Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

Pagelbesit?

     

Pranešimas Fresa951    2013 7 26 13:04      

Sveiki, esu dar tik pradedančioji naudoju Fuji finepix s4000 ir susidūriau su tokia problemėle/klausimu jei nustatau shuter speed žemesnį negu 25 kamera rodo kad nestabilu ir sublurina foto, maniau kad mano rankos taip labai dreba, bet taip pat yra ir naudojant trikojį ar padėjus kamerą ant stalo. Ar aš kažko nemoku nustatyti, kad taip nebūtų? Laukiu patarimų

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas skarbonke    2013 7 26 14:49      

prie ilgų išlaikymų, jei naudoji trikojį, ar fotiką gali kažkur pastatyti, naudok fotografavimo atidėjimo funkciją, būna 2 sekundės, 10 sekundžiu. pasirinkus tokį nustatymą fotikas padarys kadrą po kelių akimirkų, o ne iškart kai nuspaudi mygtuką ir aparatą sujudinį, gausi ženkliai ryškesnes nuotraukas.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Fresa951    2013 7 26 18:57      

Ačiū

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Oi    2013 8 07 15:01      

Bliurinti gali ir del per daug uzspaustos diafragmos. Jei pvzd ISO400 ar 800 ir fotografuoji esant gerai dienos sviesai, tai prie 1/25 islaikymo kamera suspaus diafragma iki kokiu 22 ar net 32, tada labai stipriai pasireiskia difrakcija, to uzteks kad jusu fotoaparatas \"bliurintu\".
Mazinkit ISO


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Egidijus    2013 8 27 10:58      

butinai iskunkit Image stabilization .. jei tokia yra Smile nors ir ant trikojo , bet visvien megins pataisyti fotoaparatas ir gausis blurintos nuotraukos !!
butent jusu kameroje tai turetu buti \"sensor shift stabilization\" ar kazkas panasaus .. jei naudojat trikoji ar kur padedat.. patarciau atjungt stabilizacija, ir pasirinkt .. fotografavima su taimeriu po 2 sec paprastai buna minimumas


» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą