Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Fotografija
 

C/Y adapteris Nikon F mount

     

Pranešimas Mantas    2012 6 15 21:15      

Sveiki,
gal kas bandėt ar turit Contax/Yashica perėjimą ant Nikono? Žinau yra su korekciniu lešiu į begalybe ir be jo, klausimas kiek toli fokusuoja be to lešio? Būčiau dekingas už info.


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2012 6 15 21:41      

Nesvarbu kiek toli ar arti. Bet koks korekcinis lesis padaro Contax optikos naudojima beprasmisku. IMHO

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mantas    2012 6 15 22:02      

MP rašo:
Nesvarbu kiek toli ar arti. Bet koks korekcinis lesis padaro Contax optikos naudojima beprasmisku. IMHO


Na tai aš ir galvoj, kiek toli galima fokusuoti negadinant tos optikos?


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2012 6 15 22:19      

Na, as turiu mintyje, tas korekcinis lesis bet kokiu atveju (daugiau ar maziau) pakeis objektyvo "piesima", bet kuriam taske.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Mantas    2012 6 15 22:30      

Nu tai aš tą suprantu kad pakeis, kalusimas kiek toli fokusuos be to lešio???

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas MP    2012 6 15 23:02      

Ok, dabar supratau klausima Smile
Atsakymo nezinau...


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Marijus *Bružila    2012 6 16 8:23      

aš naudoju į m42 perėjimą nikonui. tai teko perdaryti Helios 44 patį objektyvą, nes fokuso jau už poros, gal kelių metrų nebėra (nematavau, bet iškart supratau, kad taip nepafotografuosiu). o su mto 500mm nieko neperdarinėjau , o fokusas į begalybę yra, bei dar vietos lieka susukus Smile plačiakampiai išvis bėda, nes pas jų gan greit ta begalybė prasideda, o ir jais ypač dažnai fotografuojama suvedus į tą atstumą. daug kas nuo objektyvo konstrukcijos priklauso. tarp senų objektyvų būna, kad suvedus į begalybę lieka dar vietos pasukti, tada tai būtų pliusas naudojant perėjimą be lešio, bet ar to pakaks..

» Atsakyti   » Cituoti    
   

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą