Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

fotokudros admin

     

Pranešimas .    2013 4 08 0:43      

nelabai besinorejo cia vel lysti bet teisybes delei visgi nutariau...adminisrtacija eilini karta nusprende parodit savo bereiksmiskuma saito vartotojams?kaip ten su pajungimu po menesio?tai jus gal susikurkit saita kut bus nedidelis ratas isrinktuju ir santikiaukit tada terp saves,kam jums paprasti mirtingieji kurie negali,ar neturi isvis galvos pakelti?klimpstat i dumbla,chebryte.ir patys esat viskam kalti apsiriboja tik atjungimo funkcijom.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2013 4 08 10:09      

Varotojai buvo atjungti 2013-03-12, bus pajungti 2013-04-12.
Tik aš nesuprantu vieno - ko jūs taip veržiatės į tą, kaip sakote, nereikšmingą saitą, kur baisi administracija ir net naują vartotoją susikūrėte.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas dsk    2013 4 13 11:47      

Admine, prašau grąžinti pradinį registracijos metu pasirinktą slaptažodį dalyviui dsk. Po jūsų \"pajungimo\" nebegaliu prisijungti prie savo nuotraukų puslapio.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas dsk    2013 4 17 16:38      

Dėkoju, Admin, už išspręstą problemą!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Laima M.    2013 5 18 16:59      

Pamiršau slaptažodi,kaip man prisijungti.Kiek kartu bandžiau tiek kartu ,nepavyko su jūsų slaptažodžiais.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2013 5 24 8:07      

Greičiausiai užsimiršo ir vartotojo vardas. Dabar priminimo forma atsiunčia ne tik slaptažodį, bet kartu vartotojo vardą.
Pabandykite dabar.

Bet vis tiek neaišku kaip jūs dabar prisijungiate...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2013 6 09 21:05      

Tokius kaip dsk tai tik naikint reikia. Populiaru papizdėt' dabar apie kibernetinį saugumą. Tai Svirskas su savo klonais tik patvirtino, kad čia - nesaugu.

Paskutinį kartą redagavo cruxman, 2013 6 09 22:53 . Redaguota 1 kartą


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2013 6 09 21:45      

pritariu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Malvydas    2013 6 09 22:33      

naikintuvai Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Rolandas Butkevičius    2013 6 14 18:36      

Gerb admine, man seniai jau neveikia komentarų vertinimo funkcija. Ar ji man atjungta?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Admin    2013 6 15 20:28      

Parašykite savo naršyklę ir versiją.

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą