Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

didintuvas KROKUS

     

Pranešimas lewas    2007 9 05 9:46      

Gal kas nori spausdinti fotografijas rankiniu būdu?Parduodu didintuva KROKUS su spalvu maišymo galvute MEOPTA.Kainuotu apie pora šimtu Lt Rolling Eyes

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 9 06 12:56      

bishkiu nepigiai,nors gal anas apynaujis,kas laaaaaaaaaaaaaaaaabai netiketina man Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marius Mills    2007 9 07 11:45      

oi kaip aš norėčiau tokį turėti.... Tik gaila, kad visai nėra kur pastatyti Sad

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ram Tau    2007 9 08 21:50      

Apynaujis ar tvarkingai uzlaikytas didintuvui tas pats. Beto sis didintuvas yra profesionalus taigi ir i rankas tvarkingas pakliudavo Razz. Anuo metu tokio reikejo per "blata" ieskoti ir kainavo jis 100 rubliu, kai kiti po 30 eidavo Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2007 9 10 7:41      

Ramuniuk,patikek, zhinau kas yra krokusas ..

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2007 9 10 8:26      

Ramuniuks rašo:
Apynaujis ar tvarkingai uzlaikytas didintuvui tas pats. Beto sis didintuvas yra profesionalus taigi ir i rankas tvarkingas pakliudavo Razz. Anuo metu tokio reikejo per "blata" ieskoti ir kainavo jis 100 rubliu, kai kiti po 30 eidavo Smile


Don'as su spalvota galvute 300 rubliu kainavo, taip kad Krokus tikrai nebuvo kazkas tokio. Pas mane rusyje abu guli - jeigu yra entuziastu, galiu perleisti nemokamai (bet be pristatymo Smile. Abu reikalauja nedideliu patvarkymu, bet pasizaidimui pilnai pakanka. Pats naudoju cekiska Meopta, kuri,nors nera aukstai reitinguojama ir yra toli nuo "Durst'u", bet palyginti su pirmais dviem yra tikras malonumas.


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą