Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

...Apie nostalgijas ir tolerancijas...

      Puslapiai:   1   2   3  

Pranešimas knyvfc    2009 5 07 10:43      

arkanoidai, kur aš pasakiau, kad Pauliaus nuomonė blogesnė už senbuvių? kur sakiau, kad ji apskritai bloga? juk aiškiai parašyta - man patinka. pasitvarkykite suvokimo funkciją prieš ką nors vadindamas 3.14zdaliziais Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 5 07 22:31      

Searchin' My Soul rašo:
arkanoidai, kur aš pasakiau, kad Pauliaus nuomonė blogesnė už senbuvių? kur sakiau, kad ji apskritai bloga? juk aiškiai parašyta - man patinka. pasitvarkykite suvokimo funkciją prieš ką nors vadindamas 3.14zdaliziais Smile


su visa pagarba , jeigu nesate 3.14............. , tai kaip sia jusu istraukele traktuoti ? ---------------Kartais geriau nekišti savo trigrašio, ypač kur diskutuoja senbuviai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2009 5 07 22:51      

kiekvienas traktuoja pagal save Smile kai pats kur nesikišite, žinosiu, kad jūs 3.14... Smile žinote, kas yra neutrali būsena? Nesu linkusi aiškintis, bet kaip jums - bus išimtis.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 5 08 3:10      

tipo protingiausia ---svarbiausia kad ne man tai butu --o toliau jau viskas dzyn , zinau tokius .

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2009 5 08 6:17      

Smile gal galėčiau jums pasiūlyti darbo? matau nelabai turite kuo užsiimti. tokiu tamstos požiūriu, visa kūdra yra 3.14..., nes juk visi praktiškai tyli, tik keletas naujų personų reiškiasi viešai

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas P.S.    2009 5 08 21:05      

visi inirtingiausi komentatoriai i forumus sulinde- nuotraukos visai nebekomentuojamos ir nebevertinamos (thinking)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas arkanoidas    2009 5 09 3:07      

Searchin' My Soul rašo:
Smile gal galėčiau jums pasiūlyti darbo? matau nelabai turite kuo užsiimti. tokiu tamstos požiūriu, visa kūdra yra 3.14..., nes juk visi praktiškai tyli, tik keletas naujų personų reiškiasi viešai


del 3.14 -- o nesijaucia saldaus liezuvelio tendencijos -- galiu parodyti paciai - labai greitai -- atsistuokite namie pries veidrodi .
Del darbo --abejoju ar turesite tiek lygtinu vienetu --kad sudominti mane .


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 5 09 22:56      

arkanoidas ir tas/ta, kur kažko sieloj ieško - apie ką jūs čia?

yra Kūdroj toks stebuklinga mygelis - "Atsijungti" jis vadinasi. tai vat kam nepatinka kažkas - spustelkit ir nejunkit šito puslapio kurį laiką. padeda žinokit Smile po kokio mėnesio šviežiai taip viskas kvepia, lyg ką tik po lietaus Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2009 5 09 23:03      

arkanoidas prikibo dėl išsakytos nuomonės Smile tik tiek.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 5 10 0:26      

anuka rašo:
arkanoidas ir tas/ta, kur kažko sieloj ieško - apie ką jūs čia?

yra Kūdroj toks stebuklinga mygelis - "Atsijungti" jis vadinasi. tai vat kam nepatinka kažkas - spustelkit ir nejunkit šito puslapio kurį laiką. padeda žinokit Smile po kokio mėnesio šviežiai taip viskas kvepia, lyg ką tik po lietaus Smile


na jo, isties, ivairus "searching for teeth in the ass" galetu daugiau kamera padirbet ir parodyt rezultatu, uzuot kad to nedare Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2009 5 10 11:17      

Adomas Svirskas rašo:
anuka rašo:
arkanoidas ir tas/ta, kur kažko sieloj ieško - apie ką jūs čia?

yra Kūdroj toks stebuklinga mygelis - "Atsijungti" jis vadinasi. tai vat kam nepatinka kažkas - spustelkit ir nejunkit šito puslapio kurį laiką. padeda žinokit Smile po kokio mėnesio šviežiai taip viskas kvepia, lyg ką tik po lietaus Smile


na jo, isties, ivairus "searching for teeth in the ass" galetu daugiau kamera padirbet ir parodyt rezultatu, uzuot kad to nedare Smile


suprasiu, kad tai ne apie mane Very Happy bent tame gerumas, kad arogancija rodoma kiek švelnesniu būdu - tobulėjama... Smile laiko nėra kamerai, deja.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 5 10 17:05      

Searchin' My Soul rašo:

suprasiu, kad tai ne apie mane Very Happy bent tame gerumas, kad arogancija rodoma kiek švelnesniu būdu - tobulėjama... Smile laiko nėra kamerai, deja.


Sure sure, 3.14zdelint visada jo yra, cia visi zinom ir mokam Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2009 5 10 19:31      

Smile

Paskutinį kartą redagavo knyvfc, 2009 5 11 6:59 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 5 10 20:29      

aha, IR bendravimo Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas anuka    2009 5 10 22:40      

SMS - tu čia neurolingvistiškai programuojiesi ar kaip? ir kaip žmonėms neatsibosta...

labanakt.


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą