Naujausios forumų temos  Forumų sąrašas     Ieškoti               Vartotojo nustatymai   Tikrinti asmeninius pranešimus   Prisijungti 

Visi forumai -> Naujienos
 

Ciklopas iesko asistento ;]

      Puslapiai:   1   2   3   4

Pranešimas Lijana Venckeviciute    2011 3 02 18:54      

Labas, as studijuoju VTDK fotografija, ir man reikia atlikti darbine praktika nuo kovo 20 d. iki bal. 20
Ar butu galimybe tai padaryti ciklope ??
jei taip, labai prasau parasyti asmenine zinute, dekui Wink


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Danas Macijauskas    2011 3 02 20:53      

Wow cia kaip! Kuo toliau tuo pagarbos maziau LT jaunimui. Kad ir kiek gerbiu is ciklopo iseinancius darbus, bet uz toki isnaudojima- visiskas disrespectas:/ pats 4 metus atsikrusau su tokiu grafiku (darbas ne foto studijoje, bet irgi panasi sritis), mylejau labai savo darba, be to ir labai neblogai mokejo, bet viskas baigesi depresija, stipriais sveikatos sutrikimais ir panasiai.
Jei pakankamai bus tokiu nemokamu darbuotoju tai kuriam velniui isvis kam nors moketi? Juk darbas ciklope yra garbe! O lietuviai ir tuo sotus gali buti:)


» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lijana Venckeviciute    2011 3 02 21:17      

Man privaloma atlikt praktika, kitaip bus skola uz kursa, tai cia nori ar nenori, nors visai noriu. Cia priklauso kaip nusiteiksi ir ko ten eini, as noriu ziniu ir ju reikalausiu uz savo atlikta darba Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Danas Macijauskas    2011 3 03 0:34      

matai cia ir yra esme - cia praktika, laikinas dalykas! Su galimu iarbinimu, bet tik galimu. Nors pagal skelbima susidaro vaizdas, kad ieskom darbuotojo vergo. Praktikantai- ok. Nu bent jau po ciklopo raumenis uzsiauginsi, istvermes daug atsiras, arba pasipildys Wink galu gale ir patirtis bus nebloga. tik nuosirdziai patariu nesusizaveti per daug lietuvisku darboholizmu, nes ir gyvenimo rezultatas gali buti- gerai nudirbtas darbas ir taskas. daugiau nieko!

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Lijana Venckeviciute    2011 3 03 18:51      

O gerai ant pavsario raumenukai, gerai Wink

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Tomas Černiševas    2011 3 10 18:16      

Labas esu bedarbis, nestudijuoju nieko, bet irgi labai noreciau asistentu i Ciklpa, jeigu tinku labai prasau parasykite asmenine zinute !

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Giedrius Jakulevičius    2011 5 26 10:18      

nevalgyti 24val Very Happy ką tai turi bendro su gera fotografija? Smile

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas 0278    2011 5 29 0:36      

alkanas proletaras našiau dirba. sotūs būna apsnūdę.

» Atsakyti   » Cituoti    
Pranešimas Milda Martišiūtė    2012 4 05 22:41      

KAI dar kada reikės asistentės pasukit man 867866776 Smile)))

» Atsakyti   » Cituoti    
    Puslapiai:   1   2   3   4

Reikia prisijungti norint parašyti atsakymą


Pradėti naują temą