Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Renginiai
 

Šachmatinis meetas Kaune

      Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Pranešimas Dangus    2008 3 24 17:18      

ele s. rašo:
tad keliaujam tiesiai į "Šauly" ar yra norinčių anksčiau susitikti ir keliauti per ąžuolyną, jo laiptus pėsčiomis? :>


man darbas iki 17. Ele isimesk sachmatus:). 18 jau busiu sauly. tad iki susitikimo. kaip matau nemazai zmoniu bus.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Bitė Maja    2008 3 24 18:44      

Na gal visgi reiktų truputį pasivaiksčiot,negi tik pasisėdėjimui renkamės?Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mimosou    2008 3 24 19:32      

Kad ir kas ka nusprestu del pasiaiksciojimo, bet 18h, Sauly tikrai busiu Smile)

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintaras Vitulskis    2008 3 24 19:33      

Kadangi aš ant ribos sirgt ar nesirgt:))) tai man geriausiai tinka tiesiai Saulys, be jokiu pasivaikščiojimųSad

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elė S.    2008 3 24 20:24      

kadangi aš tikrai eisiu per ąžuolyną, nes man namai arti, tai kviečiu prisijungt kas nori :>

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Babrungas    2008 3 24 21:49      

pavydzh, Jums, man tai iki Kauna is Babrungienu koks 240 km,o dar is autobusu stoties iki soboro koks 2km susidarys ,o dar restorana susirast reiktu...Razz

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mimosou    2008 3 24 23:06      

ele s. gal tu sachmatu lenta, kai tik ateisi tiesiai trauk ant stalo, kad as tokia kaip ir nieko nepazistanti, zinociau prie kurio staliuko sest Smile))))

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elė S.    2008 3 24 23:26      

gerai, Erika, butinai :> šiaip aš ir nieko nepažįstu, bet dzin.. neskriausit mūs, ane? :>

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mimosou    2008 3 24 23:35      

Na tuomet dviese kaip nors atsilaikysim (jei iskiltu butinybe) :]]]

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elė S.    2008 3 25 11:34      

Dabar kaip darom dėl stalo? reik skambint užsakyt? bet neaišku kiek žmonių bus... kažkaip nelabai kas čia ir pasisako.. tad gal rasim ten vietas? :>

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 3 25 11:41      

ele s. rašo:
Dabar kaip darom dėl stalo? reik skambint užsakyt? bet neaišku kiek žmonių bus... kažkaip nelabai kas čia ir pasisako.. tad gal rasim ten vietas? :>
Svetlana zadejo stalu pasirupint.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintaras Vitulskis    2008 3 25 11:56      

Man labai gaila (taip norėjau pirmą kartą visus jus pamatyti), bet aš nedalyvausiu:( Ne tik vakar, bet ir šiandien ryte su temperatūra...

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas abracadabra    2008 3 25 12:25      

Gintaras Vitulskis rašo:
Man labai gaila (taip norėjau pirmą kartą visus jus pamatyti), bet aš nedalyvausiu:( Ne tik vakar, bet ir šiandien ryte su temperatūra...
nieko nepraradai, butum gaves shachmatais i kaulus nuo eles ir susinervines grizes namo Smile Siaip - sveikatos tau.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Elė S.    2008 3 25 13:06      

Gaila, Gintarai, kad nebūsite, bet manau dar bus ne viena proga susimatyti ;> sveikatos jums.

o, gerb. abracadabra, čia Elės prašom nepainiot, ji ne iš tų kur į kaulus duoda :>

tai kaip suprantu visi susitinkame 18h "Šaulyje"? :>


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Gintaras Vitulskis    2008 3 25 13:39      

abracadabra rašo:
Gintaras Vitulskis rašo:
Man labai gaila (taip norėjau pirmą kartą visus jus pamatyti), bet aš nedalyvausiu:( Ne tik vakar, bet ir šiandien ryte su temperatūra...
nieko nepraradai, butum gaves shachmatais i kaulus nuo eles ir susinervines grizes namo Smile Siaip - sveikatos tau.

Be abejo:)))) Jau keletą metų jų nesu čiupinėjęsSad Na nieko, susimatysim kitą kartą, kai medžiai apsipils žiedais, o šachmatais bus galima sužaisti gryname ore:) Ačiū visiems už palinkėjimus ir jums visiems geros nuotaikos ir naujų pažinčiųSmile


» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4   5  

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą