Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Į KOVĄ UŽ KŪDROS MENTALĄ!!!

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 5   6   7 ... 17   18   19  

Pranešimas Romas Kanapeckas    2009 3 20 21:52      

Ui, pasikartojau

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas incognito forces    2009 3 20 22:27      

Romas Kanapeckas rašo:

Trūksta reziume - kas gi keičiasi? - nėra rezultato - 3,14stitucijos, mafijos narių kodekso ar pan. 5 forumo lapus pasidaužėme per krūtinę/papus ir?

Nuotraukos vertinimas - atsakomybė ir visiškai sutinku su Petruška, kad "man atrodo, objektyviau įvertinti galima tai, kas gerai, o ne tai kas blogai. kritikuoti yra kur kas sunkiau, negu girti, nes giriant paprastai leidžiama sau neįsigilinti ir manoma, kad pagiriant tas paviršutiniškas požiūris yra pateisinamas".

Mes vertiname nuotraukas ir mano kriterijus yra emocija/asociacija - tai, ką ši nuotrauka pažadino/priminė. Aš perskaičiau keletą fotoaparatų instrukcijų, bet nesu įsitikinęs, kad to pakanka komentuoti klaidas (o gal atradimus) kolegos fotografijoje. Tai atsakomybė, o aš nesu kompetetingas ir galintis drąsiai sakyti - čia "šūdas", "keliu į kūdrą ir 3,5" - tai irgi atsakomybes perkėlimas arba pasidalinimas.

Mano komentaras - tai, kas šovė į galvą pamačius nuotrauką bei surišus su pavadinimu, aprašymu. Vertinimas - bandymas suvokti patį žmogų ir jo ideją - priimtina tai ar ne.

Būti sažiningu ir deklaruoti komentaruose bei vertinimuose, kad tai "man nepatinka", "nesąmonė" ir t.t. galima, bet ar atsakymas į klausimą kodėl ? -"aš taip jaučiu", "pasižiurėk į Top nuotraukas" yra pakankamas? - nekalbu apie elementarias daromas klaidas - tiesiog tvarkinga nuotrauka apie nieką. O daugiau kaip ir neduota.

Gal "Kūdros" reguliari peržiūra per 1,5 metų (~5000 nuotraukų peržiurėta) jau suformavo vertinimo kriterijus? Gal... Gal tik "Kūdrai"...


Nuoširdu ir neįžvelgiu čia jokios "trydos". Labai tinkama tolesnei diskusijai medžiaga. Galima ir pratęsti... Tik apsieikime be asmeniškumų bent šitoj šnekoj.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas incognito forces    2009 3 20 22:39      

Pirma, kad nenuklystume kur į Bermudų trikampį siūlau stengtis prieš pasisakant susimąstyti ar tai, ką ruošies pasakyti jau seniai girdėta, žinoma ir neįneš daugiau aiškumo visame šitame piestu iki gerklės pasistojusiame neaiškume... kuris tvyro "vertinimuose".

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas incognito forces    2009 3 20 22:54      

Kai "vertinimuose" toleruojami tokie pasikartojimai kaip: "+ ženklas, faina, liuks, patiko", tai fotografijos autoriui reikš ne ką daugiau kaip aš čia apsilankiau (draugiškumo išraiška), jokiam bent kiek išsamesniam komentarui neprilygs tokie ale "paukštukai" - tas pats kas padėt ✓ (atsižymėti). Tokius nusikartojimus ir toliau toleruojant "Kūdra" teliks pasisvečiavimo vieni pas kitus, vizitacijos ne daugiau pus...š....lapiu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2009 3 20 23:09      

Asmeniskumai,tikiuosi, bus atleisti, jei jau judame prie pozityvios kritikos.
"+ ženklas, faina, liuks, patiko" - taip tai atsizymejimas ir mano atveju ( beje,gana daznas), kai neturiu ka parasyti, bet darbas patiko. Manau, kad kazkam malonu jog tu pastebejai ivertinai - naudos abiems 0 - vienam tuscias pasitenkinimas, kitam patogus tingejimas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas incognito forces    2009 3 20 23:11      

Dar vienas pastebėjimas: ne daug kas vizituoja Smile pelkę ar bent jau toliau nei pirmuose dviejuose, trijuose tos dienos naujų fotografijų puslapiuose neapsilankoma. Vienu iš tokio tingumo, kas be ko būdingo žmonėms bent dalinio pašalinimo sprendimu galėtų būti tiesiog pakeisti su laiku matomų viename puslapyje nuotraukų skaičiaus formatą, kad vietoj 16 būtų rodomos bent jau 25 nuotraukos.

Paskutinį kartą redagavo incognito forces, 2009 3 20 23:14 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 3 20 23:12      

Romas Kanapeckas rašo:
Asmeniskumai,tikiuosi, bus atleisti, jei jau judame prie pozityvios kritikos.
"+ ženklas, faina, liuks, patiko" - taip tai atsizymejimas ir mano atveju ( beje,gana daznas), kai neturiu ka parasyti, bet darbas patiko. Manau, kad kazkam malonu jog tu pastebejai ivertinai - naudos abiems 0 - vienam tuscias pasitenkinimas, kitam patogus tingejimas


tavo žodžiai man baisė tink, ypač patogus tingėjimas (-:


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 20 23:29      

skarbonke ♂ rašo:
Romas Kanapeckas rašo:
Asmeniskumai,tikiuosi, bus atleisti, jei jau judame prie pozityvios kritikos.
"+ ženklas, faina, liuks, patiko" - taip tai atsizymejimas ir mano atveju ( beje,gana daznas), kai neturiu ka parasyti, bet darbas patiko. Manau, kad kazkam malonu jog tu pastebejai ivertinai - naudos abiems 0 - vienam tuscias pasitenkinimas, kitam patogus tingejimas


tavo žodžiai man baisė tink, ypač patogus tingėjimas (-:


yep Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2009 3 20 23:30      

Plius laiko stoka. Tu prisoki, bandai kazka galvoti, rasyti - prasau skambuti su problemomis, kilimeli su vazelinu, vaika su dantimis, ba alkanas; vaiko dantis suleistus i ausi, ba jam nuobodu ziureti i monika su paveiksleliais, kai ten kartais ir zaidimus rodo... Plius patogus tingejimas

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas incognito forces    2009 3 20 23:35      

Pagausėjus narių skaičiui ir jei jau tapę priimtina čia toleruoti sveikinimo ritualus argi negeriau sukurti tam atskirą "temą" ? Kad tokios jau reikia pabandykite įsivaizduoti situaciją, kad tą pačią dieną sutaps poros žmonių šventės ir ar nebus žmogiška vienam(-i) kuriam(-i) pasijusti nusivylus savo progos sulaukus matyti, kad kažkas čia geriau už jį švenčia ar mažiau jį kas prisimena JO(-s) dieną. Nes kuo toliau tai bus toleruojama, tai pirmi "Kūdros" puslapiai primins čia švenčiančio viso bendrabučio sesijos pabaigimo proga pravirus langus. Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Romas Kanapeckas    2009 3 20 23:44      

Pagal turima vartotoju kieki per diena (statistiskai) apie 30. Puiki sasaja su "dembelskais albumais" ar mokykliniais "prisiminimu/o sasiuviniais".Cituoju:
Gyvenimas ne vyno taure
Ir sukes laimes neatnes,
O mes daznai nezinom sito,
Ir dauzom laime i sukes...
Smile))


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 20 23:55      

Romas Kanapeckas rašo:
Plius laiko stoka. Tu prisoki, bandai kazka galvoti, rasyti - prasau skambuti su problemomis, kilimeli su vazelinu, vaika su dantimis, ba alkanas; vaiko dantis suleistus i ausi, ba jam nuobodu ziureti i monika su paveiksleliais, kai ten kartais ir zaidimus rodo... Plius patogus tingejimas


Apie ta pati norejau parasyti, kad norint prasmingai pagrist nuomone, reikia laiko, norisi galu gale enjoyinti tai, ar butu kritika ar teigiamos izvalgos.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 20 23:56      

incognito forces rašo:
Pagausėjus narių skaičiui ir jei jau tapę priimtina čia toleruoti sveikinimo ritualus argi negeriau sukurti tam atskirą "temą" ? Kad tokios jau reikia pabandykite įsivaizduoti situaciją, kad tą pačią dieną sutaps poros žmonių šventės ir ar nebus žmogiška vienam(-i) kuriam(-i) pasijusti nusivylus savo progos sulaukus matyti, kad kažkas čia geriau už jį švenčia ar mažiau jį kas prisimena JO(-s) dieną. Nes kuo toliau tai bus toleruojama, tai pirmi "Kūdros" puslapiai primins čia švenčiančio viso bendrabučio sesijos pabaigimo proga pravirus langus. Smile


Labai sutinku.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Luce    2009 3 20 23:57      

incognito forces rašo:
Kai "vertinimuose" toleruojami tokie pasikartojimai kaip: "+ ženklas, faina, liuks, patiko", tai fotografijos autoriui reikš ne ką daugiau kaip aš čia apsilankiau (draugiškumo išraiška), jokiam bent kiek išsamesniam komentarui neprilygs tokie ale "paukštukai" - tas pats kas padėt ✓ (atsižymėti). Tokius nusikartojimus ir toliau toleruojant "Kūdra" teliks pasisvečiavimo vieni pas kitus, vizitacijos ne daugiau pus...š....lapiu.
na pliusiukų nededu, bet "faina, liuks patiko" būtent tokie dauguma mano komentarų. Ne dėl atsižymėjimo.
Jei nepasižymiu iškalbumu, tai bent trumpai brūkšteliu, kad viena ar kita nuotrauka neliko nepastebėta. Ir nieko blogo tuose trumpuose komentaruose nematau.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 20 23:57      

Visiems gero savaitgalio, buvo smagu siandien apsikeisti nuomonemis Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 5   6   7 ... 17   18   19  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą