Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Kas tas Svirskas?

      Puslapiai:   1   2   3   4   5

Pranešimas arkanoidas    2010 1 14 22:08      

Herkau , po klonų atakos tai buvo mano paskutinis pasisakymas apie šį bailį .
Ir nepodstrekalink Very Happy ,geriau jau Tailandan .


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Deimantas    2010 1 15 11:59      

Visokių klounų, chamų esu matęs forumuose, bet tokio subtilaus menkystos, tiesiog super chamo kaip Svirskas niekur neteko matyti. Dėl jo aš ir išėjau iš fotokudros bendruomenės, nes Svirsko įžeidinėjimai, žeminimai, pasityčiojimai nukreipti į asmenį, o ne į analizuojamą temą - užkniso juodai (aš juk esu laisvas pairinkti kitą forumą). Tai žmogus, kuris absoliučiai nesuvokia elementarios bendravimo etikos, spidintis puikybe prieš kitus, besispjaudantis pažeminimais, etiketėmis, galintis tyčiotis iš žmogaus viešai, net pasinaudodamas prieš tai buvusiu kito žmogaus pasitikėjimu gali panaudoti jo atvirumą viešai žeminant ir atskleidžiant tet a tet buvusias paslaptis(atvejis su Arkanoidu). Tai patys žemiausi chamizmo, neišsiauklėjimo, nekultūros bruožai. Bet jeigu žmogų valdo žemiausi instinktai, jeigu žmogelis yra aklas ir savy jų nemato, jeigu jam atrodo, kad visi yra lochai, buki, durni, įsivaizduokit koks vargas gyventi tokiam žmogui - pastovioj konfrontacijoj, baimėj, įtampoj (paskaitinėjęs temą su Arkanoidu supratau, kad tikrai gaus stipriai į snukį Svirskas, jeigu jų keliai persikirs - nuo kiekvieno vyro gautų už tokius žemus, niekuo nepateisinamus šakališkus puldinėjimus, kirtinėjimus į vietas žemiau juostos). Iš kitos pusės - ir gaila tokių žmonių - jeigu žmogelis yra skriaustas vaikystėje, gal net įvairiai išnaudotas, niekintas, žemintas, augęs tokioje aplinkoje, dabar pats sąmoningai ir nesąmoningai tą patį daro, taip bandydamas pakelti žemą savo savivertę bei bandydamas taip dengti ir visokius kitokius (net ir lytinius ) sutrikimus. Yra baisos nuoskaudos, pyktis ant žmonių, pasaulio, kitaip manačių, mąstančių, tai žmogelis ir bando tą savo nuoskaudą ir pyktį nukreipti į kitų žeminimą. Yra dar vienas paradoksas, dėsningumas, parodantis kuo serga šie žmonės - tokie žmonės patys serga tuo, kokias diagnozes nustatinėja kitiems. Kuo vadina kitus žmones - tokie patys yra. Pvz., tarp Delfio "komentatorių" pilna tokių žmonių su "labai stipriai išreikštomis" klinikomis, kaip paskytų mano kolega psischiatras.
Šiaip, daugiau nenoriu nei girdėti nei matyti tokių svirskų, bėgu nuo tokių per kilometrą ir jums visiems siūlau tokius svirskus aplenkti, nes svirkizmo pilna ne tik šioje erdvėje, bet ir visoje mūsų visuomenėje. Suprantu, kad įsiveldami į durnas diskusijas su svirskais - patys svirskėjame.
NEPASIDARYKIME SVIRSKAIS!!!
TOLYN NUO SVIRKIZMO!!!


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 1 15 12:31      

Kadangi adminas užrakino temą apie fotoaparatą , o svirskas viešai išvadino mane sukčiumi ir t.t. , tai norėčiau sulaukti viešo svirsko atsiprašymo , kadangi , kaip ir siūliau nuo pat pirmo tos temos puslapio -- objektyvą nunešė į taisyklą ,už tai iš mano pusės yra kompensuota , netrukus ir pats waska apie tai irgi turėtų pranešti , kad su "stiklu" kažkas negerai -- supratau kai pardavėjas "išgaravo" . Tai kad atidžiau žiūrėkite kai ką nors perkate .

» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 1 15 13:47      

Viskas sutvarkyta su pirkėju , jeigu perskaityti ir suvokti teksto pats nesugebi , paprašyk , gal kas nors tau išaiškins , kad toje temoje du kartus žmonėms rašiau apie fototaisyklą --vieną kartą -- po to kai įdėjo tas nuotraukas pirmajame puslapyje ir kažkatrame kitame .
Tai jeigu nenori atsiprašinėti už savo ilgą liežuvį -- tada iki pasimatymo realybėje , kadangi už įžeidimus dažniausiai taip sau nepraslysta .
blogai kad ar Adminas ar pats svirsliukas ištrina įžeidimus --"valosi" pėdsakus -- bus ir triochala , ir suksčius ,ir aferistas , ir visi kiti įžeidimai .

O visų kitų kūdriečių norėčiau atsiprašyti kad buvau susvirskėjęs -- kadangi ne taip jau seniai esu kūdroje -- galvojau , jog jis normalus žmogus su geru humoro jausmu , o po incidento su PNV. vyrais per puslapio gimtadienį įsitikinau --kad jis visiškas daugiaveidis skuduras ir bailys -- kaip pats minėjo --triochala . Ačiū už jūsų smagų virtualų ir ne tik bendravimą .
Amen .


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 1 15 14:20      

iki tavo trigrašio atsiradimo jau buvau parašęs apie fototaisyklą ,niekada nei vieno kliento nesu apgavęs . tai kad iki pasimatymo realybėje . matau matematikui negerai su teise yra , pasiskaityk apie bausmes už asmens duomenų paviešinimą be jo leidimo .

10 metų patirtis kaip nesusižeisti ,ačiū už rūpesti . Aš ne plačiai , pasistengsiu kuo siauriau ir specifiškiau .


Paskutinį kartą redagavo arkanoidas , 2010 1 15 14:26 . Redaguota 1 kartą


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Vytas Matkus    2010 1 15 14:24      

arkanoidas rašo:
iki tavo trigrašio atsiradimo jau buvau parašęs apie fototaisyklą ,niekada nei vieno kliento nesu apgavęs . tai kad iki pasimatymo realybėje . matau matematikui negerai su teise yra , pasiskaityk apie bausmes už asmens duomenų paviešinimą be jo leidimo .


Na kada baigsi viešai savo baltinius skalbt ?
Įkyrėjai Juodai visiems turbūt. Net nebemalonu į kūdros forumą užsukt.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Marius    2010 1 15 16:43      

arkanoidas rašo:
temoje du kartus žmonėms rašiau apie fototaisyklą --vieną kartą -- po to kai įdėjo tas nuotraukas pirmajame puslapyje ir kažkatrame kitame .
Amen .

Gera taktika - parduodi nulupdamas kaip už gerą daiktą. Ir iš kart pasiūlai pasiremontuoti. Būdamas labai geras, kilnios sirdies ir dėmesingas net adresą nurodai Very Happy Turbut pirkejas turetu padekoti, kad uz sia informacija pinigu nepaprasei Laughing
_________________
Marius


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas B.B    2010 1 15 16:46      

arkanoidas rašo:
Viskas sutvarkyta su pirkėju , jeigu perskaityti ir suvokti teksto pats nesugebi , paprašyk , gal kas nors tau išaiškins , kad toje temoje du kartus žmonėms rašiau apie fototaisyklą --vieną kartą -- po to kai įdėjo tas nuotraukas pirmajame puslapyje ir kažkatrame kitame .
Tai jeigu nenori atsiprašinėti už savo ilgą liežuvį -- tada iki pasimatymo realybėje , kadangi už įžeidimus dažniausiai taip sau nepraslysta .
blogai kad ar Adminas ar pats svirsliukas ištrina įžeidimus --"valosi" pėdsakus -- bus ir triochala , ir suksčius ,ir aferistas , ir visi kiti įžeidimai .

O visų kitų kūdriečių norėčiau atsiprašyti kad buvau susvirskėjęs -- kadangi ne taip jau seniai esu kūdroje -- galvojau , jog jis normalus žmogus su geru humoro jausmu , o po incidento su PNV. vyrais per puslapio gimtadienį įsitikinau --kad jis visiškas daugiaveidis skuduras ir bailys -- kaip pats minėjo --triochala . Ačiū už jūsų smagų virtualų ir ne tik bendravimą .
Amen .

Antras postas.
Sveikinu Arkanoida uz parodyta vyriskuma ir viesa atsiprasyma sitos, t.y musu bendruomenes. Kas buvo tas prazuvo.
Amen!
P.S
Svirskui manau irgi reiketu Parodyt nors truputeli, vyriskumo, pagarbos, tiek sau, tiek KUDROS bendruomenei.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2010 1 15 17:52      

Marius rašo:
arkanoidas rašo:
temoje du kartus žmonėms rašiau apie fototaisyklą --vieną kartą -- po to kai įdėjo tas nuotraukas pirmajame puslapyje ir kažkatrame kitame .
Amen .

Gera taktika - parduodi nulupdamas kaip už gerą daiktą. Ir iš kart pasiūlai pasiremontuoti. Būdamas labai geras, kilnios sirdies ir dėmesingas net adresą nurodai Very Happy Turbut pirkejas turetu padekoti, kad uz sia informacija pinigu nepaprasei Laughing


nežinau kieno tu klonas, ne tame esmė, -- bet pasidomėk kainomis -- kiek vien tas stiklas kainuoja


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2010 1 15 18:07      

Nereikia paversti forumo asmeninių santykių aiškinimosi vieta, prašom tai daryti asmeniniam susirašinėjime.
Kas čia dabar vyksta jau nėra susiję su pradine problema, ji tapo tik priežastis santykių aiškinimuisi.
Tema uždaryta. Vartotojui Adomui Svirskui nebereiktų kurti naujų antrininkų, nes bus panaikintas prisijungimas.


» Tema uždaryta.   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą