Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Asmenines fotosesijos uz savikaina.

      Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Pranešimas Malvydas    2009 7 16 19:20      

Aš airgi atsiprašau dėl abejonių, galėjau pats pagooglintc.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 16 19:31      

Petruška rašo:
Vilmantai, viskas ok, aš kalta. Paprašiau kai ko galinčio, kad surastų pilną Tavo portfeliuką. Gera pamoka man, daugiau niekada be spec. tarnybų nedalinsiu tokių patarimų, kaip "mokykis fotografuoti" Smile
Neik, Vilmantai, mokytis, nes ir taip viską moki.
anyway, sėkmės linkėjau ir linkėjimo neatsiimu.

einu klipo ieškot. metus neužmigsi Very Happy


Man tai sitas ispudi padare http://www.youtube.com/watch?v=V8olS_ROzrk&feature=related Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 16 19:33      

arkanoidas rašo:
Prisiminkite animacinį filmuką "Kapitono Vrungelio nuotykiai" -- ten buvo viena gera frazė -- "kak vy sudno nazoviote --tak ono i poplyviot .
Pasižiūrėkite dabar -- kaip vadinasi jo portfelynas , galvojantis žmogus , nors šiek tiek išmanantis psichologiją , tikrai nepavadintų taip savo puslapio , nes iškarto eina emocinis atmetimas .


Kodel atmetimas? Normalus pavadinimas.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 7 16 19:46      

Adomas Svirskas rašo:


Man tai sitas ispudi padare http://www.youtube.com/watch?v=V8olS_ROzrk&feature=related Smile


pamenu Very Happy Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 16 20:21      

Petruška rašo:
Adomas Svirskas rašo:


Man tai sitas ispudi padare http://www.youtube.com/watch?v=V8olS_ROzrk&feature=related Smile


pamenu Very Happy Very Happy


Petrushka, a junti, kaip mes off topic shuda malam? Smile Blogieciai kokie tai mes Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 7 16 20:24      

Adomas Svirskas rašo:
Petruška rašo:
Adomas Svirskas rašo:


Man tai sitas ispudi padare http://www.youtube.com/watch?v=V8olS_ROzrk&feature=related Smile


pamenu Very Happy Very Happy


Petrushka, a junti, kaip mes off topic shuda malam? Smile Blogieciai kokie tai mes Smile

pereikit į http://fotokudra.lt/pokalbiai/


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 16 20:31      

Geras pasiulymas tik kad ten tusciai ir prie viso to neveikia

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 16 21:28      

Petruška rašo:
Vilmantai, viskas ok, aš kalta. Paprašiau kai ko galinčio, kad surastų pilną Tavo portfeliuką. Gera pamoka man, daugiau niekada be spec. tarnybų nedalinsiu tokių patarimų, kaip "mokykis fotografuoti" Smile
Neik, Vilmantai, mokytis, nes ir taip viską moki.
anyway, sėkmės linkėjau ir linkėjimo neatsiimu.

einu klipo ieškot. metus neužmigsi Very Happy


Hintas klipo paieskai, Petrushka - http://fotokudra.lt/img.php?img=240412&nav=aut&page= Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Žilinskas    2009 7 16 21:33      

Malonu, kad sulaukiau tiek demesio Very Happy Bijau, kad nuskambes, kaip pasiteisinimai ar smth like that, bet:

1. Kaip, matot mano blogas, toks, blogas, kad net nera jokio dizaino templeito, sukasi ant defaulto. Ir zvilgtelkit kada buvo ideti paskutiniai darbai. Nieko nesako apie to blogo nebeviesinima ir nebenaudojima? Taip, thats my fault, jog neisjungiu jo.
2. Sukures sia tema nelaukiau ir nelaukiu jokiu komentaru, diskusiju ar pan. Tai informacinio pobudzio zinute. Noreciau, kad gerb. moderatorius atkreiptu demesi i tai ir istrynes visas zinutes uzrakintu tema, palikdamas tik pirmaja zinute.
3. Nesusireiksminkit ir nerasykit, vien tam, kad rasyti. Jeigu neturite ka pasakyt, o matau, kad tikrai neturite, geriau patylekite. O jeigu visgi turite, yra mano kontaktai: pasnekesim emailu, telefonu, gal net gyvai kada alaus ar vyno islenksim Smile

P.S. Aciu uz reklama Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 7 16 21:45      

prieš perkant prekę manau yr normalu ją bentkiek apčiūpinėt, bo kolkas toks ispūdis kad pinigai dabar o kėdės bala žino kada

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 16 22:17      

Vilmantas Žilinskas rašo:
Jeigu neturite ka pasakyt, o matau, kad tikrai neturite, geriau patylekite. O jeigu visgi turite, yra mano kontaktai: pasnekesim emailu, telefonu, gal net gyvai kada alaus ar vyno islenksim Smile

P.S. Aciu uz reklama Very Happy


Tai stengiames pareklamuoti. Gal tu pieno atsigerk kokius 3 litrus su "patylekite" Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 17 0:00      

jei nori surinkti gerą portfolio ir neturi vardo -- pats turi prašyti modelių ir nors kokių pažįstamų ,draugų ,nors mergaičių iš kaboko kokio - kad tau padėtų verslą pradėti -- o tai vienu metu tikiesi ir žuvelę suvalgyti ir dar kai kur prisėsti .
Tiesiog draugiškai tau patariame .


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 17 0:04      

arkanoidas rašo:
jei nori surinkti gerą portfolio ir neturi vardo -- pats turi prašyti modelių ir nors kokių pažįstamų ,draugų ,nors mergaičių iš kaboko kokio - kad tau padėtų verslą pradėti -- o tai vienu metu tikiesi ir žuvelę suvalgyti ir dar kai kur prisėsti .
Tiesiog draugiškai tau patariame .

Galetum savo kaimynkom pasiulyti ,gal susidometu :)Juk biblijos sakoma padek artimam ir tau bus atlyginta Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 17 3:27      

arkanoidas rašo:
o tai vienu metu tikiesi ir žuvelę suvalgyti ir dar kai kur prisėsti .


isdykelis Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 7 17 6:58      

Vilmantas Žilinskas rašo:
Malonu, kad sulaukiau tiek demesio Very Happy Bijau, kad nuskambes, kaip pasiteisinimai ar smth like that, bet:

1. Kaip, matot mano blogas, toks, blogas, kad net nera jokio dizaino templeito, sukasi ant defaulto. Ir zvilgtelkit kada buvo ideti paskutiniai darbai. Nieko nesako apie to blogo nebeviesinima ir nebenaudojima? Taip, thats my fault, jog neisjungiu jo.
2. Sukures sia tema nelaukiau ir nelaukiu jokiu komentaru, diskusiju ar pan. Tai informacinio pobudzio zinute. Noreciau, kad gerb. moderatorius atkreiptu demesi i tai ir istrynes visas zinutes uzrakintu tema, palikdamas tik pirmaja zinute.
3. Nesusireiksminkit ir nerasykit, vien tam, kad rasyti. Jeigu neturite ka pasakyt, o matau, kad tikrai neturite, geriau patylekite. O jeigu visgi turite, yra mano kontaktai: pasnekesim emailu, telefonu, gal net gyvai kada alaus ar vyno islenksim Smile

P.S. Aciu uz reklama Very Happy



wialnias... Very Happy Very Happy Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą