Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Fotosprintas Klaipėda 2007

      Puslapiai:   1   2   3   4  

Pranešimas Kriste P.    2007 9 05 17:05      

gali ir daugiau but fotografu:)tada visa banda paskui Mariju:)ot geras but:)ale dar idomesne tema butu :" paparaciu gaudanciu Mariju fotomedziokle", tada visiems darbo bus ir kas Mariju papracins ir kas papracius fotkys:) manyciau prisijuoktume is rezultatu:)tik reik greitbacius pasiruost:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Remigijus Žilinskas    2007 9 05 22:21      

o juostos bus grazinamos ?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 9 06 6:50      

marijus rašo:
marijus rašo:
second_chance rašo:
Darius rašo:
Jei turit orginalių idėjų, galit siūlyti temas sprintui.

nufotografuoti fotografuojanti Mariju Smile

tychia nefotkinchiau Razz arba tulike save veidrodije su nikonu nupleshkinchiau ir pirmas tris vietas gauchiau Razz

vis dar pikta man ant taves Donatai,uzh parduota nikona .kazhkaip ot nepraeina.alum nebent tai nuplaut galetum Smile nu bet chia ne i tema .zhinau.
o i maratona v padlu butu neatvykti ,jei atstumas nesiekia kokiu 500km


Marijau taip ilgai pykti laikai? ex.... kartais as jo pasiilgstu. tikrai neneigiu kad su juo buvo be galo gera ir malonu. tik autofokusavimas labai sudetingas buvo Smile)).



del maratono tai dar neaisku kaip bus. gal kas is Kauno arba Vilniaus vaziuoja? 7dienio ankstyva ryta Smile.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 9 06 7:50      

grafaite rašo:
gali ir daugiau but fotografu:)tada visa banda paskui Mariju:)ot geras but:)ale dar idomesne tema butu :" paparaciu gaudanciu Mariju fotomedziokle", tada visiems darbo bus ir kas Mariju papracins ir kas papracius fotkys:) manyciau prisijuoktume is rezultatu:)tik reik greitbacius pasiruost:)
bishki spangsti Razz

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Darius Jogminas    2007 9 06 9:32      

Crazy_Remis rašo:
o juostos bus grazinamos ?


Juostos bus grazintos.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Girmantas Bučas    2007 9 06 9:40      

nu ka, turbut dalyvausiu ir as, jau uzsiregistravau, tikiuosi as ne vienintelis busiu is Vilniaus;)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2007 9 06 12:21      

Girmantas rašo:
nu ka, turbut dalyvausiu ir as, jau uzsiregistravau, tikiuosi as ne vienintelis busiu is Vilniaus;)


Girmantai kada vaziuoji??? gal mane is kauno paimtum? o kaip registruotis reik?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas geriuArbata    2007 9 06 12:23      

turiu nuotraukas is praeito fotomaratono, zinau kad kazkas norejo jas turet bet kadangi reikejo jas skenuot ir det i interneta tai "pasiskolinau" neribotam laikui.. taip jau gavos Smile Jei siais metais bus kazkas is praeitu metu laimejusiu - galeciau atsinesti ir atiduoti Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 9 11 17:00      

Baisu man su savo smena ten trenktis : )))))) šiektiek sulužusi (visa lipnia juostelia apvyniota) : ))) ne baisu, o gėda : )) ne, ne juokas. Tik reiktų skubėt iki tos datos gaut normaliai funkcionuojančią smeną :/

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kriste P.    2007 9 12 11:54      

Keny man dar labiau bus gera, bo isviso muiline zaisline pasiimsiu, nes kitokio juostinio neturu:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 9 12 15:44      

: ) pasiklausinėk tarp pažystamų : ) kaikas kaiką seno ir įdomaus tikrai tūrės!!! O aš jau susiieškojau smeną nuliovą. Na aišku jej tik važiuosi, gaila jos savininkas dėl kažkokių priežaščių neparduoda : )

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kriste P.    2007 9 12 16:05      

Kenny saunu, ti susimatysim memely:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2007 9 12 18:07      

: ) mažiau nei 50 procentų :/ iš mano pusės tai bėgte ten bėgu, bet tėvai stabdo

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Linas Šinkūnas    2007 9 13 10:41      

Kenny rašo:
: ) mažiau nei 50 procentų :/ iš mano pusės tai bėgte ten bėgu, bet tėvai stabdo


O gal nebėgi, važuoji ? Tada galėtum prigriebt mane iš pnvz ? Smile Tu tik tėvam paaiškink viską: kad pats chemikalu nepilstysi, negersi..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kriste P.    2007 9 13 11:07      

ot tie tevai...tigi ne mazas vaikas....:)greit vaziuoji:)

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą