Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> fotoTurgelis
 

Kokifotopirkti ?

      Puslapiai: 1   2  

Pranešimas Vidmantas Blažys    2008 4 11 7:28      

---------

Paskutinį kartą redagavo Vidmantas Blažys, 2010 6 05 7:02 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas si    2008 4 11 9:02      

jei lietuvoj tai optimaliausia canon 400d, sergita parduoda su garantija ir vietiniu servisu, bene vienintelis canon ir turi servis ant marijos zemes. o pats fotikas toks so so, kaip tik uz 2000 dar koks bonusas iseitu ko gero

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas    2008 4 11 9:32      

Aš turiu nikona 40x visai nieko šiaip patarė man fesonalius fotografas kad geriau sako Nikona isigyk, pradžioje sunkoka gal kiek užsispyręs ,jis mane valde ir dabar kartais nepaklusta ,truksta patirties kad ji 100 % galečiau pasinaudot jo galimybėmisaš už jįSmile)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas cruxman    2008 4 11 10:22      

Su tokia suma rekomenduociau ne per parduotuves, o per skelbimus suoliuoti. Pirmiausia todel, kad japoniski daiktai linke maziau oziuotis. Antra, uz ta pacia suma gausi ir prabangesni daikta negu 40x ar 400D.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidas Černiauskas    2008 4 11 10:27      

olympus fe-170:)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas hideo    2008 4 11 10:34      

cruxman rašo:
Su tokia suma rekomenduociau ne per parduotuves, o per skelbimus suoliuoti. Pirmiausia todel, kad japoniski daiktai linke maziau oziuotis. Antra, uz ta pacia suma gausi ir prabangesni daikta negu 40x ar 400D.


Nu tamsta cia ir parašėt, kaip tūlas budulis Smile Priminė atvejį matyta topocentre, kai skustas budulis savo fifai muiline perka, "ekspertas" net apsiseilėjęs bando pačią brangiausią įkišt - pagal auksinių grandinių kiekį ant budulio gerą pelną jaučia - o budulis - "o kieno čia gamyyybos? man sakė pirkt tik japonišką, nū blogiausiu atveju korėjietišką. Bet pas Staską korejietiškas, tai akys raudonos gaunasi. Tai duokit man japonišką"

O jei rimtai, tai manau kad švediškas hasselblad ar vokiškas carl zeis tikrai mažiau linkę ožiuotis, nei šiandieninė "japoniška" skaitmeninė technika

Ir išvis, žmogui nesuprantančiam kuo koks d40 nuo 400d skiriasi, nežinačiam nei parametrų reikšmių, nei galimų problemų, bus labai sunku pasitestuot ar nėra front/backfokuso, ar ne mirinėja užuolaidos, ar nemuilina optika ir t.t.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tricky kid    2008 4 11 11:45      

hideo Very Happy gerule situacija su buduliu. Jau isivaizduoju viska akyse.
As asmeniskai patarciau 400d pasiimti is skelbimu. Plius dar koki 50mm 1.8 prigriebti ir manau bus ka veikti.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas edvinas polianskis    2008 4 11 12:05      

zmones protingi pasakykit teisybe.isigijau olimpus e-410 su dviem objektivais.nenaudota uz 1250 lt ar nepadariau klaidos? kiek girdejau pradziai visai neblogas.ar tikrai?

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidas Černiauskas    2008 4 11 12:12      

taip,padarej didele klaida.parduok kuo greiciau:))uz 900.kas cia per klausimai neikertu.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2008 4 11 12:19      

jei man dabar reiketu rinktis koki fotoaparata pirkti,tai pirkchiau juoda.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vaitieka    2008 4 11 12:49      

canon ir nicon krašte gali būt žmonių, kurie nesuprastų tokio poelgio, bet žiūrint į kainas - jamk olympuso 410 arba 510 komplekta. uz panasia kaina gausi su dviem objektyvais. kaip "nutolusiam nuo foto dalyku" manau tikrai pradziai e-410 uztektu. o ir kaina nesiekia 2k litų

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas vaitieka    2008 4 11 12:51      

edvinas polianskis rašo:
zmones protingi pasakykit teisybe.isigijau olimpus e-410 su dviem objektivais.nenaudota uz 1250 lt ar nepadariau klaidos? kiek girdejau pradziai visai neblogas.ar tikrai?


as kaip olios naudotojas galiu tik pasveikinti:)
aisku, jei jis nenaudotas ne del to, kad brokuotas:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Vidmantas Blažys    2008 4 11 13:04      

---------

Paskutinį kartą redagavo Vidmantas Blažys, 2010 6 05 7:02 . Redaguota 2 kartus(ų)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Juozuxas    2008 4 11 14:56      

Gerai pasirinkta Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas edvinas polianskis    2008 4 11 16:53      

ne tikrai nebrokuotas.prie mano akiu ispakavo ir paskui puse dienos testavau Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai: 1   2  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą