Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Padėk naujokui

     

Pranešimas Edvinas Belevičius    2013 4 14 22:12      

Sveiki,
Aš čia, nes susidomėjau fotografija. Niekada nesu to daręs, todėl norėčiau išbandyti. Nežadu išleisti tūkstančių litų profesionaliam fotoaparatui ir jo priedams, o po to viską mesti. Todėl noriu, kad padėtumėt man įsigyt pirmąjį fotoaparatą. Ieškau kažko seno, kaip Zenit ir panašiai, tuo pačiu nesudėtingo ir nebrangaus. Žinau, kad skelbimuose, Vilniaus sendaikčių krautuvėlėse ar turguose galima tokių dalykų rasti iki 60 lt. Todėl prašau patarkit man, į ką reikia atkreipt dėmesį perkant tokį daiktą ir galbūt yra kažkokios firmos, kurias rekomenduotumėt tokiam, kaip aš? Ačiū už sugaištą laiką!
Pagarbiai,
Edvinas


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas random    2013 4 15 0:19      

Aš tikiu, kad praktika duoda ne ką mažiau nei talentas. Todėl gal ir galima pradėti nuo Zenit, bet procesas gali per ilgai užtrukti. Prie tų 60lt pridėk juostų ir ryškinimo, nuotraukų gamybos kainas. Norėsi pasidalinti - reikės skanerio.

Siūlau visgi paimti skaitmeną..
Nereikia tūkstančių. Ribose nuo 500 iki 1000Lt gali rasti nemažai senesnių veidrodinių skaitmeninių aparatų kartu su objektyvais už tą pačią kainą.
Perkant senesnius aparatus jie per laiką mažiau nuvertėja..


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2013 4 15 15:30      

melejoną kart geriau ir paprasčiau nei zenius:
http://www.efoto.lt/skelbimas/pentax_ist_dl_su_kitinuku
ant šito pimpakso nesudėtingai galėsi naudot ir pigius rusiškus objektyvus, busi kėp profesionalas
jamk ir galvos nesukt tik (-:
p.s. su juosta reik fotografinį flirtą užbaigt, o ne pradėt.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Ramune M.S.    2013 4 17 21:04      

As dar savo trigrasi ikisiu:) Pirkdamas juostini nelabai sutaupysi. Juostos paskutiniu metu pabrango daugiau nei 2x! As buvau pries 2 metus uzsipirkus sociai (pilna saldymo kamera buvo prigrusta) dabar kai rezervai baiginejas pradejau dairytis kaip cia atsargas papildyt... ir buvau labai nemaloniai nustebinta. Mano megiama juosta pvz. Ilford Delta 100 kainuoja 5,20 eur!!! pries du metus 2 eur vos tekainavo...

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą