Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Paplepėkim
 

Į KOVĄ UŽ KŪDROS MENTALĄ!!!

      Puslapiai:   1, 2, 3 ... 10   11   12 ... 17   18   19  

Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 23 20:21      

mūza rašo:
nors keletu žodžių vis gi nurodyt trūkumus, jei jau koks nors darbas atkreipia dėmesį...

P.S.
ir, su visa pagarba, Adomai Svirskai, tamsta mane subiesinot su tokiu arogantišku "į kūdrą, nevertinu"...

atsiprašant, tokis komentaras didelio š..o vertas tebuvo, nes, kur kas vertingesnis būtų "kadruotė negera, ryškumo nėr ar pan."... tokia kritika bent parodo klaidas ir verčia labiau stengtis...


Priimta Smile

Pakomentuociau taip: "zirfvbeipv qefnaeùzgb aedbnaeogfb a_'(y_"fzzbfer" - Muza, nurodyki, please cia Lietuviu kalbos rasybos klaidas Smile

Gal man jusu darbas atrode "be rysio", bet nenorejau vertinti, nes nenorejau skaiciais matuoti savo "nematymo" Smile

O jei kas nors biesinasi uz tai, kad darbas "pastumejamas" i kudra, kur jis gaus daugiau demesio, o "stumikas" tuo momentu nezino kaip vertinti, tai, manau, autoriui/ei reiketu keisti poziuri. Juk jusu darba pamatys daugiau kolegu ir vertinimas bus - vienoks ar kitoks.

Del "pamokymu"... Ne visada tam yra noro/laiko, ne visada akivaizdu. Man asmeniskai, jei kas nors pasako "figovai", tai pats bandau mastyti, jei neismastau "purtau" komentatoriu asmeniskai Smile

Kita vertus - negi pas paciu AKIU NERA? Negi negalime ir uz tos pacios kudros pazvelgti, pripazintu fotografu darbu paziureti ar pradziamoksli koki perskaityti?

O biesintis isvis nereikia Smile Nepraktiska Smile Jei ir jusu darbo kadruote, kokybe ideali, bet man nepatinka, o jauciu kad vertas kudros tai "stumsiu" i kudra nevertindamas, tegu kolegos vertina.

Sunku suvokti tai, Muza?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 23 20:27      

Saulius rašo:
mūza rašo:


atsiprašant, tokis komentaras didelio š..o vertas tebuvo, nes, kur kas vertingesnis būtų "kadruotė negera, ryškumo nėr ar pan."... tokia kritika bent parodo klaidas ir verčia labiau stengtis...


ko bijot tu grybu ar trajaku, jie geriau nei but isvis nepastebetam o taip bent aisku kad kazkas blogai Wink del komentaru ryskumo truksta ar panasiai .... negi patys nematot elementariu klaidu ?


Abso-f***ing-lutely! Sutinku, Sauliau.

Bijantiems grybu/trajaku/kritikos/atviros nuomones ar nesugebantiems priimti kito poziurio, cia kudroje sunku. Tai susikurkit flickr ar pikasos ar fotki ar shmotki accountus (as pvz turiu) ir dekit viska is eiles. Bus grazu, niekas nekritikuos, bus daug emociju geru.

Siek tiek galva mastykim ir akis atmerkim (ne vien tas isorines, mirksincias) ir bus gerai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2009 3 23 20:31      

"O jei kas nors biesinasi uz tai, kad darbas "pastumejamas" i kudra, kur jis gaus daugiau demesio, o "stumikas" tuo momentu nezino kaip vertinti, tai, manau, autoriui/ei reiketu keisti poziuri. Juk jusu darba pamatys daugiau kolegu ir vertinimas bus - vienoks ar kitoks."


Stebejau viena darba, kuri pelkej iskart grybais uzmete, o ikelus is naujo i kudra gavo geriausius vertinimus Smile labai skiriasi ta gerumo/blogumo matavimo sistema Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 23 20:33      

Elenėlė rašo:
siaip ne visada elementarios klaidos matosi, ypac- pacioj pradzioj. Kiek teko vartyti visokias vikipedijas pradzioj, kad suzinot kas tas boketh ir kas tas overexpose... Rolling Eyes as nesuprasdavau kuo blogai tas "isdeges dangus" ir "nukirpti pirstai". Visko su laiku mokomasi ir gerai, kai yra kas tiesiai sviesiai pirstu pabaksnoja ir pasako, ko kita syki nedaryt, o ne tyliai trajaka numeta.. Pirma budavo pikta tokiu komentaru isgirdus, galvojau, kad "iesko si..oj kirmeliuku" ir pan. bet va su laiku persilauziau Laughing


Siais sveikais "gugles" laikais visos savokos ir pavyzdziai yra "one click away" Smile

Bet sutinku, norisi kad padetu labiau patyre. Pasidalinsiu asmenine patirtimi - as keleta kartu asmeniskai paprasiau labiau patyrusiu kolegu, kad perzvelgtu keleta mano foto, pakritikuotu, patartu.

Tai labai teigiamai veike. Siulau ta ir kitiems - nusiziureti ka nors is "kudros meistru", ir paprasyti siek tiek ju laiko ir izvalgos. Tikrai nemanau, kad kas nors atsisakys ir bus kur kas efektyviau nei pykti.

Jei foto cia yra vertinama blogai, tam paprastai buna priezasciu. Turiu omeny BLOGAI, o ne MAZAI BALU, nes pastarasis atvejis gali buti kai foto niekas nepastebejo.

Baikim verkslenti, piktintis ir tt - patys jauskime atsakomybe uz tai ka pateikiam kolegu perziurai. Aisku, kad ne visada pavyksta, bet tada vieni kitiems ir pasakome - sita foto NESEKME. Ir gyvenam, fotografuojam toliau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 23 20:36      

Elenėlė rašo:
"

Stebejau viena darba, kuri pelkej iskart grybais uzmete, o ikelus is naujo i kudra gavo geriausius vertinimus Smile labai skiriasi ta gerumo/blogumo matavimo sistema Smile


Apie ka ir kalba Smile Mano supratimu ir veiksmas "labas, kudra, trajakas" yra pozityvu, nes foto stumiama i viesuma, o ne ignoruojama. Bet matyt tai sunku suvokti LNK prisiziurejus etc Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 23 21:24      

gal nuskambės arogantiškai, nors tikrai ne to siekiu, bet noriu pasisakyti..Smile
jeigu mažiau patyrę nori kritikos iš labiau patyrusių, ir ne tokios kritikos kaip "trys, nes šūdas", tai tikrai reiktų pasistengti ne tik reikalauti iš tų labiau patyrusių, kad jie skirtų savo laiką ir pastangas, bet ir patiems pasėdėti prie savo (ir ne tik savo) foto ir išmokti bent minimaliai atrinkti vertinimui metamas nuotraukas. bile ko rodymas nesirenkant (maždaug, prieš 5 min. nufotkinau, monikas lievas, PS neturiu, o ir šiaip esu natūralistas, tai man tai labai gražu) yra tam tikra prasme nepagarba žmonėms, iš kurių paskui reikalaujama ne tylaus trajako, o kažko daugiau, įsigilinimo, klaidų nurodymo ir panašiai.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2009 3 23 21:31      

Petruška rašo:
gal nuskambės arogantiškai, nors tikrai ne to siekiu, bet noriu pasisakyti..Smile
jeigu mažiau patyrę nori kritikos iš labiau patyrusių, ir ne tokios kritikos kaip "trys, nes šūdas", tai tikrai reiktų pasistengti ne tik reikalauti iš tų labiau patyrusių, kad jie skirtų savo laiką ir pastangas, bet ir patiems pasėdėti prie savo (ir ne tik savo) foto ir išmokti bent minimaliai atrinkti vertinimui metamas nuotraukas. bile ko rodymas nesirenkant (maždaug, prieš 5 min. nufotkinau, monikas lievas, PS neturiu, o ir šiaip esu natūralistas, tai man tai labai gražu) yra tam tikra prasme nepagarba žmonėms, iš kurių paskui reikalaujama ne tylaus trajako, o kažko daugiau, įsigilinimo, klaidų nurodymo ir panašiai.


ploju katučių, skaitai mano mintis (-;


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 23 21:32      

skarbonke ♂ rašo:
Petruška rašo:
gal nuskambės arogantiškai, nors tikrai ne to siekiu, bet noriu pasisakyti..Smile
jeigu mažiau patyrę nori kritikos iš labiau patyrusių, ir ne tokios kritikos kaip "trys, nes šūdas", tai tikrai reiktų pasistengti ne tik reikalauti iš tų labiau patyrusių, kad jie skirtų savo laiką ir pastangas, bet ir patiems pasėdėti prie savo (ir ne tik savo) foto ir išmokti bent minimaliai atrinkti vertinimui metamas nuotraukas. bile ko rodymas nesirenkant (maždaug, prieš 5 min. nufotkinau, monikas lievas, PS neturiu, o ir šiaip esu natūralistas, tai man tai labai gražu) yra tam tikra prasme nepagarba žmonėms, iš kurių paskui reikalaujama ne tylaus trajako, o kažko daugiau, įsigilinimo, klaidų nurodymo ir panašiai.


ploju katučių, skaitai mano mintis (-;


nu tada gėlytė Tau ir dar pūkuotas katinėlis Smile)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 3 23 21:34      

kartkartemis pabandai bent minimaliai patart kad bent nemestu urmu i pelke o kas gaunasi http://fotokudra.lt/aut.php?aut=9007 skaityt viesas zinutes,
pasijutau kazkiek kvailokai po atsakymo


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 23 21:35      

Saulius rašo:
kartkartemis pabandai bent minimaliai patart kad bent nemestu urmu i pelke o kas gaunasi http://fotokudra.lt/aut.php?aut=9007 skaityt viesas zinutes,
pasijutau kazkiek kvailokai po atsakymo


Very Happy Very Happy Very Happy tipo, nesikabinėk, aš apskritai fotiko neturiu, o čia ne kartingistų puslapis??? Very Happy


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 3 23 21:39      

Petruška rašo:
Saulius rašo:
kartkartemis pabandai bent minimaliai patart kad bent nemestu urmu i pelke o kas gaunasi http://fotokudra.lt/aut.php?aut=9007 skaityt viesas zinutes,
pasijutau kazkiek kvailokai po atsakymo


Very Happy Very Happy Very Happy tipo, nesikabinėk, aš apskritai fotiko neturiu, o čia ne kartingistų puslapis??? Very Happy


ir tipo toki atsakyma ne syki esu skaites ,ne tik po savo komentaru Smile taigi naturalu kad dag kam nesinori patarinet .....

"Tuos kas dalina patarimus reikia saudyt vietoj " Markas Tvenas (Vadovo pasaulio zurnale) skaiciau Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Kristina Petrošių    2009 3 23 21:41      

aš va vienam vaikinui pasiūliau mainus: jis man parašo, kodėl įdėjo fotkę, tada aš argumentuosiu savo grybą, spanguolę arba leliją Wink žiūrėsim, koks bus atsakymas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2009 3 23 21:43      

Petruška rašo:
aš va vienam vaikinui pasiūliau mainus: jis man parašo, kodėl įdėjo fotkę, tada aš argumentuosiu savo grybą, spanguolę arba leliją Wink žiūrėsim, koks bus atsakymas.

Smile

kartais as imetu tik del to kad paziuret kaip bus vertinama skirtinguose puslapiuose Smile


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vamzdynas    2009 3 23 23:09      

skarbonke ♂ rašo:
vamzdynas rašo:
panasu, kad situacija pagerejo.
gal maziau blogu darbu ant kudros pasirodo/islieka?


ar šventai įsitikinęs , kad kas tau blogai tai blogai ir visam likusiam svietui ? bais įdomu kokia čia liniuote tėp išmatavai Very Happy

Turiu savo liniuote, matas neaiskus. Kol kas mazdaug itariu, kad kuo labiau pries srove tuo geriau. Cia ir dabar.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Adomas Svirskas    2009 3 23 23:34      

vamzdynas rašo:
skarbonke ♂ rašo:
vamzdynas rašo:
panasu, kad situacija pagerejo.
gal maziau blogu darbu ant kudros pasirodo/islieka?


ar šventai įsitikinęs , kad kas tau blogai tai blogai ir visam likusiam svietui ? bais įdomu kokia čia liniuote tėp išmatavai Very Happy

Turiu savo liniuote, matas neaiskus. Kol kas mazdaug itariu, kad kuo labiau pries srove tuo geriau. Cia ir dabar.


Fotografija, kaip ir daugelis kitu dalyku, nera privaloma. Zmones, savo "darbus" rodantys viesai turi moketi priimti kritika. Full stop.

p.s. idomu kodel kudros etatiniai "pozityvistai giedotojai" nedalyvauja diskusijoje Smile zodziu pritruko Smile?


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1, 2, 3 ... 10   11   12 ... 17   18   19  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą