Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Asmenines fotosesijos uz savikaina.

      Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 15 20:52      

tada kaskaip nesirisa ,na gerai vienas pozuoja kitas fotkina trecias laiko uzrasa onai lt o ka ketvirtas veikia kam jis na nebent su balioneliu laksto ir nukreipia praeiviu demesi ,dainuodamas smagia ta vinio dainele as zydras ...... pam pam pam

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas katinas_menesienoj    2009 7 15 20:54      

visaziste - ala suolo kaimyne kiba Smile
arba "photoshopo meistre" is kart ziuri ka reikes uztushuot, o ka palikti Very Happy
one elte galima registruotis vien tam kad pamatytum kaip naudojamos youtube photoshopo pamokos Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 15 20:57      

na teko kaskokiam jau rusu puslapyje matyti rinkinuku is ones elte Smile chebra ten zvengia Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 15 21:01      

Vilmantas Žilinskas rašo:
Kuo daugiau zmoniu, tuo pigiau viskas kainuos. Pagrindinis tikslas - atsinaujinti portfolio, todel kaina bus tokia, kad pasidengtu studijos nuomos, sausainiu ir arbatos islaidos Smile


kaip sena boba butu rasius kokia


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mushroom 4 free    2009 7 15 21:14      

Adomas Svirskas rašo:
Vilmantas Žilinskas rašo:
Kuo daugiau zmoniu, tuo pigiau viskas kainuos. Pagrindinis tikslas - atsinaujinti portfolio, todel kaina bus tokia, kad pasidengtu studijos nuomos, sausainiu ir arbatos islaidos Smile


kaip sena boba butu rasius kokia

Ka gali zinoti gal ji ir rase Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Žilinskas    2009 7 16 8:53      

Du puslapiai ir ne vienos rimtos zinutes i tema. Cia toks va yra fotokudos "lygis". Nesiliaujat stebint...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 7 16 8:59      

Vilmantai Žilinskai, pone. (čia kad rimtai fotokūdra atrodytų)

Permetus akimis Tavo fotografijas, atrodo neįtikėtinai drąsu iš Tavo pusės prašyti pinigų (kad ir savikainos) už fotosesiją, kai man, kaip eiliniam žiūrovui atrodo, kad Tu turėtum mokėti modeliams už tai, kad ant jų galėtum treniruotis ir mokytis fotografuoti.

Nenoriu Tavęs įžeisti, jokiu būdu, bet manau, kad daugelis rašiusių norėjo pasakyti, kad toli gražu per gerai galvoji apie savo dabartinius sugebėjimus, kad galėtum imti iš modelių pinigus. Tai jokiu būdu nereiškia, kad ateityje, jei labai labai stengsies, nepasieksi aukšto lygio..Smile

Sėkmės kūryboje ir mažiau purkštauk Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lietus Lietuvoje    2009 7 16 9:29      

Manau čia norima parodyti savo fototechnika, o ne fotografavimo sugebejimus. Tokių visur pilna. Man gėda būtų imti pinigus už tokio lygio nuotraukas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vilmantas Žilinskas    2009 7 16 18:32      

Petruska, tamstos ironija/sarkazmas visiskai nevietoj. Manai, esi mates pakankamai mano darbu, kad galetum kazka teigti/vertinti? Turbut zinai patarle, kurioje patariama nemokyt tevo <mama pamylet>? ...

Nesakyk man, kas esu, ir as nesakysiu kur tau eiti Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2009 7 16 18:39      

Vilmantai, kas dėl Ptruškos, tai šita... atsargiai... nelipk - nutrenks Smile Jei ne JI, tai JOS gerbėjai Smile
A kur galima pamatyt dabartinį portfelį, ar čia dar tik ruošies kaipo tokį pasidaryt?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas aidas a .    2009 7 16 18:43      

Malvydas rašo:
Vilmantai, kas dėl Ptruškos, tai šita... atsargiai... nelipk - nutrenks Smile Jei ne JI, tai JOS gerbėjai Smile
A kur galima pamatyt dabartinį portfelį, ar čia dar tik ruošies kaipo tokį pasidaryt?

Siuo metu ir daromas. Is pelkes atgal kudron.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 16 19:05      

Malvydas rašo:
Vilmantai, kas dėl Ptruškos, tai šita... atsargiai... nelipk - nutrenks Smile Jei ne JI, tai JOS gerbėjai Smile
A kur galima pamatyt dabartinį portfelį, ar čia dar tik ruošies kaipo tokį pasidaryt?


Malvydai, tu irgi atsargiau, kolegos portfelis is geros odos - http://vzilinskas.blogas.lt/ - jis tikrai gali ir turi prasyti mokescio uz savo sesijas.

O del Petrushkos tu teisus - JI parodys kolegai koki nors spooky klipa is savo youtube bukmarku ir kolega paskui bijos tamsos koki menesi Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 7 16 19:07      

Vilmantas Žilinskas rašo:
Petruska, tamstos ironija/sarkazmas visiskai nevietoj. Manai, esi mates pakankamai mano darbu, kad galetum kazka teigti/vertinti? Turbut zinai patarle, kurioje patariama nemokyt tevo <mama pamylet>? ...

Nesakyk man, kas esu, ir as nesakysiu kur tau eiti Wink


Petruska, isties - ne vietoje cia Tu. Nepamirsk, kad kalbi su vienu is tu, kurie isrado futbola, seksa ir interneta Wink Nebutinai sia tvarka.

Juk kai Tau buvo 20 metu irgi panasiai galvojai Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 7 16 19:16      

Vilmantai, viskas ok, aš kalta. Paprašiau kai ko galinčio, kad surastų pilną Tavo portfeliuką. Gera pamoka man, daugiau niekada be spec. tarnybų nedalinsiu tokių patarimų, kaip "mokykis fotografuoti" Smile
Neik, Vilmantai, mokytis, nes ir taip viską moki.
anyway, sėkmės linkėjau ir linkėjimo neatsiimu.

einu klipo ieškot. metus neužmigsi Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 7 16 19:18      

Prisiminkite animacinį filmuką "Kapitono Vrungelio nuotykiai" -- ten buvo viena gera frazė -- "kak vy sudno nazoviote --tak ono i poplyviot .
Pasižiūrėkite dabar -- kaip vadinasi jo portfelynas , galvojantis žmogus , nors šiek tiek išmanantis psichologiją , tikrai nepavadintų taip savo puslapio , nes iškarto eina emocinis atmetimas .


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą