Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Nespalvotas fotografavimas

      Puslapiai:   1   2

Pranešimas Adomas Svirskas    2009 6 30 9:36      

na, aisku kad j/b juosta be konkurencijos, o jei jau skaitmena, tai TIKTAI softu kompe konvertuoti, fotiko softas gi "varo automatu" ir tiek - ka tai gali tenkinti? del 1000 kadru... tai is ju gi pradzioj atrinksi 10 o paskui jau ten developinsi.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas myntonas    2009 6 30 15:25      

Spalvoto vaizdo vertimo į j/b matematika yra tokia paprasta, kad net ir pigiausiai muilinei pagal jėgas. Kitas klausimas, ar pirminis vaizdas tinkamas ir kiek prarandam informacijos apdorodami - čia aš pritariu daugeliui pastabų.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 6 30 15:30      

myntonas rašo:
Spalvoto vaizdo vertimo į j/b matematika yra tokia paprasta, kad net ir pigiausiai muilinei pagal jėgas. Kitas klausimas, ar pirminis vaizdas tinkamas ir kiek prarandam informacijos apdorodami - čia aš pritariu daugeliui pastabų.


Kaip sakoma, ne siloj a xitrostju i j/b verciam Smile Savo akutems ziuredami, kanalus atskirus reguliuodami, tonuodami..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas myntonas    2009 6 30 16:01      

Adomas Svirskas rašo:
myntonas rašo:
Spalvoto vaizdo vertimo į j/b matematika yra tokia paprasta, kad net ir pigiausiai muilinei pagal jėgas. Kitas klausimas, ar pirminis vaizdas tinkamas ir kiek prarandam informacijos apdorodami - čia aš pritariu daugeliui pastabų.


Kaip sakoma, ne siloj a xitrostju i j/b verciam Smile Savo akutems ziuredami, kanalus atskirus reguliuodami, tonuodami..


Na taip: debesėliai, žolynėliai, akelės, skruosteliai ... Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 6 30 16:10      

myntonas rašo:

Na taip: debesėliai, žolynėliai, akelės, skruosteliai ... Smile


Genau. Smile

Siunciuosi Fabijono parekomenduota http://ahabloging.com/2009/06/kelby-training-color-to-black-and-white-artistry.html


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2009 6 30 16:45      

Dangus rašo:
Hideo konkretizavau as kada mano manymu butu geriau naudoti BW. jei yra poreikis is 1000 ar 10000000 kadru isrinkt 10 sutinku. bet jei visus reikia bw daryt. nieko nesakau del RAW pranasumu bet pasikartosiu kad labiau preferinu jpg. amen.


mda, perskaiciau visa ta savo vakarykste paklode - atrodo lyg ant Dangaus varyciau Sad nepyk Dangau, cia ne tau asmeniskai juk, daugiau siaip random minciu srautas diskusijai ir fleimui uzkurt Smile

O del DAUG nuotrauku - tai nesvarbu, reikia daug ar mazai, vistiek visas reikes paruost ir sutvarkyt, bent minimaliai. Va ir b/w konversija tuo paciu padaryt galima.. kitas klausimas jei klientas tikisi ir daug fotkiu, ir pigiai (== su mazai darbo) - na cia jau mandagiai paaiskint reik, kad taip nebuna Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą