Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Į KOVĄ UŽ KŪDROS MENTALĄ!!!

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... , 17   18   19  

Pranešimas Saulius    2009 3 26 21:04      

Elenėlė rašo:
Jei profesionalios fotografijos tik tos, kurias įdėjo IIII tai ką- dabar visiems kitiems imti ir išeiti ? O gal jiems susikurti atskirą KŪDRA IV ? Rolling Eyes ir tada liaupsinti vienas kito darbus ? Manau nei jiems, nei likusiems nebūtų smagu.


ko jumiem kliuna tie ketvirtokai juk jie nebutinai geriausi fotografai turi but ,ne bent jau taip atrodo is ju darbu esanciu cia( ka tik permeciau sarasa)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 3 26 21:09      

ok, bet kudroj ju balsas turi didziausia "svori" Wink tad mano pozicija is to iseina. Apie ju darbus is pagaliuku nesprendziu Smile o antra, reik juk kazkokio objektyvaus mato kurio nuomone "svaresne" . Ar geriausias darbas tas, kuris labiausiai patiko IIII ar kuris patiko didelei daugumai kitu ? Prisiminus taisykles, tai vartotojas nepakils i aukstesni lygi, jei jo darbo nors vienu penketu neivertins IIII. Taip kad, nieks niekam nekliuna, tik tokios kudros taisykles
_________________
JIEMS REIKIA TAVO PAGALBOS


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 3 26 21:16      

nu ir kas kad ju balsas sunkus ...... sunkus bet labai retas, o del balso itakos pereinant is naujoko i narius tai manau teisinga, gal siuo metu del didelio srauto ir sunkiau pastebet darbus ir autorius vertus pakelimo bet ka padarysi kad kiekybe virsija kokybe ir iskyla atkakliausi ir kantriausi Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 27 7:30      

Elenele, niekas nieko nepamirso, apie ta ir kalbeta gi buvo Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mūza    2009 3 27 11:47      

Shocked oj...
kokį štormą sukėliau pasisakydama, net sarmata Embarassed

ačiū tiems, kas siūlė žiūrėt didžiųjų pasaulinio garso fotografų darbus ir iš jų mokytis, tik deja, juk pažiūrėt viena, o atkartot - kita... o be to, juk kiekvienas turim savo matymą, savą pateikimą... todėl ir dedam į fotokūdrą tai, kas tuo momentu mums pasirodo įdomu ir gražu... žinoma, po kiek laiko, kitom akim savo darbą įvertini (dažniausiai tai jau būna po to, kai tavo darbas nuvertinamas ir pasijunti absoliučiu lūzeriu su abiem kairiom rankom)... bet tikrai, labai malonu būna, kai tie patyrę fotografuotojai, kurie stabtelėjo prie tavojo darbo, ima ir palieka konkretesnę pastabą, tuomet bent žinai kur gilintis, ką tobulint...
tai jokiu būdu nereiškia, kad kūdriečiai privalo komentuot, bet... bet... tai malonu, nors ir aštrios kritikos sulaukus, nes jauti, kad yra žmonių, kuriems negaila pasidalint patirtimi ir pamokint/patart Rolling Eyes

P.S. užsiparinau ... baisu net bandyt kokį darbą pelkėn dėt Confused


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 27 13:14      

mūza, netaikau asmeniškai Tau, ale susidūriau su tokia situacija: palikinėjant konkretesnes pastabas kartais tokių pendelių susilauki - maždaug, ko čia lendi, niekas neprašo, man tavo pastabų nereik, kitų reik, a tavo nereik Very Happy tai va.. kaip sužinot, kuriems reik, kuriems nereik? reik matyt po foto rašyt prierašus - kritikos nepageidauju, tik girti. arba - laukiu kritikos, patarimų, komentarų Smile arba skelbti sąrašus tų, kurių kritikos nepageidauji Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mūza    2009 3 27 13:43      

Petruška rašo:
mūza, netaikau asmeniškai Tau, ale susidūriau su tokia situacija: palikinėjant konkretesnes pastabas kartais tokių pendelių susilauki - maždaug, ko čia lendi, niekas neprašo, man tavo pastabų nereik, kitų reik, a tavo nereik Very Happy tai va.. kaip sužinot, kuriems reik, kuriems nereik? reik matyt po foto rašyt prierašus - kritikos nepageidauju, tik girti. arba - laukiu kritikos, patarimų, komentarų Smile arba skelbti sąrašus tų, kurių kritikos nepageidauji Very Happy


pastabos yr gerai Smile
kur kas blogiau, kai parašo "nepatiko" arba išvis grybais apnuodyja...tadu sėdi visa durna durna ir nesupranti kas ne taip Rolling Eyes

o bjauriausia, kad po tokių tylių kritikų imi abejot ar išvis sugebi fotografuot... nu, įkvėpimą nužudo Rolling Eyes

daba va sėdžiu ir nedrįstu dėt jokios fotkės...tokis nejaukus jausmelis viduriuos Confused Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 27 13:55      

svarbiausia yra neužkelti atsakomybės už savo foto gerumą komentuotojams..Smile
jeigu pati myli savo foto, nu tai ir dzin. nu kažkam ji nepatinka, nu ir tegul nepatinka. kažkas iš jos šaiposi - tegul. gal padarysi išvadas kokias nors, gal ne, o gal ir nereikia nieko daryti.
ta prasme, reik labiau pasitikėti savim ir negalvoti, kad tie, kas komentuoja, 100 proc. nepjauna grybo. nes būna, kad pjauna.
mano atveju labai pasiteisina laiko kriterijus. jeigu aš po pusės metų išsitraukiu kokį seną kadrą ir jis man labai patinka, tai manęs niekas nebesutrikdys, kad ir kaip velnių laužtų Smile
todėl viasda patariu ir kitiems (ne aš viena patariu, daug kas pataria Very Happy) - padarei kadrą - leisk jam pagulėti, o ne iškart kišk kūdronj ar kitur ir paskui pjaustykis venas, nes esi nesuprastas genijus..Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas mūza    2009 3 27 14:21      

Petruška rašo:
svarbiausia yra neužkelti atsakomybės už savo foto gerumą komentuotojams..Smile
jeigu pati myli savo foto, nu tai ir dzin. nu kažkam ji nepatinka, nu ir tegul nepatinka. kažkas iš jos šaiposi - tegul. gal padarysi išvadas kokias nors, gal ne, o gal ir nereikia nieko daryti.
ta prasme, reik labiau pasitikėti savim ir negalvoti, kad tie, kas komentuoja, 100 proc. nepjauna grybo. nes būna, kad pjauna.
mano atveju labai pasiteisina laiko kriterijus. jeigu aš po pusės metų išsitraukiu kokį seną kadrą ir jis man labai patinka, tai manęs niekas nebesutrikdys, kad ir kaip velnių laužtų Smile
todėl viasda patariu ir kitiems (ne aš viena patariu, daug kas pataria Very Happy) - padarei kadrą - leisk jam pagulėti, o ne iškart kišk kūdronj ar kitur ir paskui pjaustykis venas, nes esi nesuprastas genijus..Smile


pas man gyvenime visad veikia pirmo įspūdžio dėsnis Smile VISKAME Wink

einu peržiūrėt pagulėjusių kadrų Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2009 4 01 22:29      

Mūza, pritariu. Man irgi kilo abejonių dėl kadrų dėjimo, pasijaučiau nemokanti fotografuoti, bet pagalvojau - o kokio velnio? Balsuoja iš esmės visi be "pagaliukų", "grandai" net akies neužmeta - tai dar smagiau Smile Bepagaliniai draugai, žinok, visada Tave supras ir įvertins Smile Tad, pirmyn Smile Petruška, tamstos komentarai puikūs, ypač tas vienas užkliuvo - "per tą Prancūziją susi..." kažką ten su p. Adomu Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramūnas Blavaščiūnas    2009 4 01 23:53      

Gamtos Vaikis rašo:
Mūza, pritariu. Man irgi kilo abejonių dėl kadrų dėjimo, pasijaučiau nemokanti fotografuoti, bet pagalvojau - o kokio velnio? Balsuoja iš esmės visi be "pagaliukų", "grandai" net akies neužmeta - tai dar smagiau Smile Bepagaliniai draugai, žinok, visada Tave supras ir įvertins Smile Tad, pirmyn Smile Petruška, tamstos komentarai puikūs, ypač tas vienas užkliuvo - "per tą Prancūziją susi..." kažką ten su p. Adomu Very Happy

Va ir islindo yla is maiso ... stai ko jums reikia "Bepagaliniai draugai, žinok, visada Tave supras ir įvertins", ivertinimo, tegul jis ir nepelnytas Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 4 02 10:26      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
Gamtos Vaikis rašo:
Mūza, pritariu. Man irgi kilo abejonių dėl kadrų dėjimo, pasijaučiau nemokanti fotografuoti, bet pagalvojau - o kokio velnio? Balsuoja iš esmės visi be "pagaliukų", "grandai" net akies neužmeta - tai dar smagiau Smile Bepagaliniai draugai, žinok, visada Tave supras ir įvertins Smile Tad, pirmyn Smile Petruška, tamstos komentarai puikūs, ypač tas vienas užkliuvo - "per tą Prancūziją susi..." kažką ten su p. Adomu Very Happy

Va ir islindo yla is maiso ... stai ko jums reikia "Bepagaliniai draugai, žinok, visada Tave supras ir įvertins", ivertinimo, tegul jis ir nepelnytas Smile


не без этого...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2009 4 02 11:12      

mūza rašo:
pastabos yr gerai Smile
kur kas blogiau, kai parašo "nepatiko" arba išvis grybais apnuodyja...tadu sėdi visa durna durna ir nesupranti kas ne taip Rolling Eyes
o kame blogis parašyti kad nepatiko?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Dangus    2009 4 02 11:33      

pelkeje pabosta rasyti kad nepatiko. Teneisizeidzia pelkiniai bet riba tarp kudros ir pelkes turi buti ir ji egzistuoja. jei kudroje pvz man patinka kas 4-10 foto tai pelkeje is 2-4psl 1. todel manau teisingai pasakyta apie tuos "Bepagalinius draugus".

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas knyvfc    2009 4 02 14:10      

Ramūnai, jei Mūza nori įvertinimų - patariu džiaugtis ir pelke, nes panašu, kad jai norisi įvertinimų Smile Ką rašau - nebūtinai apie save ar tuo labiau apie visus. Man iš esmės vienodai tie visi vertinimai Smile Kai geri, tai geri, kai blogi, tai blogi. Koks gi skirtumas. Mano asmeninis reikalas, kodėl dedu fotografijas, ką galvojų, kai gaunu grybų ar spanguolių. O visi kiti gali kalbėti - juk tautiečiai mėgsta apkalbėti ir pilti kibirus š ant galvų - jau net tikrus š kibirus užverst sugeba Very Happy Lengviausia verkšlenti. O jei tikrai rūpi tik teigiamas įvertinimas - pelkėj pelkininkas pelkininkui visada draugas Very Happy Taip pat kaip ir kūdroj kūdrininkas kūdrininkui. Gyveni ir džiaugies. O šiaip kas duoda teisę teisti kitą, teigti, kas jis deda grybą/uogą dėl to ar ano, kad jis gerai/blogai komentuoja? Ponų tobulybių šou. Tokie forumai gali sugadinti visą kūdros bendrą vaizdinį - kad čia visi vieni kitus myli. "Mylisi" visi tik "lygiuose" Smile Dar kažkurią dieną pagalvojau, kaip senbuviai pyksta dėl naujokų antplūdžio, prastų fotografijų ir t.t. Paskaitykite, kas yra internetinė demokratija Smile Jeigu nepatinka - reiktų uždaro klubo Jums ir tiek. Nebereiktų tokių forumų, dar labiau skaidančių būrį į rūšis ir porūšius. Išsisėmiau. Viso gero Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... , 17   18   19  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą