Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Ko slepiesi VV už Žanetos kailio?

      Puslapiai:   1   2   3   4   5   6

Pranešimas U.23    2008 12 03 9:17      

Ramūnas Blavaščiūnas rašo:
o man labai juokinga Smile irgi paskaiciau viska. Linksmiausia buvo ta dalis kai salia VV ir zanetos vardu atsirado mano ir Valentino, ko gero tu zmoniu, kuriu vardus salia savojo VV noretu matyti maziausiai. Paziurejau archyva turiu nuotrauka kur VV ir Zaneta abi viename kadre, galvojau deti, bet nedesiu, kad neapkaltintu fotoshopizmu ir nepasakytu, kad cia autoportretas Smile


Tai dabar vistiek apkaltins- gali det drasiai... Laughing


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 12 03 10:12      

Zmogus paklause kodel VV nesioja Zanetos kailinius o tokia kose uzvire Smile Wink...... na betruksta tik kad pasipyltu kodel taip blogai vertinami darbai ir skriaudziama pelke ir butu pilnas komplektas Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas U.23    2008 12 03 10:37      

O kodel taip skriaudziama pelke? ir darbai blogai vertinami??? ( dabar gerai? )

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Saulius    2008 12 03 10:54      

U.23 rašo:
O kodel taip skriaudziama pelke? ir darbai blogai vertinami??? ( dabar gerai? )


man tai visada garai Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas U.23    2008 12 03 11:02      

Wink))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas kuinuzis_garbanotas    2008 12 03 14:28      

blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas,blavasciunas - photozopistas Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2008 12 04 20:01      

Neieškokite baubų, kur jų nėra... Nes kartais eilinį vartotoją galite palaikyti Kažkuo:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Benas Navanglauskas    2008 12 05 13:22      

oooo, regyska, dabar man ir ignui kokiam nebegaima vienu skeneriu juostų skenuot, jei abų kupiškį fotografuojam. bo pize bus. : )))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 12 05 16:11      

Juokas ima nuo tokiu forumo temu. Manau pats laikas sita jau trinti.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Thomas Andrijauskas    2008 12 05 17:31      

skambink 118

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5   6

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą