 3 30 17:20      

Dariau, tai ir paklausiau Admino ar gali būti laimėtojai Duetas ??? Bet jeigu ne- tada laimėtojas yra kadras iš rinkimų štabo - nes jį pirmą paskelbiau laimėtoju http://fotokudra.lt/img.php?img=450411&nav=aut&page=

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VaRom    2012 3 30 17:50      

sveikinimai Herkui, bet mano fotke geresne buvo, dabar per ta padlaizuna arkanoida tokius retus zurnalu egzempliorius praradau; man depresija dabar

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2012 3 30 18:37      

VaRom rašo:
sveikinimai Herkui, bet mano fotke geresne buvo, dabar per ta padlaizuna arkanoida tokius retus zurnalu egzempliorius praradau; man depresija dabar


Nusišneki - pats tu toks negeras esi Very Happy, atidaviau balsus iš karto po vidurnakčio - kaip viskas vyko - parašiau komentare prieš tai - nerealiai patiko seriją -tikras kompromatas Very Happy
Laimėjimą iš karto jai neakivaizdžiai daviau - iš karto. Bet paskui man jos neparodė ir pagalvojau kad autorius ją ištrynė. Tai todėl su liūdėsiu ir daviau rinkiminei nuotraukai pirmą vietą.
Bet kadangi aš tą prizą perleidau kito etapo nugalėtojui - tai aš galiu ir valdyti jo įteikimą - tai kad nebūtų taip graudu katram nors iš Jūsų - prizu teks pasidalinti. Vienas žurnalas vienam, kitas - kitam. Po to galėsite apsikeisti - ir kaip ir apturėsite juos abu. O kai juos perskaitysite ir nuskenuosite sau ką reikia - uždėsite po savo autografą su palinkėjimais ir įteiksite kitos temos nugalėtojui Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas VaRom    2012 3 30 19:29      

"O kai juos perskaitysite ir nuskenuosite sau ką reikia - uždėsite po savo autografą su palinkėjimais ir įteiksite kitos temos nugalėtojui "
Arkanoidai, tai gal tu zmona nusiskenuok ir perleisk kam nors kitam? As zurnalu noriu, ir abieju, o ne skanu kazkokiu, ne sovietu laikai dabar, as jau visiem apsigyriau, kad laimejau, cia bac, ir likau durniaus vietoj


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2012 3 30 20:38      

VaRom rašo:
"O kai juos perskaitysite ir nuskenuosite sau ką reikia - uždėsite po savo autografą su palinkėjimais ir įteiksite kitos temos nugalėtojui "
Arkanoidai, tai gal tu zmona nusiskenuok ir perleisk kam nors kitam? As zurnalu noriu, ir abieju, o ne skanu kazkokiu, ne sovietu laikai dabar, as jau visiem apsigyriau, kad laimejau, cia bac, ir likau durniaus vietoj


Neverk, gal Herkus ir nenorės vieno iš žurnalų - tada turėsi 2,
Herkus skelbia temą.
Darau sąžiningai - paskelbiau Herkų nugalėtoju (čia tau už tai kad laikai viską resaikle- nevalydamas jo periodiškai Very Happy.) Bet tikslas pasiektas. kompromatas suveike Very Happy.
Gaunate po 1 žurnalą.
P.S. ir jeigu jums dviems reikės atspausdinti drobę (geros kokybės) 60x90 cm formatu dvieju mėnesių bėgyje - tai kiekvienam iš jūsų 60x90cm drobė kainuotų 100 litų. (Gerbiamieji - toks pasiūlymas galioja tik Herkui ir Varom).


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 176   177   178 ... 236   237   238  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą